Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Częstochowa
Nauczanie początkowe30 - 35 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Witam jestem nauczycielem  edukacji wczesnoszkolnej, z kilkunastoletnim stazem pracy. Praca w szkole to moja pasja . Mam bardzo dobry kontakt  z dziećmi i dużo cierpliwości :)Pomagam nadrabiać zaległości w zakresie czytania, pisania, liczenia, rozwiązywania zadań  matematycznych z treścią. Pomagam również w odrabianiu lekcji, powtarzaniu materiału oraz w przygotowaniu do testu trzecioklasisty. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przez sms :) osiedle "Północ"w Częstochowie.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.