Agata Pasierbiewicz

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Agata i możesz mnie kojarzyć, jako Mnemodentist z mojego profilu na Instagramie/ YouTubie!

Skoro tu jesteś, to pewnie interesują Cię zajęcia z technik pamięciowych! Nic dziwnego, ponieważ mało kto wie, jak się uczyć. Ale spokojnie… ja wiem i bardzo chętnie się tym podzielę!

Co pokażę Ci na zajęciach?

Jak uczyć się przedmiotów, które wymagają zapamiętania dużej ilości materiału- ta biologia zawsze gdzieś się wkradnie.
Jak sprawnie zapamiętywać liczby- tak te nieszczęsne daty na historii. Jak robić efektywne notatki- piękne nie zawsze znaczy efektywne!
Jak sprawnie zapamiętywać wiersze i materiały tekstowe- czy ktoś tu ma wiersz na pamięć?
Pokażę Ci aplikacje, które pomogą Ci w nauce!
A może masz problem tylko z jednym zagadnieniem? Spokojnie, zajmiemy się nim!

To oczywiście nie wszystko!

Czego możesz się spodziewać na zajęciach?

Wszystkiego! Niejednokrotnie poczujesz się jak Sherlock Holmes, będziesz tworzyć obrazy w swojej wyobraźni, jak Leonarda da Vinci, a czasami zagościsz w swoim ulubionym świecie fantasy lub grze komputerowej. Brzmi ciekawie?

Dlaczego akurat ja mam Cię wprowadzić w świat technik pamięciowych?

Może zabrzmi to banalnie, ale moją pasją jest szerzenie technik pamięciowych w sposób przystępny i ciekawy! To one spowodowały, że dostałam się na wymarzone studia (stomatologia na Uniwersytecie Jagiellońskim), odnalazłam pasję (sport pamięciowy- tak istnieje coś takiego) i co najważniejsze-polubiłam się uczyć.

To co, do zobaczenia na zajęciach!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Bardzo polecam panią Agatę. Jest niezwykle utalentowaną nauczycielką, pełną pasji i zaangażowania. Zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, emanująca spokojem, a przede wszytskim wiedzą.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2023

Polecam wszystkim,

Pani Agata jest bardzo kontaktową osoba ale przede wszystkim bardzo zaangażowana i pracowita. Techniki pamięciowe dają rewelacyjne efekty. Znacznie ułatwiłem i skróciłem czas nauki dzięki nim

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agatą. Pomogła mi szybko zapamiętać materiał na egzamin, a aktualnie uczymy się wszystkich technik zapamiętywania z zastosowaniem w wiedzy akademickiej. Spotykamy się raz w tygodniu przez Skype, zajęcia są w bardzo miłej atmosferze

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Pani Agata ma ogromną wiedzę,którą z pasją i radością dzieli się z innymi.Mój syn korzysta z zajęć Pan Agaty i bardzo lubi te zajęcia.Po każdym spotkaniu dostaję wiadomość z informacją na temat przepracowanego materiału.Pani Agata sama zdobywała swoją wiedzę w zakresie technik uczenia i jestem pod ogromnym wrażeniem ile wie na ten temat.Być może dlatego,że nie uczyła się technik z powodów komercyjnych,a z powodu chęci zdobywania wiedzy,to wyczuwa się w niej pasję wiedzy.Techniki ma opanowane świetnie j sama stale je wykorzystuje ucząc się na wymagającym kierunku.Przy okazji jest bardzo sympatyczna i dobrze nawiązuje kontakt z uczniem.Niezwykła osoba.Podziwiam i szczerze polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2022

Agatka jest niesamowitą nauczycielką!
Jestem jej przyjaciółką i razem z nią uczę się technik pamięciowych, jednak Agatka dużo lepiej i szybciej je opanowała. Wymyśliła też swoje, którymi się ze mną podzieliła. Zawsze cierpliwie tłumaczy mi zagadnienia związane z technikami pamięciowymi i podaje dużo klarownych przykładów. Jeżeli chcesz zmienić swoje życie o 180 stopni i uczyć się w mgnieniu oka, to nie wahaj się, tylko zapisz się na zajęcia do Agatki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.