Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Szczecin
Poznań
Wrocław

Agnes

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Agnes

O mnie

Erfahrene Germanistin Lektorin und Deutschtrainerin, Dr. phil.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 01.2005
Johannes-Gutenberg Universität in Mainz
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Współpracuję z Agnes juz od ponad roku i jak się okazuje. Jest to moja najlepsza decyzja.Po długiej przerwie od języka zderzyłem sie z nowymi obowiązkami zawodowymi wymagającymi znajomości języka niemieckiego.szukalem kogoś kto zmotywuje mnie do systematycznej pracy.metoda Agnes przynosi efekty.przed nami jeszcze trochę pracy,ale wiem,ze jestem w dobrych rekach.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

alles super! Danke!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Po kilku nieudanych podejściach do egzaminu na Uniwersytecie Jagielonskim, zapisałam się do Agnes na korepetycje. Po 5 miesiącach nauki z nią w bardzo przyjemnej atmosferze ZDAŁAM za pierwszym razem egzamin na poziomie B2. Agnes z łatwością mi wszystko wytłumaczyła. Posiada wiele ciekawych materiałów pomocnych do nauki na egzamin. O ile najbardziej stresujący był dla mnie ustny to dzięki konwersacjom u Agnes, które wcale nie były stresujące uzyskałam 90%. Zapewniam że każdy bedzie zadowolony. Polecam jak najbardziej!

avatar
Alice
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Agnies is fantastic! I have had a number of private German tutors in the past - some better than others, but no one compares to her . Her lessons are always well prepared, with a perfect balance between the various aspects of language learning - speaking, writing, grammatic, etc. Agnies provides a lot of excellent resources for further learning and gives homework which is interesting and meaningful while also challenging. I really wish I had her as my tutor already 5 years ago, but I am so glad to finally have her now

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Potwierdzam wszystkie ponizsze opinie.Pozdrawiam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Danke vielmals! C1 geschafft!! Polecam z cala odpowiedzialnoscia. Lekcje sa nie tylko bardyo dobrye przygotowane, ale rowniez dowcipne i pelne ciekawostek o krajach niemieckojezycznych! Bede kontynuowac nauke z przyjemnoscia!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Agnes! Jest przesympatyczna i świetnie prowadzi zajęcia. Wychwytuje wszystkie błędy i poprawia je od razu, podrzuca dużo fajnych słówek oraz pomaga zrozumieć zasady gramatyczne że NAWET JA! jestem w stanie je ogarnąć! (czyli niemożliwe staje się możliwe!) Mega wielki pozytyw!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Najlepsza nauczycielka na świecie. Jestem szczęśliwa, że taką znalazłam.Pełen profesjonalizm i wszystko po niemiecku. Tego mi było trzeba.Wszystko w miłej atmosferze.Godzina mija w mrugnieniu oka. Duzo fajnych ćwiczeń na każdym poziomie. Uwielbiam Deutsch.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2016

Świetna nauczycielka! Miałem z Agnes zajęcia podczas dwumiesiecznego kursu językowego i nauczyłem się u niej naprawde dużo. Podczas zajęć skupia się przede wszystkim na prowadzeniu konwersacji. Porusza wiele aktualnych interesujących tematów, wprowadzając przy tym dużo przydatnego słownictwa, rowniez potocznego.Na zajęciach nigdy nie było nudno, ani stresujaco. Pelen profesjonalizm.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

super! Jestem bardzo zadowolony. Certyfikat b2 ze szczegolnym uwzglednieniem Wirtschaftsdeutsch zdany na 86 %! Szczerze polecam!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Gorąco polecam. Uczę się z panią Agnes już od roku przez skypa i przez ten czas nauczyłam się więcej niż przez cale moje studia. Profesjonalne podejście, umiejętność dobrego tłumaczenia, mnóstwo bezpłatnych materiałów i ćwiczeń. Zajęcia niezwykle ciekawie przeprowadzone i całość tylko w języku niemieckim. Mnóstwo dobrych rad i uwag, a co najważniejsze dzięki korepetycjom zdobyłam certyfikat C2 z języka niemieckiego w Goethe Institut! Vielen herzlichen Dank!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Agnes jest swietna nauczycielka. Jej lekcje nie przypominaja tych zwyklych nudnych zajec ze szkoly, ktore pewnie kazdy zna i ktore niestety w wielu przypadkach niewiele daja. Dlaczego tak lubie konwersacje z Agnes? Glownie dlatego, ze moge sie naprawde duzo nauczyc i to bez jakiegokolwiek stresu. Nauka z Agnes jest jak mila rozmowa z przyjacielem. Owszem poprawi bledy i wymowe, ale tylko dlatego, zeby bylo lepiej. A wszystko to z duzym poczuciem humoru i zdrowa porcja smiechu. Jestem jej niesamoweicie wdzieczna za jej zaangazowanie i wkladany wysilek. Danke schön Agnes :-)

avatar
AniaP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Bardzo dobra nauczycielka, a do tego z bardzo dużym poczuciem humoru. Z Agą przez pół roku nauczyłam się więcej niż na 2-letnim kursie w szkole językowej. Polecam gorąco!
Najlepszy nauczyciel jakiego miałam :).

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Konwersacje prze Skype z Agnes mam od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. To sympatyczna osoba z poczuciem humoru i bardzo dobra nauczycielka. Wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo dobrze przygotowana. Zajęcia z Agnes to duża porcja współczesnego słownictwa i informacji o Niemczech . Podczas ciekawych rozmów można bezstresowo ćwiczyć akcent, wymowę i doskonalić swój niemiecki. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.