Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Katowice
Chorzów
Częstochowa
Warszawa
Pruszków
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 100 / 50 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/526 opinii

Opis ogłoszenia

MATURZYŚCI ,] DOROŚLI, DZIECI!   -  MOJE DOŚWIADCZENIE  TO  TWÓJ SUKCES W NAUCE! Zajęcia online lub stacjonarnie 

Przygotowanie do klas dwujęzycznych i matury międzynarodowej (IB).

[*RODZICU
- jeśli masz zdolne dziecko, pomogę w harmonijnym rozwoju wszystkich sprawności językowych w sposób najbardziej efektywny dla Twojego dziecka
- pomyśl o rzetelnym przygotowaniu przynajmniej na rok przed egzaminem
] [*- zajęcia nigdy nie przepadają ale są przesuwane na inny termin, aby zachować ciągłość nauki]
- zajęcia indywidualne to oferta premium, gdyż jestem dla ucznia na wyłaczność

[*Zeszłoroczne wyniki moich uczniów do klas dwujęzycznych i IB: 80 - 98 %

Wyniki moich maturzystów w latach poprzednich:
- podstawa 96 - 100 %
- rozszerzenie 80 - 95%
To jednak nie tylko moja zasługa, to ogromna praca moich uczniów, którzy sumiennie odrabiali ogrom zadanej przeze mnie pracy domowej.*]

JESTEM  WIELOLETNIM EGZAMINATOREM  MATURALNYM  oraz (od niedawna) 8- KLASISTY CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ Z  JĘZYKA ANGIELSKIEGO,  NAUCZYCIELEM  DYPLOMOWANYM W SZKOLE  ŚREDNIEJ, LEKTOREM BUSINESS I MEDICAL ENGLISH  I TŁUMACZEM FREELANCER’EM.

Nauczanie to moja pasja. Nie traktuję zajęć oferowanych po szkole jako mój dodatek do pracy. Do każdych zajęć równie poważnie podchodzę. Cieszy mnie każdy najmniejszy sukces moich uczniów w opanowaniu języka. Metodą małych kroczków uczniowie osiągają sukcesy, wyzbywając się błędów, rozumiejąc czasy i sytuacje i już po kilkunastu zajęciach zaczynają swobodnie mówić. Oczywiście, sukces leży po obu stronach, więc Twoja ciężka praca jest tutaj niezbędna.

DLA KOGO:

 • egzamin po 8 klasie
 • matura podstawowa i rozszerzona
 • test kompetencji językowych do klas dwujęzycznych i IB
 • egzaminy FCE (B2First), CAE (C1Advanced), CPE (C2Proficiency), LCCI, TOEIC, TOEFL
 • egzamin doktorancki
 • angielski w medycynie
 • General English
 • Business English
 • Corporate English
 • Vocational English - angielski w środowisku pracy
 • intensywne kursy wakacyjne
 • rozmowy o pracę (w tym CV i covering letter)
 • konwersatoria aby przełamać barierę jezykową
 • dla zupełnie poczatkujacych
 • dla osób z wieloletnia przerwą językową
 • uzupełnienie materiału szkolnego

Zajęcia indywidualne lub w parach dają lepsze rezultaty niż zajęcia w większej grupie. Dlatego postaw na lekcje, które zapewnią Ci optymalny rozwój językowy z profesjonalnym i czynnym lektorem-praktykiem! Uczę języka angielskiego od ponad 18 lat. Przeszłam przez wszystkie szczeble edukacji. Przeprowadzam uczniów przez zawiłości wszelkich egzaminów (PET, KET, LCCI, FCE, CAE, CPE, maturę podstawową i rozszerzoną ). Jestem także na bieżąco ze wszystkimi zmianami jakie wprowadza MEN  w podstawach programowych i egzaminach szkolnych.

Nie popełniam błędów takich jak studenci, uczniowie uczący innych, osoby nie będące nauczycielami czy z małym doświadczeniem w przekazywaniu wiedzy. Rzetelnie, zawsze z indywidualnym podejściem i dużym zasobem różnorodnych, autorskich, niestandardowych i stymulujących materiałów przekazuję wiedzę.

