Agnieszka Pawlaczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań (Jeżyce +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Agnieszka Pawlaczyk. Jestem studentką na IV roku filologii romańskiej na poznańskim Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Pasjonuje mnie kultura Francji. W ramach studiów zajmuję się literaturą francuską XVIII-ego wieku, w związku z czym czytuję bardzo wiele tekstów w tym języku. Jestem zdania, że lektura jest jednym z najważniejszych elementów w nauce języka obcego, ALE oczywiście są też inne metody. Przede wszystkim każdy przyswaja wiedzę inaczej i każdy uczeń wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też oferuję pełen wachlarz rozwiązań, które możemy zastosować podczas zanurzania się w kulturze i języku Francji. Dla osób podstawowych oferuję kursy komplementarne, które obejmują naukę leksyki, frazeologii czy składni poprzez mówienie i czytanie tekstów, ale też naukę gramatyki, która stanowi nieodłączny element mowy. Przygotowuję liczne odsłuchy, dyskusje i teksty będące materiałem naszych zajęć. Dla nieco bardziej zaawansowanych proponuję całą gamę ćwiczeń w obszarach w których uczeń pragnie się rozwijać lub w których dostrzegamy braki. W myśli o tym, by każdy mógł znaleźć w prowadzonych przeze mnie zajęciach coś dla siebie, przygotowuję teksty i debaty tematyczne, powiązane z zainteresowaniami kursanta. Krótko mówiąc jestem elastyczna i program sformułuję tak, by odpowiadał na Państwa potrzeby. Szczerze wierzę, że każdy może nauczyć się perfekcyjnie władać każdym językiem. Podstawą jest znalezienie do tego motywacji, w czym na pewno pomogą zajęcia, na które czeka się ze zniecierpliwieniem :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 17:00
Wtorek
Środa08:00 - 17:00
Czwartek
Piątek08:00 - 17:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.