dr Agnieszka Czyżewska-Jankowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Toruń
Bydgoszcz
Katowice
Białystok
Rzeszów
Gdynia
Zielona Góra
Częstochowa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam doktorat z matematyki i świetny kontakt z ludźmi, gwarantuję miłą, bezstresową atmosferę i tłumaczę matematykę normalnym, codziennym językiem bez nadmiernego formalizmu . Dogadamy się bez względu na to czy masz kłopoty z podstawowymi pojęciami czy potrzebujesz specjalistycznego wytłumaczenia trudniejszych zagadnień. Bez stresu możesz zadać mi każde pytanie a ja spokojnie i merytorycznie na nie odpowiem.

Dzięki temu, że mam świetne wykształcenie matematyczne, naprawdę rozumiem to co tłumaczę i mogę to wyjaśnić w najprostszy możliwy sposób. Poza tym jestem miłą osobą i kontakt ze mną nie wywołuje stresu :-)

Zapraszam wszystkich uczniów i studentów również na korepetycje on-line. Taka forma korepetycji sprawdza się o wiele lepiej niż mogłoby się wydawać! Sprawdź to!

  • matematyka szkolna – przygotowanie do matury, sprawdzianów
  • analiza matematyczna – ciągi, szeregi, funkcje, pochodne, całki, wzór Taylora
  • algebra liniowa – geometria analityczna, macierze, przekształcenia liniowe, układy równań
  • algebra abstrakcyjna – grupy, pierścienie, ciała
  • logika – rachunek zdań, kwantyfikatory, funkcje, relacje
  • rachunek prawdopodobieństwa i statystyka
  • równania różniczkowe
  • topologia
  • wstęp do matematyki

Uczenie matematyki jest dla mnie przyjemnością, dzięki czemu miła atmosfera na korepetycjach tworzy się sama. Jako doktorantka wielokrotnie prowadziłam zajęcia dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, a moje grupy zawsze miały ponadprzeciętne wyniki na egzaminach.

Cennik zajęć online od 8:30 do 16:00 od poniedziałku do piątku:
1 osoba - 250zł za 60 minut
2 osoby - 150zł/os. za 60 minut
3 osoby - 100zł/os. za 60 minut
4 lub więcej osób - 75zł/os. za 60 minut

Możliwe zajęcia stacjonarne w każdym z podanych miast, cena dojazdu do uzgodnienia.

ZADZWOŃ! 691 652 803

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

dr Agnieszka Czyżewska-Jankowska
Okrzei 19/3
58-500 Jelenia Góra
NIP: 6112654046

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Jestem zadowolona z korepetycji z Panią Agnieszką, polecam każdemu kto szuka dobrego korepetytora ! Na pewno nie będzie to czas stracony. Przećwiczony materiał zaowocuje zadanym kolokwium / egzaminem. Mam za sobą dwa kolokwia, które zaliczyłam dzięki zajęciom z panią Agnieszką :)

Co ważne tłumaczy pewnym i zdecydowanym głosem, przez co wyczuwa się profesjonalizm w prowadzeniu zajęć oraz dużą wiedzę, a to wszystko jeszcze w malej atmosferze. Jeśli coś jest niezrozumiale lub po prostu się zapominało ze szkoły średniej, Pani Agnieszka rozpisze lub zobrazuje w zależności od kontekstu zadania.

Ponadto sposób prowadzenia zajęć online jest bardzo efektywny, pani Agnieszka pisze wyraźnie, przez co nie traci się potem czasu na zastanawianie się o co chodziło w przećwiczonym zadaniu.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Pani Agnieszka podjeła się wytłumaczenia ciężkiego i niespotykanego zagadnienia. Poprzednich 10 (!) korepetytorów odmówiło podjęcia się tematyki wykresów fazowych. Zajęcia przeprowadzone w pełni profesjonalnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Zajęcia prowadzone w bardzo w niesamowicie przyjaznej atmosferze, wszystkie zagadnienia wyjaśnione w bardzo prosty i przejrzysty sposób.
Pani Agnieszka jest niesamowicie pozytywną osobą, więc zdecydowanie polecam! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Współpraca zaowocowała zdanym egzaminem z wynikiem dobrym, a czasu wiele nie było !!!!! Korepetycje prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze, wszystkie zagadnienia tłumaczone są w bardzo łatwy do zrozumienia sposób.
BARDZO BARDZO POLECAM !! :)))

