Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Chorzów
Katowice
Bytom
Świętochłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli Twoja pociecha potrzebuje dodatkowych ćwiczeń czy lekcji z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, grafomotoryki, języków obcych czy innych przedmiotów szkolnych do klasy piątej/szóstej włącznie - zapraszam do kontaktu!
Wspólnie odrobimy też zadania domowe, nauczymy się do sprawdzianu, napiszemy wypracowanie czy omówimy lekturę :)

Jestem nauczycielem i pedagogiem specjalnym z dużym stażem - cierpliwie i owocnie pracuję również z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i z oddziałów integracyjnych.
Dojeżdżam zawsze do domu ucznia (Chorzów i okolice), pracuję na własnych materiałach dydaktycznych lub książkach i szkolnych zeszytach ćwiczeń dziecka.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.