Agnieszka Suska

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
Online
Żagań
Żary
Jelenia Góra
Legnica
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 - 100 / 60 min

Agnieszka Suska

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie do skorzystania z profesjonalnych korepetycji, oferujących wsparcie w nauce z różnych przedmiotów! Moje doświadczenie w nauczaniu obejmuje matematykę, nauki przyrodnicze, języki obce i wiele innych. Indywidualne podejście do każdego ucznia oraz elastyczność w dostosowywaniu metodyki nauczania sprawiają, że zajęcia są efektywne i dostosowane do unikalnych potrzeb każdego uczestnika.

W trakcie korepetycji stawiam na interaktywne i angażujące metody nauczania, co sprzyja lepszemu zrozumieniu materiału oraz rozwijaniu umiejętności. Atmosfera podczas zajęć jest przyjazna, co sprzyja otwartej komunikacji i pewności siebie ucznia.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem 602468111 , aby omówić szczegóły i umówić się na pierwsze zajęcia. Inwestuj w swoją edukację i osiągaj lepsze wyniki już teraz!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.