Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Agata Profe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agata Profe

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Zaczęłam naukę zupełnie od podstaw, a teraz po roku nauki czuję, że dogadam się praktycznie w każdej sytuacji. Zajęcia są dostosowane do ucznia. Oprócz standardowej nauki chciałam skupić się na hiszpańskim biznesowym, który przyda mi się w mojej pracy. Cieszę się, że trafiłam na Agatę. Ma bardzo szeroka wiedzę i możemy porozmawiać na każdy temat, również te biznesowe. Oczywiście wszystko po hiszpańsku :)

Agata Profe

Muchas gracias Ewa. Zrobiłaś ogromny postęp, jestem pod wrażeniem :) praca z takim uczniem to przyjemność. Do zobaczenia w środę ;)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

świetna nauczycielka! niesamowicie łatwo potrafi wszystko wytłumaczyć. Bardzo szybko zaczęłam już mówić po hiszpańsku :) polecam każdemu, komu zależy na efektywnej nauce bez godzin spędzonych nad książkami.

Agata Profe

muchas gracias Anna por tus palabras.
¡Nos vemos pronto¡

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.