Agnieszka Dacka

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Białołęka +7)
Marki
Legionowo
Jabłonna
Zielonka
Ząbki
Radzymin
Nieporęt
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki100 - 130 / 55 min

Agnieszka Dacka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Język ogólny, Egzamin Ósmoklasisty, Wirtschaftsdeutsch, matura, certyfikaty

AMBITNY I KREATYWNY COACHING JĘZYKOWY  oraz TWORZENIE AUTORSKICH MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH to moje główne i doskonalone  od wielu lat zajęcie zawodowe. Jestem autorką e-booków dla maturzystów, ósmoklasistów, uczniów 4-6 oraz wielu gier językowych. Regularnie piszę także materiały dla magazynów dla Uczniów i Nauczycieli. Moja oferta skierowana jest głównie do osób, które szanują czas i są gotowe docenić moje zaangażowanie i umiejętności. Znakomite efekty w nauce można osiągnąć tylko pracując systematycznie, wytrwale i pod kierunkiem doświadczonej osoby, która będzie wymagająca, ale jednocześnie przystępnie wytłumaczy każdą zawiłość języka.

Dlaczego jestem skuteczniejsza od innych ?

1.      Stosuję nowoczesne i skuteczne metody nauki. Łączę metody tradycyjne z grami językowymi i ćwiczeniami interaktywnymi, które angażują wiele zmysłów. W pracy nad językiem najważniejsza jest dla mnie skuteczność. Uczę, żeby nauczyć.

2.      Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu lekcji, zarówno w szkołach językowych, firmach, jak i we własnej działalności, poparte sukcesami moich Uczniów: zdane matury i certyfikaty, zdobycie wymarzonej pracy, awans zawodowy.  Doświadczenie na stanowiskach menedżera w działach marketingu, logistyki i handlu zagranicznego w kilku międzynarodowych firmach oraz studia podyplomowe w zakresie finansów i zarządzania to dowód na praktyczną znajomość zagadnień językowych. Współpracowałam m.in. z: PKO, Telekomunikacja Polska, Raiffeisen Bank, Ikea, Pandora, Stradivarius, Staples, USP Zdrowie, HP, Getin Bank, PKP, Makro, Fedex i wiele innych.

3.      Koncentruję się na tym, żeby dobrze zdiagnozować jaka umiejętność wymaga ćwiczenia i na niej skupiamy się w naszej pracy. Dzięki temu zajęcia stają się bardziej efektywne. Konwersacja na poziomie Native Speaker. Zajęcia prowadzę w pełni po niemiecku, dlatego też moi Uczniowie szybciej i chętniej zaczynają mówić.

4.      Jestem przewodnikiem. Wiem, w jakiej kolejności wykonywać ćwiczenia, aby w optymalny sposób zdobywać kolejne kompetencje. Metodyczne zdobywanie wiedzy, według logicznego planu , dostosowane do tempa pracy i osobowości Ucznia jest gwarancją sukcesu.

5.      Lubię to, co robię. Do zajęć podchodzę entuzjastycznie i swoją pasją zarażam moich Uczniów. Uwielbiam tworzyć materiały edukacyjne, które znacząco pomagają w opanowaniu wszelkich językowych umiejętności.

W przypadku zajęć online przesyłam prezentację z treścią lekcji, a w trakcie zajęć omawiam nowe słówka i struktury, więc moi Uczniowie mogą skupić się na mówieniu, ćwiczeniu nowopoznanych struktur oraz wszelkich interakcji.

Co uczniowie otrzymują dodatkowo ?
- pracę domową z ćwiczeniami
- doraźną pomoc, konsultację e-mail 
- na zajęciach używam stworzonych przeze mnie gier edukacyjnych oraz innych autorskich ćwiczeń z różnch dziedzin.

Proszę o kontakt jedynie osoby poważnie zainteresowane oraz zmotywowane. Unikam współpracy z osobami, które uczą się niesystematycznie oraz regularnie odwołują zajęcia.

REGULAMIN WSPÓŁPRACY :
1. Zajęcia odwołujemy najpóźniej 24 h przed godziną rozpoczęcia zajęć. 2. Odwołanie zajęć później niż dobę przed ich rozpoczęciem jest równoznaczne z pokryciem połowy kosztów.
3. Jeśli Kursant regularnie odwołuje zajęcia, zastrzegam sobie prawo do rozwiązania współpracy.

