Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Sosnowiec (Zagórze)

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Patrycja ;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Świetny nauczyciel, a przede wszystkim bardzo sympatyczna osoba :) w bardzo szybkim czasie przełamałam strach przed mówieniem w języku angielskim :)
Lekcje są prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze.
Serdecznie polecam!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Agnieszka to świetny nauczyciel, profesjonalny, kontaktowy, zaangażowany, z dużym doświadczeniem. Przygotowuje materiały dla konkretnego ucznia. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, co ułatwia konwersacje i pomaga przełamać barierę w mówieniu. Takiego nauczyciela warto polecić.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Bardzo polecam - Indywidualne podejście i w końcu porządne konwersacje. Efekty szybko przyszły i już nie boje się odezwać po angielsku do kogoś :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.