Agnieszka Rozmarynowska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Wolsztyn
Nowy Tomyśl
Grodzisk Wielkopolski
Rakoniewice
Kargowa
Kopanica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Francuski angielski*- koniec z przeciętnością. Strach przed mówieniem? Zapomnij, tu nie przejdzie. Tutaj liczy się Twój *komfort i dobra zabawa. Commyounique to języki, takimi, jakimi są naprawdę. Bez tabu i podręcznikowej sztuczności. Języki, które po prostu są używane, a nie zalecane przez ministrów. Języki nauczane przez pasjonatki. Nauka francuskiego, nauka angielskiego, tłumaczenia, korepetycje, cena do uzgodnienia. Przygotowania do certyfikatów, matury, wyjazdów, etc.

Zapraszamy do udziału w kursach języków obcych w wakacje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Agnieszka Rozmarynowska
Rynek 14
64-200 Wolsztyn
NIP: 9231694800

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.