Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem WYKWALIFIKOWANĄ NAUCZYCIELKĄ języka ANGIELSKIEGO ( absolwentka filologii angielskiej - specjalizacja metodyka nauczania języka angielskiego ).
Już 16-letnie doświadczenie zdobyłam ucząc na lekcjach prywatnych, w szkole językowej, szkole podstawowej i gimnazjum.
Obecnie pracuję również w firmie, gdzie codziennym językiem komunikacji jest angielski.

Udzielę lekcji języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania DOROSŁYM, młodzieży i dzieciom (najchętniej minimum 14 lat). Lekcji mogę udzielać najwcześniej od 7:00 a także w weekendy . Możliwe jest również umawianie się z lekcji na lekcję jeśli tryb pracy lub nauki ucznia nie pozwala na stałe dni i godziny lekcji.

Stawiam duży nacisk na KOMUNIKATYWNOŚĆ na lekcjach , więc z czasem przestaniesz wstydzić się MÓWIĆ po angielsku. Dostosowuję się do potrzeb ucznia więc lekcje mogą być kontynuacją nauki, rozpoczęciem nauki języka od poziomu absolutnie początkującego lub nadrabianie zaległości (np. do szkoły). Przygotowanie do wszelkich testów i egzaminów. Lekcje prowadzone RZETELNIE, w miłej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie solidnie i profesjonalnie . Posiadam bardzo dużą ilość materiałów dydaktycznych które udostępniam uczniom. Lekcje odbywają się na SKYPE lub ZOOM-ie lub stacjonarnie Kraków (Ruczaj).

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2010
Uniwersytet Gdański
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.