OSTATNIE WOLNE TERMINY!

Możliwość zajęć indywidualnych lub grupowych. Lokalizacja: ul. Głębocka - 1 przystanek autobusowy od CH Targówek. Obecnie tylko ONLINE.

Cena za język ogólny: 100zł/55min. Cena za Wirtschaftsdeutsch, matury i certyfikaty: 130zł/55min.

Wystawiam faktury.

Odwiedź mój profil na FB i IG.

Kontakt 512 580 883

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka Dacka
ul. Głębocka 54g/50
03-287 Warszawa
NIP: 5361595916

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2013 - aktualnie
ProLingua Agnieszka Dacka
Absolwentka UW i SGH, lektorka języka angielskiego i niemieckiego. Zajmuje się głównie nauczaniem dorosłych, ale chętnie pracuje także ze starszymi dziećmi (klasy 4-8) i nastolatkami. https://www.prolinguaagnieszkadacka.pl/

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Nauka angielskiego z p. Agnieszką to czysta przyjemność - od razu widać, że posiada ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób, a oprócz wiedzy na temat gramatyki i słownictwa, można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat krajów anglojęzycznych. Gorąco polecam :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Najlepsza nauczycielka języka angielskiego pod słońcem! Jej materiały są przygotowywane w sposób profesjonalny, lekcje przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze, a efekty są widoczne już po kilku lekcjach. Nauczycielka z powołania, która pomoże każdemu, kto tylko chce się uczyć :) Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Serdecznie polecam! Bardzo kompetentna osoba, która zna się na tym co robi. Syn uczęszcza na zajęcia do Pani Agnieszki drugi rok. Obecnie lekcje odbywają się online i syn jest bardzo z nich zadowolony. Bogata wiedza, łatwość jej przekazania oraz przyjazna atmosfera podczas lekcji sprawiły że mój syn, po traumatycznych doświadczeniach ze szkoły, w końcu polubił angielski :) Starszego syna natomiast Pani Agnieszka perfekcyjnie przygotowała do egzaminu ósmoklasisty. Jeśli szukacie nauczyciela, który sprawi że lekcje będą miłe, łatwe, przyjemne, ale przede wszystkim owocne to serdecznie polecam!

ProLingua

Pani Paulino, bardzo dziękuję za miłe słowa i polecenie lekcji ze mną. Liczę na dalszą owocną współpracę i postępy Leona.

avatar
Aleksandra Lusa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Bardzo polecam Panią Agnieszkę.
Dzięki Tej Pani mogę powiedzieć, że w 8 miesięcy można nauczyć się angielskiego i swobodnie porozumiewać w tym języku.
Nauczyciel bardzo dobrze przygotowany pod kątem nauczania języka w zakresie angielskiego - biznesowego, przede wszystkim z rozmów czerpałam bardzo wiele. Pani Agnieszka używa bardzo ciekawych zwrotów, które zapadają w pamięć.
8 m-cy lekcji odmieniły mój poziom kontaktu z klientami. Ciężko znaleźć tak rzetelnego nauczyciela.

ProLingua

Pani Aleksandro, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Zajęcia z Panią Agnieszką są prowadzone bardzo merytorycznie, ale i kreatywnie. Są wypełnione nauką poprzez słuchanie, mówienie, ćwiczenia, ale również przygotowywane przez Panią Agnieszkę gry. Wszystko to razem pomaga w łatwy i przyjemny sposób przyswoić język angielski.

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam :)

avatar
Rudolf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Nauka z Panią Agnieszką jest efektywna, lekcje prowadzone są w interesujący sposób. Co ważne, zachęca również do nauki, zadaje prace domowe, które na bieżąco są sprawdzane. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze i bardzo merytorycznie.

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Polecam Panią Agnieszkę. Moi synowie chodzą na lekcje od września celem systematyzacji i poszerzania wiedzy. Pani Agnieszka zaczęła od diagnozy wiedzy i systematycznie rozwija obszary, które tego wymagają. Zawsze przygotowana i skrupulatna. Polecam!

