Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Prowadzę zajęcia korekcyjno- kompensacyjne. Pracuję z dziećmi z dysleksją, dysortografią, dysgrafią i innymi problemami. Skutecznie uczę kaligrafii, czytania ze zrozumieniem, rozwiązywania zadań z treścią, różnych metod dodawania i odejmowania, tabliczki mnożenia. Pomagam dzieciom w różnych trudnościach, wyrównywać braki i pokonywać trudności. Praca z dziećmi to moja pasja. Posiadam przygotowanie z terapii pedagogicznej, jestem w trakcie studiów podyplomowych z logopedii. Prowadzę lekcje w miłej atmosferze dostosowując tempo oraz poziom kart pracy do możliwości dziecka. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.Z poważaniem Agnieszka

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.