Artaga Sp. z o.o.

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Artaga Sp. z o.o.

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Artaga Sp. z o.o.

O mnie

Jestem turkologiem z dr w dziedzinie językoznawstwo, absolwentką a obecnie pracownikiem Katedry Turkologii UJ. W 2022 roku ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Nauczania języka polskiego jako obcego.Łącząc wiedzę językoznawczą z doświadczeniem wyniesionym z prowadzenia zajęć z dorosłymi wypracowałam własną, skuteczną metodę nauczania języka tureckiego dla Polaków. Szczególnie skierowana jest ona do osób, które nigdy nie miały kontaktu z tym, tak odmiennym od polskiego, językiem.<br />

Prowadząc zajęcia korzystam z autorskiego programu nauczania z elementami najnowszych podręczników do nauki języka tureckiego i własnych materiałów.<br />Specjalizuję się także w nauczaniu języka polskiego dla Turków.Przebieg kursu dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.<br />

Atmosfera zajęć jest przyjemna i luźna przy jednoczesnej gwarancji profesjonalizmu. Sprzyja otwarciu się i wraz ze zdobywaną wiedzą umożliwia stopniowe przechodzenie do konwersacji.Oprócz korepetycji prowadzę także grupowe kursy języka tureckiego w Krakowie i online.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2021
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Turkologia - Językoznawstwo (studia doktoranckie)
10.2021 - 06.2022
Uniwersytet Jagielloński
Nauczanie języka polskiego jako obcego (studia podyplomowe)
Kursy i szkolenia
06.2013
Kurs w Türkçe Öğretim Merkezi w Izmirze
Doświadczenie
01.2013 - 06.2014
Kursy języka tureckiego w firmie Hayal
- kursy grupowe - kursy indywidualne
10.2015 - aktualnie
Zajęcia ze studentami Turkologii UJ
- prowadzenie zajęć ze studentami studiów licencjackich i magisterskich
01.2016 - aktualnie
Artaga Sp. z o.o.
kursy grupowe - kursy indywidualne - konsultacje merytoryczne dla wydawnictw językowych, dydaktycznych - tłumaczenia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Agata potrafi wyjasnic zawilosci gramatyki jezyka tureckiego w prosty i zajmujacy sposob, z nuta humoru. Jej pasja i pogodne usposobienie sprawiaja, ze ponad dwugodzinne zajecia mijaja szybko i w dobrym nastroju; pozostaje tylko odrobic zadania domowe i czekac na nastepne zajecia:) Bardzo polecam Agate jako wspanialego nauczyciela jezyka tureckiego

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2017

Agata świetnie tłumaczy zawiłości języka tureckiego. Zajęcia były czystą przyjemnością. Nie było atmosfery 'szkolnej'. Materiał przerobiliśmy całkiem spory. No i to poczucie humoru:) polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazania w ciekawy sposób. Lekcje są interesujące, przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Agata tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale, dodaje dużo informacji ułatwiających zapamiętanie słówek czy zasad gramatycznych.
Duży plus to także elastyczne godziny zajęć.
Ogólnie- super i jestem bardzo zadowolona , że akurat Agata wprowadza mnie w tajniki języka tureckiego :) Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2017

Właściwa osoba na właściwym miejscu;) To jedno zdanie obrazuje jaka jest Agata i w jaki sposób uczy języka tureckiego. Jest osobą cierpliwą, która bardzo dokładnie potrafi wytłumaczyć gramatykę. Posiada bardzo duży zasób wiedzy zarówno w zakresie języka jak i samej kultury. Rzetelnie wykonuje swoją pracę i motywuje swoich uczniów do nauki oraz konwersacji. Nie narzuca zadań, podręczników itp. pozostawia wybór i łatwo się do niego przystosowuje. Zdecydowanie mogę polecić Agatę jako wspaniałego nauczyciela tureckiego. Podczas zajęć nie będziesz się nudzić i nauka jak najbardziej może przerodzić się w pasję ;)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Od kilku miesięcy uczę sie języka tureckiego z Agatą. W niezwykle prosty sposób Agatka potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości gramatyczne języka. Uwierzyłam, ze tureckiego można sie nauczyć. Na każdą kolejna lekcje czekam z radością. Oprócz tego, ze uczę się języka mojego ulubionego kraju, to jeszcze mam kontakt z niezwykle interesującą osobą , jaką jest Agata. Dziękuje Agatko

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia. Podczas zajęć zawsze zaangażowana. Elastyczna pod kątem terminów lekcji. Posiada dużą wiedzę o Turcji i języku tureckim. Chętnie i zrozumiałe tłumaczy zawiłości tego pięknego języka.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć i chętnie w nich uczestniczę.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Agata biegle włada językiem tureckim w mowie i piśmie, posiada również ogromną wiedzę na temat kultury i historii Turcji. Świetnie potrafi wytłumaczyć gramatykę. Lekcje są bardzo ciekawe, przygotowane materiały różnorodne i dopasowane do potrzeb ucznia. Agata zawsze znajduje czas na prowadzenie zajęć, jest otwarta i bardzo cierpliwa. Gorąco polecam naukę języka tureckiego u Agaty :-). Sukces gwarantowany :-D.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Zaangażowana, kompetentna, elokwentna, bardzo elastyczna terminowo, otwarta na potrzeby uczniów - wszystko co potrzeba żeby skutecznie nauczać :) Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2016

Pełen profesjonalizm, świetna zabawa, elastyczne podejście do potrzeb grupy, a co najważniejsze ukończenie kursu z Agatą gwarantuje rozpoczęcie mówienia w języku tureckim :) Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Miałam tą przyjemność być przeez chwilę uczennicą Pani Agaty i barddzo sobie to chwalę . Pani Agata nie tylko świetnie prowadzi lekcje i umiejętnie tłumaczy ale ma też ogromne pokłady cierpliwości, a jej poczucie chumoru uprzyjemnia zajjęcia Jeżeli ktoś chce się uczyć tego pięknego języka to Pani Agata jest odpowiednim nauczycielem . Polecam gorąco.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Agata jest osobą bardzo zaangażowaną, co pozwala szybko dopasować tok zajęć do oczekiwań ucznia. Lekcje są przemyślane i ciekawe, a przygotowane materiały różnorodne. Atmosfera, nawet przy tak dużej intensywności zajęć, jest świetna. Polecam wszystkim.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Agata jest wyjątkową kompetentną nauczycielką. Nie tylko biegle mówi po turecku, ale również dysponuje szeroką wiedzą lingwistyczną pozwalającą jej na profesjonalne, a jednocześnie przystępne wyjaśnienie wszelkich zawiłości gramatyki tego języka.
Jest zawsze starannie przygotowana do zajęć. Wymaga dużo, ale w granicach możliwości ucznia. Lekcje są intensywne, dynamicznie prowadzone i poparte dużą ilością ćwiczeń. Nie sposób się nudzić.
Dużym atutem Agaty jest również znajomość kultury i historii Turcji.
Gorąco polecam Agatę.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Bardzo dobra nauczycielka, świetnie tłumaczy zawiłości tureckiej gramatyki, podpowiada sprytne sposoby na zapamiętanie lub skojarzenie danych zasad gramatycznych lub grup słów :) Polecam.

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Agata ma bardzo dobre metody prowadzenia zajęć, doskonale zna turecką gramatykę, również polską. Atmosfera jest super, nigdy się nie nudziłem. Polecam każdemu kto chcę się uczyć tureckiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.