Dużo czasu poświęcam na praktykę . Motywuję, podpowiadam jak się uczyć efektywnie , uczę tak aby kursanci pozbyli się popełnianych przez siebie błędów, dzięki wypracowanej PRZEZ LATA PRACY METODZIE nauki  (TAK! TAKA METODA NAPRAWDĘ ISTNIEJE!). A co najważniejsze, mam wciąż żywy kontakt z językiem poprzez stałą współpracę z brytyjskimi nauczycielami. Dzięki temu angielski nie jest językiem ulicy (z błędami stylistycznymi i gramatycznymi), ale jednak nie brak w nim wyrażeń z życia codziennego.

Będąc członkiem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej wiem jak poprowadzić ucznia do egzaminu. Znam wszelkie kruczki, na które zwraca się uwagę podczas egzaminów, a przez które uczniowie tracą punkty. Wiem jak wypracować umiejętność słuchania, która sprawia najwięcej trudności i której najmniej efektywnie uczy się w warunkach szkolnych. Tego wszystkiego uczniowie dowiadują się u mnie na zajęciach. Ćwiczymy razem wszystkie umijętności, potrzebne do dobrego opanowania języka i zdobycia najwyższej ilości punktów.

A może właśnie zdecydowałeś/-aś się na maturę rozszerzoną i nie wiesz jak się zabrać za naukę?

Może potrzebujesz samorealizacji i podnoszenia umiejętności i kwalifikacji lub chcesz zmienić pracę?

Być może źle czujesz się podczas zagranicznych wyjazdów wakacyjnych?

Wiek nie ma znaczenia. Uczyłam i uczę osoby po 60. a także małe dzieci.

Liczy się moje doświadczenie.

Nie zmieniam kursantów po miesiącu, dwóch lub roku nauki, ani oni nie zmieniają mnie, co jest dla mnie najlepszą rekomendacją! Dzięki temu ONI uczą się ode mnie, mają ciągłość materiału, bez zbędnych powtórek i dreptania w miejscu, a ja uczę się od nich sposobów przyswajania wiedzy i różnej inteligencji poznawczej.

Jeśli chcesz opanować język - NIE zrobisz tego dobrze i efektywnie na wieloosobowym kursie, z niedoświadczonym nauczycielem czy podczas intensywnego kursu w miesiąc czy dwa.

Na moich indywidualnych zajęciach pomogę Ci zrozumieć i opanować to, co do tej pory sprawiało Ci najwięcej trudności. Na lekcji staram się używać jak najwięcej języka angielskiego. To najlepszy sposób dla ucznia by opanować żywą, naturalną angielszczyznę. Osoby początkujące również radzą sobie na moich lekcjach i przełamują barierę w mówieniu.

Zapraszam na ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB W PARACH , z filmami DVD, efektywnym słuchaniem i mówieniem, artykułami z prasy zagranicznej. To jest żywy, naturalny język.

 
Zawsze indywizualizuję proces nauki pod danego ucznia, przygotowuję materiały pod niego. NIE korzystam z jednego, ulubionego SUPER podręcznika, poniważ takich nie ma. Nie robię lekcji na "pamięć" ponieważ UNIWERSALNY PODRĘCZNIK NIE ISTNIEJE! Posiadam niezliczoną ilość różnych materiałów dydaktycznych. Dostarczam arkusze egzaminacyjne, testy, opracowania językowe, ciekawe artykuły z FORBES’a, The Economist, The Sun, itp. Moje lekcje nigdy nie są "podręcznikowe" , ponieważ nie nauczam książki. Uczę KOMUNIKACJI i zachowań językowych w różnych sytuacjach.

Oczywiście, znam podstawy materiału z języka angielskiego dla wszystkich typów szkół (przed i po reformie) i korzystam na swoich zajęciach - jeśli jest taka potrzeba, z podręczników szkolnych. Współpracuję z wydawnictwami, których podręczniki używane są na zajęciach w szkole.

