O mnie
Jestem nauczycielem z 10 letnim stażem w nauczaniu przyrody, biologii i chemii.
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dopasowuje metody pracy, tworzę własne materiały.
Cechuje mnie cierpliwość i kreatywność oraz przyjazna atmosfera na zajęciach.
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.


Wyślij wiadomość