Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Szczecin
Załom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 - 120 / 60 min

Agata Tomala

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Od zawsze byłam dobra z matematyki i w nauczaniu innych, co praktykuje już od lat z pozytywnymi skutkami. Łączę teraz te dwie pasję, by móc nauczyć ciebie lub twoje dziecko tego trudnego przedmiotu, by go zrozumiało i pokochało tak samo jak ja.

Z przyjemnością współpracuje z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, aż do uczniów szkoły średniej. Mam szczególnie duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym.

Cena zależna jest od dojazdu i poziomu nauczania. Poniżej podane godziny są jedynymi aktualnie dostępnymi. Dojeżdżam także na prawobrzeże/Załom wyłącznie w weekendy.

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt - tylko sms (518 049 700)
Odezwę się w każdej wolnej chwili.
Tomala Agata

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek10:00 - 15:00
Środa15:00 - 18:30
Czwartek
Piątek18:30 - 21:00
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Z pomocą Pani Agaty napisałam egzamin ósmoklasisty na 96%. Jest Pani najlepsza, dziękuję ♥️

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Pani Agata jest niezwykle sympatyczną, kompetentną osobą. Ma niezwykle dużo cierpliwości i bardzo angażuje się w pracę z uczniem. Jeśli ktoś chce uczyć się matematyki w spokojnej, miłej atmosferze i widzieć efekty to gorąco polecam.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Świetna korepetytorka. Na pierwszym miejscu stawia jak najlepsze zrozumienie materiału przez ucznia i dobrą atmosferę. Pani Agata stale dostosowuje materiał do ucznia. Dużym plusem jest pomoc w kryzysowych sytuacjach. Mimo młodego wieku posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać oraz bardzo łatwo łapie kontakt z dzieckiem. Polecam :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Jestem naprawdę kiebski z matematyki i na lekcjach w szkole nic nie mogę zrozumieć ani zapamiętać. Na korkach z Panią Agatą jest po prostu fantastycznie wszystko zaczynam rozumieć i jest naprawdę świetna i miła atmosfera polecam z całego serca

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Polecam Panią Agatę całym sercem. W ciągu jednego semestru zdziałała cuda u mojego syna, dwójka zamieniła się w czystą czwórkę i to jeszcze bez żadnych narzekań i nauki po nocach. Bardzo charyzmatyczna i pomysłowa dziewczyna, rozkłada każdy temat na czynniki pierwsze i tłumaczy w jak najprostrzy sposób. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Świetna atmosfera, energiczna nauczycielka, a co najważniejsze wspaniałe rezultaty, szybka i skuteczna nauka. Wszystkim polecam, szczególnie gdy ktoś liczy na szybkie nadrobienie zaległości.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.