Sądzę, że lepiej uczyć się u  jednego, rzetelnego i wykwalifikowanego lektora niż angażować swoje siły i pieniądze (nawet małe) u kogoś, kto nie jest praktykiem w nauczaniu i tylko szczyci się znajomością języka, ponieważ sama znajomość języka nie gwarantuje efektywnego przekazania wiedzy swoim uczniom.

Cena uzależniona jest od ilości osób, rodzaju egzaminu czy języka specjalistycznego.

Kontakt wyłącznie telefoniczny, najlepiej sms, gdyż mogę prowadzić zajęcia. Na pewno odpowiem w ciągu kilku/kilkunastu minut.
Nie odpowiadam na maila.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU. Tel. 600 829 738.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2002 - aktualnie
szkoła średnia, lektoraty na uczelniach wyższych
egzaminator maturalny i po 8 klasie English in Law General English medical English financial English technical English Business English

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2022

Bardzo polecam! Dzięki zajęciom właśnie zdałam egzamin Advanced. Zajęcia profesjonalne. Widać, że Pani Agnieszka "siedzi" w tym temacie od lat. Wie jakie są kruczki i jak się uczyć pod egzamin. Ale do tego mega się rozwinęłam językowo. Swobodnie mówię, rozumiem. Mam dużo słownictwa i czuję że opanowałam wreszcie ten język. Pani Agnieszko, dziękuję za czas bo dziś widzę efekty.
Poza tym, pani Agnieszka jest przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, i optymistyczna. Ale wymagająca. Suuuuuper. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Super lektor, zawsze różnorodne materiały i cała masa tego na zajęciach i do domu zadane. Czuję się przygotowany do rozszerzenia z matury. Polecam bardzo. I dziękuje za wsparcie

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2021

Pani Agnieszka prowadziła moje córki do egzaminów 8-klasisty i matury rozszerzonej. Obie zdały bardzo dobrze i dostały się do wybranych szkół bez problemów, m.in. dzięki wysokim wynikom z angielskiego. W tym roku p. Agnieszka przygotowuje córki do egzaminów FCE i na C1. Jestem zadowolona z postępów córek. Dużo pracują nad angielskim ale efekty widać. Córki chwalą współpracę z p. Agnieszką, rozumieją lepiej materiał i widzę, że poszerzają wiedzę. O to mi, jako mamie, chodziło. Dziekuję za tamten rok i szczerze polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2021

Polecam :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2021

Polecam panią Agnieszkę bardzo dobra i owocna praca szybkie przygotowanie do matury

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Praca z p. Agnieszką była owocna choć bardzo wymagająca. Ale tego potrzebowałam. Dużo materiałów, dużo podpowiedzi egzaminacyjnych, i bardzo dużo ćwiczeń i spotkania intensywne 2 - 3 razy w tygodniu, według możliwości. Rozprawa doktorska na medycynie zdana na 5. Szczerze polecam choć w dobie pandemii obawy budził tryb online. Na szczęście ma on wiele zalet, np. oszczędność czasu, co dla mnie było istotne.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Egzamin CAE zaliczony dzięki super współpracy z Panią Agnieszką. Duuuużo pracy, dużo różnych materiałów od p. Agnieszki, dużo podpowiedzi i pracy nad słownictwem i gramatyką. Pani Agnieszka była do dyspozycji nawet w niedzielę, co bardzo sobie ceniłem, choć to osoba bardzo zapracowana. Bardzo polecam, tym bardziej, że to sympatyczna lektorka, zawsze z uśmiechem i fajnym podejściem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Z czystym sumieniem polecam. Profesjonalizm i sumienność połączone z serdecznością. 5/5

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Współpraca z Panią Agnieszka to czysta przyjemność połączona z szybkimi efektami.

