Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski80 - 120 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Witam, mam na imię Agnieszka. Moja przygoda z językiem włoskim zaczęła się od studiów. Najpierw uczyłam się podstaw w Polsce, następnie wyjechałam na praktyki zawodowe do Włoch. Po studiach zamieszkałam 3 lata na Sycylii. Moje zamiłowanie do tego języka nie spada ! W życiu codziennym posługuje się językiem włoskim, jest on nieodrywalną częścią mojego życia. Zapraszam serdecznie do wspólnych zajęć, nauczę cię kochać ten język . Zajmuje się nauczaniem od podstaw, ale i również dla celów zawodowych i wyższe poziomy. 

Dostosowuje zajęcia do poziomu i celu ucznia. Materiały do lekcji przygotowywuje indywidualnie . Staram się używać jak najwiecej konwersacji bo jest to najefektywniejsza metoda szybkiej nauki języka

Dbam o to by lekcje nie były nudne, aby zarazić włoskim entuzjazmem i wzbudzić apetyt do dalszej nauki. Na zajęciach nauczysz się nie tylko posługiwać językiem włoskim, ale przybliżę Ci kulturę tego pięknego kraju. 

Zachęcam do kontaktu !

Aga:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.