Agnieszka Kalińska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Kłodzko
Wrocław
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Doświadczona lektorka języka niemieckiego i tłumacz prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach, a także w zakresie języka biznesu, oraz języka medycznego. Skuteczne przygotowanie do egzaminów (ÖSD, DaF). Cena do negocjacji w zależności od częstotliwości zajęć. Zapraszam wszystkich mających zamiary emigracyjne, lub inne cele językowe przed sobą.
Jetzt bist du dran!
Serdecznie zapraszam na ulicę Sztabową. Do zobaczenia!
Tel. 660 493 628

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Agnieszka Kalińska
Nowy Gierałtów 12A
57-550 Stronie Śląskie
NIP: 8811330103

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2019 - 01.2019
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2012

Agnieszka jest perfekcjonistką w każdym calu i takie też są jej zajęcia. Tutaj nie marnuje się żadna minuta. Wszystkie zajęcia są dokładnie przygotowane, doskonale dopasowane do potrzeb, urozmaicone. Bardzo miła atmosfera. To korepetytor, z którym można osiągnąć sukces!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.