Agnieszka Wójck

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Legionowo
Rajszew
Skierdy
Jabłonna
Nowy Dwór Mazowiecki
Michałów-Reginów
Faktura VAT

Agnieszka Wójck

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka Wójck

O mnie

Jestem profesjonalną nauczycielką i tłumaczem jęz. angielskiego i francuskiego, mgr Lingwistyki Stosowanej na UW.Mam 15 -letnie doświadczenie jako lektor, korepetytor, wykładowca akademicki i trener Business English w międzynarodowych korporacjach, instytucjach (m.in. PKO BP, Warta, Agora, Reckitt-Benkiser).Obecnie specjalizuję się w zajęciach indywidualnych - online i stacjonarnych. Pomagam osobom, którym ze względów osobistych lub zawodowych zależy na szybkich postępach i osiągnięciu poziomu pozwalającego na swobodną i poprawną komunikację w jęz. angielskim.Polecam swoje usługi osobom, które jak ja stawiają na skuteczność (tzw. wyznaczenie sobie celu i współpracy przy jego osiągnięciu), profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą.Koszt inwestycji w naukę angielskiego to 60-100 zł/45 min. w zależności od rodzaju kursu. Wystawiam rachunki.Możliwy jest dojazd do ucznia (Chotomów, Choszczówka, Legionowo) spotkania w kawiarni lub nauka online przez Skype.Zapraszam, jeśli liczysz na szybkie efekty!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana
09.2003 - 06.2006
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Filologia Hiszpańska
Kursy i szkolenia
.
Modern Technology in teaching ESL
09.2015
Legal English Issues - 30-hour trainging for English professionals
02.2016
CLS Course for English Teachers
11.2016
Kurs metod szybkiego zapamiętywania i uczenia się
03.2017
ESL Methodology - new approaches
Doświadczenie
09.2006 - 06.2008
Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
Prowadzenie zajęć dla studentów z języka angielskiego o profilu turystycznym. Tworzenie planu kursu, realizacja, ewaluacja.
09.2007 - 06.2012
Future Centre Training Corporation
Prowadzenie kursów języka angielskiego dla pracowników wyższego szczebla i grup pracowników w instytucjach, międzynarodowych korporacjach, ministerstwach.
09.2009 - 07.2012
Wyższa Szkoła Humabnistyczno- Ekonomiczna
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego ze studentami. Tworzenie planu kursu, realizacja, ewaluacja.
03.2010 - 11.2015
DIALOG Language Services
Organizacja kursów indywidualnych oraz w firmach i instytucjach, przygotowanie planu kursu, realizacja oraz ewaluacja. Szkolenie i wspieranie metodyczne lektorów. Opracowywanie autorskich metod nauczania.
12.2015 - aktualnie
Professional English Teacher
Kursy 1:1 lub w małych grupach skrojone do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego ucznia.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Agnieszka jest świetną lektorką - z pasją, energią i zapałem. Zajęcia są bardzo ciekawe, często toczymy po angielsku interesujące rozmowy, z których zawsze wychodzę ze sporą listą nowych słówek i wyrażeń.
Po wspólnych lekcjach nabrałem śmiałości i płynności w mówieniu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.