Agnieszka Zawadzka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Targówek +1)

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji śpiewu wprowadzając na zajęciach pracę nad emisją głosu, interpretacją utworu, wplatając elementy kształcenia słuchu. Proponuję holistyczne podejście do pracy z głosem, poza techniką skupiam się na uwalnianiu głosu dzięki odnajdywaniu w sobie prawdziwego brzmienia, uwalnianiu od krytycznego myślenia o swoim głosie. Zwracam uwagę na regulację napięć ciała, ktore utrudniającą rozluźnione wydobywanie dźwięków oraz naturalny oddech. Szukamy wspólnie sposobu na wygodne i przyjemne śpiewanie, tak żeby mogła pojawić się satysfakcja płynąca z rozwoju wokalnego.

Pracuję z osobami bez przedziału wiekowego. W trakcie zajęć panuje domowa atmosfera, a mimo wszystko praca wre. Podczas spotkań ważna jest dla mnie przestrzeń dawana uczniowi tzn. każdy pracuje według własnego tempa, każdy rozwija się w indywidualny sposób. Jako pedagog jestem od tego, żeby pomóc doświadczyć, odkryć to co jest w głosie, słucham naturalnego biegu psychiki oraz organizmu ucznia - najważniejsze w tym jest abyś czuł/a się swobodnie, bezpiecznie i bez presji z mojej strony, a przy miał/a radość z odkyrwania potencjału swojego głosu!

Współpracowałam z różnymi wokalistkami, przygotowywałam do przesłuchań, egzaminów. Między innymi również do programu Mali Giganci.

Jestem absolwentką kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności Wokalistyka Jazzowa oraz na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na specjalności Animacja Kultury z elementami Arteterapii w Gdańskiej Akademii Muzycznej. Współpracuję jako instruktor wokalu z Broadway Musical School w Warszawie oraz z Muzycznym ABC pod Warszawą, do niedawna również jako wykładowca Emisji Głosu z UKSW (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego) w Warszawie, na wydziale Pedagogiki oraz nauczyciel śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury im. Marii Gwizdak w Warszawie, wcześniej w szkole MusicInn w Rumii.

Zajęcia odbywają się w dzielnicy Targówek Bródno.

Prowadzę również zajęcia w trybie online :)

Trochę moich dawnych dźwięków:
Z zespołem 12K, utwór Wszystko Jasne https://youtu.be/AqiPDuXoZMs

Aranżacja utworu List do Ciebie zespołu Dagadana http://youtu.be/pEHu7kSRmDc

Aranżacja utworu Tu i teraz zespołu Domowe Melodie https://youtu.be/VLgYBHJYY4Y

Zapraszam do kontaktu :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Jazz i muzyka estradowa - wokalistyka Jazzowa
10.2015 - 06.2017
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Edukacja muzyczna w zakresie sztuki muzycznej - Animacja Kultury z elementami Arteterapii
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2016 - 06.2017
Gdański Archipelag Kultury
09.2017 - 08.2019
Szkoła muzyczna MusicInn
02.2018 - 06.2018
Uniwersytet Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie
09.2019 - 06.2020
Broadway Musical School w Warszawie
10.2020 - 06.2021
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
11.2020 - 06.2021
Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Indywidualne podejście do ucznia połączone z ogromną wiedzą jaką posiada Pani Agnieszka. Wiele cierpliwości, ale i chęci do tłumaczenia "co i dlaczego". Z zajęć wyniosłam świadomość tego co jest ważne w śpiewaniu, radość śpiewania i umiejętność cierpliwego pracowania nad utworem, skupiając się na poszczególnych fragmentach. Praca w tak miłej atmosferze jeszcze bardziej motywuje do dążenia do swoich celów. Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu! Ma indywidualne podejście do każdego, jest cierpliwa i dokłada wszelkich starań aby jej uczniowie czuli się swobodnie podczas zajęć. Dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu potrafi pomóc każdemu. Wiem co mówię, dojeżdżam specjalnie z Trójmiasta :) Serdecznie polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Polecam z całego serduszka dla każdego, kto lubi dobrą atmosferę na zajęciach oraz profesjonalizm. Agnieszka - miła, ciepła osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem. Każdego wyszkoli oraz pomoże dobrą radą! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Profesjonalizm, zaangażowanie i poświęcenie., to cechy które nie opuszczają Pani Agnieszki. Jest cudownie ciepła i pełna optymizmu osoba, co przekłada się na wyniki i postępy w rozwoju ucznia. Potrafi mobilizować do nauki. Stawia wysoko poprzeczkę uczniom, wspierając ich w osiąganiu celu. Bardzo żałujemy córką że wyprowadziła się do Warszawy. Bardzo polecamy naukę u Pani Agnieszki

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Ogromny profesjonalizm i masa pozytywnej energii! Pani Agnieszka jest nie tylko świetnym nauczycielem śpiewu, ale też wspaniałym człowiekiem. Zajęcia z Nią oprócz oczywistej korzyści rozwoju w sferze muzycznej, rozwijają również emocjonalnie. Serdecznie polecam lekcje!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Cudowna atmosfera , doskonałe doświadczenie oraz indywidualne podejście!!! Bardzo polecam i zachęcam do umówienia się na zajęcia:)

avatar
Jeremi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Świetna atmosfera i kompetencja w jednym. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.