Agnieszka Dołęga

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łańcut
Faktura VAT

Agnieszka Dołęga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Dołęga

O mnie

Nazywam się Agnieszka Dołęga i z wykształcenia jestem doktorem nauk ścisłych i przyrodnicznych w dyscyplinie nauki fizyczne.W ramach kursów on-line pomagam uczniom przygotować się do matury z fizyki.Działam również w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube), gdzie nie tylko uczę, ale również motywuję i zarażam pozytywną energią.Moją misją jest pokazanie uczniom, że fizykę da się zrozumieć! Potrzebna jest tylko ambicja, praca i… dobry nauczyciel! :)Udzielam korepetycji z fizyki dla uczniów liceum/technikum, głównie o profilu rozszerzonym.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Magister inżynier
Fizyka medyczna
10.2017 - 04.2022
Instytut Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie
Doktor
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2023

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką
Uczę się od II półrocza, Pani Agnieszka jest osobą obowiązkową, punktualną, cierpliwą. Świetnie tłumaczy poszczególne zagadnienia, jeśli się czegoś nie rozumie można zapytać. Swoim zaangażowaniem, wiedzą i umiejętnym podejściem sprawia, że fizykę można zrozumieć i polubić.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2023

Korepetycje z Panią Agnieszką mam od niedawna, natomiast mogę śmiało stwierdzić, że zajęcia prowadzone są profesjonalnie i z pasją :) Wszystko jest tłumaczone po kolei, jeżeli coś jest nie zrozumiałe, to zawsze mogę poprosić o wytłumaczenie jeszcze raz. Atmosfera zajęć jest świetna. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca mogę polecić te zajęcia :))

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z panią Agnieszką dzięki niej mogłam dobrze i ze spokojem przygotować się do matury z matematyki. Pani Agnieszka jest osobą która potrafi zmotywować i oswoić z matematyką osobę która niezbyt za tym przedmiotem przepada.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Pani Agnieszka podchodzi do ucznia indywidualnie . Lekcje prowadzi z pasją i zaangazowaniem, tak by uczen zrozumial dany temat z fizyki. Polecam.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Pani Agnieszka od kilku miesięcy uczy mojego syna fizyki. Zajęcia są wyjątkowe nie tylko pod względem merytorycznym, ale również ze względu na atmosferę i życzliwe podejście nauczyciela. Obserwując postępy syna, mogę z całą pewnością stwierdzić, że dzięki tym zajęciom wreszcie rozumie i lubi fizykę. Pani Agnieszka zaraża pasją, bardzo skutecznie motywuje ucznia. Swoim zaangażowaniem przekonuje, że fizykę naprawdę można lubić... Z czystym sumieniem mogę polecić te zajęcia!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2023

Jesteśmy po pierwszej lekcji. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza przekazana w zrozumiały sposób. Bardzo dziękujemy:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.