Indywidualny tok ukierunkowany na potrzeby ucznia
Wszechstronne metody nauczania
Dyspozycyjność i elastyczny grafik
Swobodna atmosfera

Wszystko to sprawiło ze już po kilku lekcjach poczułem się pewniej w rozmowie, gramatyka przestaje być jedna wielka zagadka a sama nauka to przyjemność i satysfakcja

Szczerze polecam!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Tłumaczenie czasów i wszelkich konstrukcji gramatycznych jest naprawdę świetnie zrobione. Widać, że Pani Agnieszka naprawdę to wszystko rozumie, a najważniejsze że potrafi to wytłumaczyć, tak, że ja też wiem w jakich sytuacjach ich użyć. Szczerze, jeszcze nie trafiłam wcześniej na nauczyciela, który w tak prosty i intuicyjny sposób wyjaśnia zasady gramatyki. Wreszcie wiem, że będę zrozumiana, bo o komunikację mi najbardziej chodziło. Przy okazji masa słówek z zadań, nawet gramatycznych i duuuuużo mówienia.
Poza tym, to bardzo sympatyczna, bezproblemowa i otwarta osoba, z którą od pierwszych zajęć złapałam dobry kontakt. Teraz mamy zajęcia na Skype i także sobie bardzo je chwalę. Ja polecam bo widzę efekty:-)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Pani Agnieszka przygotowała mnie do egzaminu B2First. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu. A musieliśmy się spieszyć z przygotowaniem, ponieważ musiałem zdążyć przed zrobieniem doktoratu. Tłumaczenie niuansów gramatycznych było banalne w wykonaniu Pani Agnieszki. Tematy do konwersacji - bezcenne. Dziękuję za cierpliwość i niepoddawanie się w wytłumaczeniu. Szczerze polecam! Myślę, że warto.
Pozdrawiam Pani Agnieszko.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Polecam Panią Agnieszkę. Pełen profesjonalizm i super podejście do ucznia. Nadrabiam zaległości w mowie w miłej atmosferze. Moja nauka trwa:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego kiedykolwiek miałam. Jeszcze nikt nie motywował mnie tak do nauki i tak cierpliwie tłumaczył jak Pani Agnieszka. Doskonale dobiera program zajęć do moich umiejętności systematycznie podnosząc poprzeczkę. Zajęcia prowadzone bezstresowo i bardzo efektywnie. Profesjonalizm w 100%. Szczerze polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Polecam przygotowania do Matury z Panią Agata.
Wszystkie zajęcia są przygotowane w sposób profesjonalny oraz wszystko według planu

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Moja córka przygotowywała się do egzaminów Cambridge u Pani Agnieszki. Zdała celująco dzięki dobrej współpracy, masie materiałów xero, cennym uwagom i dużym zaangażowaniu. Widać było, że p. Agnieszce zależało aby moje dziecko dobrze się przygotowało. To nie był zmarnowany czas! Teraz sam chodzę do p. Agnieszki na zajęcia, skuszony szybką perspektywą mówienia. Na razie jestem po 8 zajęciach więc nie jest to dużo ale jestem pod wrażeniem przekazywania wiedzy, opracowania planu pracy dla mnie. Bardzo ciekawe zajęcia. Szczerze polecam, bo widać, że jest to profesjonalny nauczyciel.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Zawsze bardzo merytorycznie ale i z humorem. Pani Agnieszka się nigdy nie poddaje jeśli coś nie wchodzi do głowy tak jak należy. Tłumaczy cierpliwie aż zrozumiem, choć te wszystkie gramatyczne reguły proste nie są. Mam zadania domowe, które choć nie zawsze mam czas, wyznaczają mój postęp. I widzę ich sens. Z resztą, ja mówię, po angielsku:) Polecam szczerze, myślę, że warto.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Przy wyborze nauczyciela- Pani Agnieszki- zasugerowałam się zamieszczonymi opiniami i to był strzał w dziesiątkę! Pani Agnieszka potrafi skutecznie motywować i aktywizować przede wszystkim do czynnego używania języka , zwracając uwagę na właściwą wymowę i gramatykę. Jest osobą bardzo otwartą, komunikatywną i bardzo wspierającą. Ponowną naukę języka angielskiego rozpoczęłam po 42. roku życia.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Pani Agnieszka prowadzi zajęcia profesjonalnie i według ustalonego planu. Nauka języka efektywna i jednocześnie przyjemna. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Bardzo lubię zajęcia z Panią Agnieszką. Nikt jeszcze nie wyjaśnił mi tak dobrze gramy i tych strasznych czasów. Pani Agnieszka robi to genialnie! Widać jej długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto już od początkowych zajęć rozmawiałam!!! Teraz po roku mówię bez strachu, dogadam się w różnych okolicznościach. Jest super, naprawdę cieszę się, że trafiłam na taką fajną nauczycielkę. Czuję, że metodą małych kroczków, którą mam opracowaną przez p. Agnieszkę pokonuję kolejne levele. Dodam, że jest miło i bardzo sympatycznie i że nie ma problemu ze zmianą terminu. Polecam szczerze:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 czerwca 2018

