Agnieszka Glanowska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Ciao!
Oferuję lekcje z języka włoskiego od podstaw.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku lingwistyka stosowana oraz od lat lektorem w szkołach językowych.Jeśli podoba się język włoski i chciał(a)byś zacząć jego naukę to serdecznie zapraszam na moje zajęcia.
Swoim uczniom udowadniam, że nie taki „diabeł straszny” i każdy przy odrobinie chęci i zaangażowania jest w stanie zacząć porozumiewać się po włosku.
Jestem magistrem lingwistyki stosowanej, gdzie moim wiodącym językiem był właśnie język włoski. Przez pół roku miałam okazję mieszkać we Włoszech i korzystam z każdej okazji, żeby tam wrócić. Masz więc przed sobą nie tylko nauczyciela, ale i wielkiego pasjonata Italii.
Uczę od zera, nie musisz wcześniej znać ani jednego słowa! Uczę głównie starszą młodzież i dorosłych. Staram się by zajęcia odbywały się w miłej, luźnej i przyjemnej atmosferze. Jestem cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Nie ma się czego bać! Nauka języka to świetna zabawa i ogromna satysfakcja!

Materiały zapewniam ja, nie musisz nic kupować. Wszystko dostajesz ode mnie na skrzynkę mailową.

Szczegóły: Ze swojej strony potrzebujesz dobrego łącza internetowego i zainstalowanego programu ZOOM.
Jedna lekcja: 60 minut

Wystawiam fakturę!
Zapraszam do kontaktu: 791 491 633
Jeśli nie odbieram, prowadzę lekcję.
Napisz sms!
Pozdrowienia!
Agnieszka

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Agnieszka Glanowska
Brzoskwiniowa, 78
15-584 Białystok
NIP: 9662123309

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Magister
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Właśnie tak powinny wyglądać lekcje angielskiego.
Dziękuję.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Bardzo ciekawie prowadzone zajecia. Super atmosfera. Bardzo się cieszę, że trafiłem na Agnieszkę. Niedawno zacząłem naszą współpracę i już widzę postępy!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Zajęcia z Agnieszką to zdecydowanie najlepsze lekcje języka jakie miałam. Bardzo miła i luźna atmosfera oraz zróźnicowane ćwiczenia/zadania (quizy, krzyżówki, teksty do uzupełniania). Przed każdymi zajęciami (oraz po zajęciach) otrzymywałam maile z materiałami oraz słówkami z lekcji. Tematy dobierane indywidualnie pod zainteresowania/obecne wydarzenia z życia. Wszystko perfekcyjnie przygotowane. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Pani Agnieszka od dwóch lat jest nauczycielem moich dwóch synów. To wspaniały nauczyciel i człowiek. Zawsze przygotowana. Lekcje są bardzo ciekawie prowadzone i przebiegają w przyjaznej atmosferze co dla mnie było kluczowe przy wyborze nauczyciela. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Lekcje z nią to przyjemność. Bardzo serdecznie polecam !!!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Agnieszką! Zajęcie przebiegają w przemiłej atmosferze oraz są bardzo urozmaicone. Agnieszka znakomicie wyłapuje problematyczne zagadnienia i cierpliwie pracuje nad nimi ze mną tak długo, aż wszystkiego nie opanuję.

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2021

Bardzo polecam lekcje z Panią Agnieszką! Wytłumaczyła mi zagadnienia gramatyczne, które uważałam za niewytłumaczalne i to wszystko w miłej i zabawnej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2021

Bardzo polecam zajęcia. Nauczyciel bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. Lekcje są urozmaicone i dostosowane do wieku ucznia.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2021

Pani Agnieszka jest super nauczycielem. Zawsze uśmiechnięta i wesoła. Lekcje są bezstresowe, zawsze ciekawe i atrakcyjne. Cena adekwatna do jakości. Polecam gorąco :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2021

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego z Agnieszką! Lekcje są przemyślane, bardzo dobrze przygotowane od strony merytorycznej i nigdy nie są nudne, a jednocześnie są dopasowane do potrzeb ucznia. Agnieszka jest sympatyczną, kontaktową, cierpliwą i rzeczową nauczycielką. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.