Agnieszka Płońska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Białystok (Wysoki Stoczek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 60 / 60 min

Agnieszka Płońska

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE Z CHEMII

Jestem nauczycielem chemii w dwóch szkołach prywatnych, zajmuje się przygotowaniem uczniów do matury z chemii na poziomie rozszerzonym już od 6 lat.  Przeprowadzam kursy maturalne oparte na wydawnictwach i autorach tj. Wsip, Operon, Omega , Nowa Era, Witowski, Pazdro, Persona, Pac, Kosztołowicz.

Jeżeli interesuje Cie dostanie się na studia lekarskie, lekarsko-dentystyczne, farmaceutyczne i medyczne to oferta dla Ciebie.

Materiał podzielony jest na tematyczne działy. Na każdych zajęciach uczeń otrzymuje teorie oraz zadania, które wspólnie rozwiązujemy. Kurs zawiera również dużą ilość zadań do samodzielnej pracy w domu, dzięki którym uczeń zdobywa umiejętność dostosowania się do wymagań maturalnych i klucza odpowiedzi. Współpraca ze mną nie obejmuje nauki ,,suchej teorii’’, natomiast umożliwia zrozumienie oraz nauczenie się chemii w prosty, wesoły i logiczny sposób. Podczas zajęć nauczysz się teorii z zakresu rozszerzonej chemii, opanujesz skomplikowane zadania liczeniowe oraz poznasz metodykę rozwiązywania zadań (w tym sporządzania tabeli, wykresów, korzystania z informacji wstępnych). Po wykonaniu całego kursu na koniec przerobimy wszystkie dostępne arkusze maturalne CKE z maja i czerwca na czas i ocenę, abyś mógł spokojnie podejść do matury wiedząc co Cie czeka.

Po przejściu tego kursu, uzyskałam 98% na egzaminie maturalnym z chemii rozszerzonej. Studiowałam chemie fizyczną i medyczną. Jeżeli dotychczas nie miałeś dobrej nauczycielki, a lekcje chemii były nudne, zapraszam do mnie, solidnie przygotuje Cię do matury lub uzupełnię powstałe braki w szkole w miłym towarzystwie :) 

Organizuje zajęcia sam na sam, bądź w parach, wybór należy do Ciebie. Moi uczniowie dostają się bez problemu na studia medyczne. Jedyne czego oczekuje to PEŁNE ZAANGAŻOWANIE.

Nie czekaj, matura tuż tuż :)) Liczba miejsc ograniczona. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o telefon: 728 830 699, Agnieszka

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2019 - aktualnie
Uniwersytet w Białymstoku
Nauczyciel stażysta
chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.