Opis ogłoszenia
Hej, zapraszam na lekcje języka polskiego z czynnym nauczycielem. Na codzień pracuję w polskiej szkole, posiadam doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Pracowałam z uczniami z różnych krajów, m.in. z Ukrainy, Rosji, Japonii, Republiki Południowej Afryki, Hiszpanii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Indii, Chin oraz Turcji.
Prowadzę zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych (od poziomu początkującego do zaawansowanego). Znam angielski, jednak uczę tylko po polsku! Pomagam w codziennej komunikacji, przygotowaniu do egzaminów, nauce języka do pracy oraz codziennego życia.
Zajęcia odbywają się na googlemeet.
Posiadam materiały do nauki, które udostępniam uczniom.
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 6
Syn poradził sobie w tym roku dzięki tej pani.
Serdecznie mogę polecić z całego serca
Polecam korepetycje z języka polskiego z tą Panią.
Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Pani Agnieszka potrafiła wszytsko mi wyjaśnić (szczególnie pisanie rozprawek) i to dzięki niej zdałem maturę na 90%.
Dobre podejście do ucznia i świetny sposób tłumaczenia zadań. Między innymi dzięki niej synu się udało bardzo dobrze napisać egzamin z języka polskiego. Pełna wdzięczności polecam. Bardzo dobrze przekazywana wiedza.
Chciałbym serdecznie polecić panią Agnieszkę jako niezwykle kompetentną i zaangażowaną nauczycielkę języka polskiego. W ciągu zaledwie pół roku nauczyła mnie więcej, niż mogłem sobie wyobrazić. Jej metody nauczania są nie tylko skuteczne, ale także dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Potrafi w prosty i zrozumiały sposób przekazać nawet najtrudniejsze zagadnienia, co sprawia, że nauka z nią to czysta przyjemność. Dzięki jej wsparciu i motywacji, udało mi się osiągnąć znacznie lepsze wyniki w nauce oraz zdać mature ustną na 93%. Jeśli szukasz korepetytorki, która naprawdę zna się na rzeczy i potrafi inspirować do nauki. Pani Agnieszka jest bez wątpienia najlepszym wyborem!
Pani Agnieszka ma świetne podejście do ucznia, wykazuje się dużą cierpliwością, a przyjemna atmosfera dodatkowo zachęca do uczestnictwa w zajęciach. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów jakie przyniosły mi lekcje.
Polecam

Wyślij wiadomość