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2018

Witam. Do Pani Agnieszki na lekcję chodzę od początku września. Z każdym miesiącem widzę poprawę swojej gramatyki oraz większą swobodę rozmawiania poprzez naukę nowych i zarazem najbardziej potrzebnych słówek. Nauczycielka jest zawsze świetnie przygotowana na lekcję, zadaje prace domowe, odpytuje z poprzednich lekcji ;) zawsze pamięta co działo się na poprzedniej zajęciach. Posiada świetne podejście do ucznia (w moim przypadku 34 letniego). Chciałbym dodać, że wcześniej uczęszczałem do jednej z Warszawskich sieciówek tzn. tej bardziej znanej. Długo się zastanawiałem nad zmianą na lekcje indywidualne i teraz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. W mojej opinii w niecałe 3 miesiące u Pani Agnieszki nauczyłem się więcej niż w szkole językowej w skali całego roku. Wiadomo lekcje indywidualne nie należą do tanich ale coś za coś. Ja nie żałuję i każdemu kto chce zwiększyć progres nauczania polecam tego nauczyciela.

ProLingua

Panie Jacku, bardzo dziękuję za opinię. Cieszą mnie Pana postępy i zadowolenie z lekcji i mam nadzieję na kolejne miesiące owocnej współpracy. Dziękuję i pozdrawiam :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2018

Polecam Panią Agnieszkę
Ma dużą wiedzę, fajnie tłumaczy, poza tym potrafi usystematyzować wiedzę jaką już posiadamy. Zajęcia przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze.

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Bardzo mocno polecam Panią Agnieszkę. Dobrze tłumaczy i rzeczowo wszystko wyjaśnia. Posiada szeroki zakres wiedzy.
Zajęcia przebiegają w sympatycznej atmosferze.
Polecam w 100 % :)

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Gorąco polecam!!! To już 3'ci rok z Panią Agnieszką i lekcje przede wszystkim oparte na praktyce mówienia w każdej tematyce: od pogody po business.
Duży plus również za tłumaczenie gramatyki bo to zawsze nie bywa łatwe.
Z minusów: czas podczas lekcji za szybko leci :)

ProLingua

Dziękuję i liczę na kolejne lata współpracy:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Dzięki Pani Agnieszce zdałam egzaminy FCE, CAE i już niedługo podejdę do CPE. Polecam ! :D

ProLingua

Dziękuję i trzymam kciuki za pozytywny wynik CPE:)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Pani Agnieszka to bardzo profesjonalna osoba. Dużo konwersacji i różnorodne materiały, co daje oczekiwane efekty. Bardzo polecam!

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam:)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Polecam Panią Agnieszkę. Korzystam z korepetycji juz trzeci rok i jestem zadowolona ze swoich postępów. Wreszcie ktoś usystematyzował mi moja wiedzę. Poza doskonałą znajomością języka angielskiego, Pani Agnieszka ma również dar nauczania. Dodam jeszcze, ze zawsze przygotowana jest dobrze na zajęcia.

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam;)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Agnieszka to nie tylko mila i sympatyczna osoba, ale też świetny nauczyciel. Jej cierpliwość i wyrozumiałość na wszelakie błędy jest naprawdę godna pochwały. Poprawiłam swój język angielski w przeciągu pół roku, a zaczynałam od podstaw. Jej lekcje są bardzo ciekawe i pouczające. Dostosowuje się indywidualnie do ucznia, a także jest bardzo otwarta jeżeli chodzi o zmiany terminów i godzin zajęć. Co w mojej pracy jest bardzo potrzebne :D

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam:)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Bardzo polecam nauczyciela gdyż zajęcia prowadzone przez Agnieszkę są bardzo profesjonalne - dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestnika. Kurs jest bardzo praktyczny oraz skupiony na osiągnięcia, uczy rzeczywistej praktyki języka co pozwala robić przyzwoite efekty. Poza tym Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba, z którą bardzo fajnie się współpracuje :)

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam;)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Bardzo dobry lektor. Cierpliwa, spokojna. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Nauka angielskielskiego na każdym poziomie. Ja uczę się praktycznie od podstaw, moje starsze dziecko na poziomie zaawansowanym, młodsze średniozaawansowanym. Dodatkowo mój syn korzysta czasami z korepetycji z niemieckiego. Polecam.

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam:)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Świetny nauczyciel. Lekcje odbywają się w miłej, przyjacielskiej atmosferze i są doskonale przygotowane. Mnóstwo ciekawych materiałów. W przeciągu pół roku odnotowałem mega postęp. Polecam!

ProLingua

Dziękuję i pozdrawiam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.