Dzięki Pani Agnieszce sprawnie zdałam egzamin z języka angielskiego wymagany do obrony rozprawy doktorskiej. Polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Pani Agnieszka przygotowała mnie do egzaminu doktorskiego z języka Angielskie w trybie przyspieszonym. Kontakt znalazłam na tej stronie. Egzamin ustny zdałam dobrze choć jestem dyslektykiem i moja wymowa jest opłakana. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana otwarta na propozycję w jakim trybie chcemy się uczyć i czego dokładnie potrzebujemy. Zawsze przygotowana, pomocna i życzliwa. Atmosfera zajęć bardzo fajna! Poza tym dała mi nadzieje że nie ma przypadków beznadziejnych i jeśli będę pracowała to będę mówiła po Angielsku. Naprawdę polecam !!!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 sierpnia 2017

Fajne zajęcia, ze świetnym podejściem do mnie samej jako osoby mającej barierę językową. Chciałam się przygotować do egzaminu doktorskiego z angielskiego z dziedziny dość trudnej, bo biochemii. Dzięki wskazówkom Pani Agnieszki poradziłam sobie ze zrozumieniem tekstów i wyszukaniem terminów, co nie było proste. No i otworzyłam się by mówić na egzaminie. Dziękuję za pomoc :)

Agnieszka

Pani Agnieszko, dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że pomogłam i że się udało przejść przez ten trudny egzamin

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Nie będę się rozpisywać, ale napiszę że w tak krótkim czasie jeszcze nikt mnie tak szybko nie przekonał do mówienia w obcym języku. Zawsze tylko gramatyka i gramatyka i klepanie słówek. A u Pani Agnieszki mówiłam już po kilku spotkaniach. Teraz po prawie roku naprawdę czuję dużą różnicę. Tematy sś tak zróżnicowane, że chętnie rozmawiam i poszerzam swoje horyzonty także z innych dziedziń

avatar
dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

Do pani Agnieszki chodzę już trzeci rok. Pomogła mi bardzo przełamać barierę językową.Zawsze w miłej atmosferze, z ciekawie dobranymi tematami do konwersacji i gramatyką gdzieś niezauważalnie dla mnie wplecioną i wytłumaczoną tak, że dziś nie mam z nią problemów. Dziś te zajęcia traktuję głównie jako spotkania towarzyskie przy English Tea. Mogę porozmawiać na wszystkie tematy! I sobie świetnie radzę w gronie zagranicznych klientów! A właśnie o to mi chodziło.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Lekcje u pani Agnieszki dały mi wreszcie dużą swobodę w porozumiewaniu się językiem angielskim, a właśnie to chciałem jak najszybciej osiągnąć. Zajęcia są urozmaicone jeśli chodzi o dobór tematów - zahaczyłem chyba o wszelkie możliwe tematy, które w ciągu wielu lat nauki były pomijane, a teraz widzę jak ważne były, bo nigdzie nie mogłem się dobrze porozumieć. Polecam panią Agnieszkę z czystym sumieniem. A poza tym stwarza taką przyjacielską atmosferę podczas lekicji:) Pozdrawiam.

Agnieszka

Serdeczne dzięki :)
Pozdrawiam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2014

Świetne lekcje. Włąściwie to są normalne rozmowy jak za granicą, dodatkowo bardzo fajne temety i ćwiczenia, które imitują naturalne sytuacje z życia. Czuję po każdej lekcji, że potrafię coraz lepiej mówić po angielsku i automatycznie rozumiem gramatyke Polecam, lekcje a 6!

Agnieszka

Cieszę się, że pomagam i że widać progress.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.