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Korepetycje prowadzone w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia tłumaczone w prosty, profesjonalny i zrozumiały sposób. Bardzo polecam! :)

avatar
michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2017

Korepetycje okazały się bardzo pomocne a wręcz niezbędne. Pani Agnieszka z wielką cierpliwością wytłumaczyła mi zagadnienia które wydawały się abstrakcja. Polecam z czystym sumieniem a sam zostaje w kontakcie bo przede mną inne ciężkie działania ☺

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Korepetycje z Panią Agnieszka, były bardzo pomocne i rozwiały moje wątpliwości w wielu kwestiach :). Mimo niestandardowych i często podchwytliwych zadań 2 h wystarczyły, aby wszystko rozwiązać. Na korepetycjach panuje BARDZO miła atmosfera :)
Serdecznie polecam korepetycje z Panią Agnieszką!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2016

Bardzo polecam korepetycje u P. Agnieszki! Jest osobą bardzo kompetentną, potrafi wszystko dobrze objaśnić. Nawet najtrudniejsze zadania stały się łatwe do rozwiązania. Już po kilku zajęciach moje wyniki z matur próbnych z matematyki mocno wzrosły. Na pewno każdy, kto skorzysta z zajęć u P. Agnieszki będzie bardzo zadowolony! :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Z całego serca polecam:) Pani Agnieszka tłumaczy w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, same konkrety. Dwie wizyty wystarczyły, żebym zaliczył Analize 1.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2015

Bardzo polecam korepetycje z Panią Agnieszką! :) Lekcje są prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze ale i też profesjonalnie. Najtrudniejsze zadania są tłumaczone bardzo obszernie i na wiele sposobów, jeśli jest taka potrzeba. Po każdych korepetycjach matematyka nie wydaje się już taka straszna :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Bardzo polecam korepetycje z matematyki z Panią Agnieszką. Od kiedy udziela lekcji mojemu synowi matematyka nie jest dla niego już taka straszna. Z chęcią i przyjemnością przyswaja wiedzę. Bardzo polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Bardzo dobra korepetytorka. Polecam wszystkim Panią Agnieszkę, zrozumiale i jasno tłumaczy najtrudniejsze zadania. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

W ciągu swojej edukacji miałam już kilku korepetytorów, jednak żaden z nich nie potrafił mi pomóc i wytłumaczyć, jak radzić sobie z trudnościami oraz nie sprawił, że rozwiązywanie zadań stało się dla mnie przyjemne, do momentu aż nie zaczęłam pracować z Panią Agnieszką. Efekty są widoczne, a na każde zajęcia czekam z niecierpliwością. Pani Agnieszka jest miłą, serdeczną i bardzo kompetentną osobą. Pedagog, który potrafi zrozumieć ucznia i jego potrzeby. Jeśli sądzisz, że nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć zagadnień z matematyki - polecam Ci Panią Agnieszkę! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Bardzo dobrze wytłumaczone sposoby rozwiązywania działań, korepetytorka godna polecenia :)

avatar
Katrzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Lekcje bardzo przyjemne, zrozumiałe tłumaczenie zróżnicowanych zagadnień, zdecydowanie polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2015

Pani Agnieszka sprawiła że nasza córka w końcu polubiła matematykę. Gorąco polecamy, dzięki niej najtrudniejsze zadania są proste i zrozumiałe.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Z 3 korepetytorów którzy tłumaczyli mi matme tylko Pani Agnieszka potrafiła przekazać mi swoją wiedzę, dzieki której zdałem egzamin i zrozumiałem przykłady, które były wcześniej dla mnie czarna magia. Pozdrawiam serdecznie i każdemu gorąco polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Bardzo polecam P. Agnieszkę. Pani doktor jest pomocna, szczera oraz posiada ogromną wiedzę. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.