Agnieszka Waluda

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie i lektor szkoły języka angielskiego Wonderworld zaprasza na korepetycje z języka angielskiego dla osób w wieku szkolnym ( szkoła podstawowa).Posiadam przygotowanie pedagogiczne i własne materiały dydaktyczne, a moi podopieczni znacznie poprawili swoje wyniki w nauce. Zajęcia odbywają się w Sieradzu i Grabowcu. Możliwy także dojazd na terenie Sieradza. Moźliwość zajęć w godzinach 8-12 od poniedziałku do soboty. Cena u mnie w domu 30 zł/ 60 min, z dojazdem 35 zł.Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 782832284.Liczba miejsc ograniczona!Pozdrawiam i zapraszam do nauki :-)

Agnieszka Waluda

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.