Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Grodzisk Mazowiecki
Podkowa Leśna
Milanówek
Brwinów

Aglingua

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Aglingua

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 09.2005
Uniwersytet Warszawski
Filologia włoska
10.2009 - 06.2010
Szkoła wyższa psychologii społecznej
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
Cambridge Certificate in Advanced English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2024

Pani Aneta jest po prostu genialna. Nie wiem jak tego dokonała, ale przygotowała mojego syna do rocznego egzaminu z języka włoskiego w ciągu 11 lekcji. Była to akcja dosłownie ratunkowa, zakończona sukcesem.
Syn na lekcje chodził bardzo chętnie, więc uważam, że Pani Aneta ma doskonałe podejście do młodzieży.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2014

Polecam Wszystkim naukę języka Angielskiego pod okiem profesjonalistki :) Lekcje są bardzo fajne i ciekawe i co ważne nie stresujące! Bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Motywuje do nauki nawet jak czasem nie wychodi potrafi ze spokojem wszystko powtórzyć lub na nowo wytlumaczyć. Dodatkowo podpowiada baaaaaardzo dużo możliwości nauki z różnych źródeł co zachęca w domu do nauki w łatwy i przyjemny sposób :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Pani Aneta to doskonale przygotowana profesjonalistka w zakresie języka angielskiego. Bardzo dobrze prowadzi zajęcia, zachowując przy tym dystans i poczucie humoru. Lekcje są zróżnicowane, dostosowane do umiejętności i oczekiwań. Bardzo dobrze potrafi odświeżyć wiedzę językową osób, które nie miały przez dłuższy czas kontaktu z angielskim.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Szczerze polecam, świetnie mnie przygotowała do matury z języka angielskiego. Zapewnia miłą przyjazną atmosferę, dzięki której wiedza sama wchodzi do głowy. Można z Nią pogadać na każdy temat, oczywiście po angielsku ;). Polecam każdemu, bo jest cierpliwa, zawsze przygotowana na zajęcia i z dużą wiedzą (nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną), ale również dlatego że jest bardzo sympatyczna i czas lekcji mija z Nią prędko :).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.