Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Łódź
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 45 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Nauczanie to moja pasja.
Posiadam wielu zadowolonych uczniów oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu chemii ( ponad 20 lat pracy! ). Posiadam uprawnienia egzaminatora egzaminu maturalnego.

Jestem doktorem habilitowanym chemii. Od lat wykładam chemię i zajmuję się przygotowywaniem innych do wykonywania zawodu nauczyciela czyli uczę jak skutecznie uczyć innych. Nie jestem nauczycielem z przypadku. Trafiasz w najlepsze ręce!

Głównie specjalizuję sie w przygotowaniu do MATURY, szczególnie uczniów chcących dostać się na studia medyczne. Do każdego ucznia podchodzę profesjonalnie i indywidualnie. Zapewniam miłą atmosferę na lekcjach. Zależy mi szczególnie na zrozumieniu posczególnych zagadnień, by nauka chemii była logiczną i spójną całością. Pracuję wg autorskiego programu, który wypracowałam przez ponad 20 lat mojej pracy dydaktycznej.

Oferuję też pomoc w przygotowaniu do klasówek z chemii, sprawdzianów, egzaminów czy też nadrobieniu bieżących zaległości.

Posiadam własne materiały (testy, ćwiczenia, sprawdziany, arkusze maturalne).

Gwarantuję:
- wysoką skuteczność nauczania
- materiały do nauki w kompaktowej formie (udostępniam własne materiały do kazdego działu, by było łatwiej opanować materiał).

Wymagam:
- zaangażowania w zajęcia
- systematycznej pracy, przygotowywania się do zajęć
- systematycznego uczęszczania na zajęcia

Oferuję lekcje stacjonarne w Łodzi i online.

Możliwe też zajęcia w małych grupach 2-, 3-, 4-osobowych w atrakcyjnych cenach!  Dla osób indywidualnych 1 godzina zegarowa 120zl, 2 godziny lekcyjne (1.5h) 160zl.

Jeśli zależy Ci na zdaniu matury z chemii na wysokim poziomie i dostanie się na wymarzone studia- zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 07.1998
Uniwersytet Łódzki
Magister
Chemia
10.1998 - 10.2002
Uniwersytet Łódzki
Doktor
chemia
10.2012 - 10.2018
Uniwersytet Łódzki
Doktor habilitowany
chemia
09.2018 - 08.2020
Liceum Akademickie SAN w Łodzi
Nauczyciel mianowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1998 - aktualnie
wykładowca akademicki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2021

Pani Agnieszka jest zdecydowanie nauczycielem godnym polecenia, bardzo dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do zajęć. Miałam przyjemność uczyć się u Pani Agnieszki, która posiada ogromną wiedzę i umiejetność przekazywania jej, dzięki czemu czułam się przygotowana do matury.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Dzięki Pani Agnieszce udało mi się przygotować do matury z chemii najlepiej jak tylko mogłam. Pani Agnieszka bardzo angażowała się w każdą naszą lekcję, przygotowywała dużo materiałów pomocnych w nauce i zrozumieniu poszczególnych tematów. Polecam zajęcia z Panią Agnieszką wszystkim, którzy myślą o pisaniu egzaminu z chemii rozszerzonej. Nasze lekcje łączyły przyjemne z pożytecznym i żadne zadanie nie było mi straszne :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalnym i zaangażowanym nauczycielem. Ma świetne metody, które dostosowuje indywidualnie do ucznia i potrafi przekazać wiedzę w bardzo szybki i prosty sposób, bez niepotrzebnych zawiłości. Na każdą lekcję jest świetnie przygotowana i dokładnie pamięta, na jakim etapie pracy jest z uczniem. Posiada mnóstwo materiałów do pracy i wybiera te najpotrzebniejsze dla danego ucznia. Jeśli chodzi o przygotowanie do matury, Pani Agnieszka jest najlepszym nauczycielem, jakiego mogłam wybrać, gdyż świetnie zna zagadnienia maturalne i uczy dokładnie pod klucz, z pominięciem zbędnych zagadnień. Widać, że jej praca sprawia jej przyjemność. Serdecznie polecam korepetycje z Panią Agnieszką każdemu, kto chce przygotować się do matury z chemii.

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Dzięki Pani Agnieszce zrozumiałem chemię, w końcu wszystko zaczęło się łączyć w całość. Odtąd zadania, które kiedyś sprawiały mi problem stały się miłym ćwiczeniem. Kiedyś sądziłem, że chemia to strasznie trudny przedmiot jednak po kilku miesiącach zmieniłem zdanie. Bardzo serdecznie polecam, na pewno się nie pożałuje jeśli marzy się o dostaniu na studia, gdzie liczy się chemia :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Pani Agnieszka jest najlepszym nauczycielem chemii jakiego miałam.Cierpliwie tłumaczy wszelkie zagadnienia oraz wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z omawianym tematem,zwraca uwagę na formułowanie odpowiedzi tak by uzyskać max.liczbę punktów.Ze względu na to ,że nie uczęszczałam do klasy o profilu biologiczno-chemicznym musiałam wiele nadrobić co samodzielnie nie było możliwe do zrealizowania.Bardzo duża liczba zadań jaką wspólnie rozwiązałyśmy pozwoliła mi na przygotowanie się do egzaminu na poziomie rozszerzonym.Dzięki pracy Pani Agnieszki chemia stała się dla mnie logiczna.Zajęcia prowadzone w formie online były dla mnie dużym ułatwieniem .Dziękuję bardzo za poświęcony czas, cierpliwość,zaangażowanie i wsparcie.Pozdrawiam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.