Agata Furstenberg-Kukielak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Konstancin-Jeziorna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problemy z angielskim? Znasz dużo słówek, ale boisz się mówić ? Chciałbyś powtórzyć gramatykę ? A może uwielbiasz angielski, ale masz poczucie, że zbyt mało wynosisz z lekcji w szkole?

Z przyjemnością pomogę! Podczas pierwszych, bezpłatnych zajęć wspólnie ustalimy, co jest dla Ciebie priorytetem w nauce angielskiego, a ja zaproponuję, jak szybko i skutecznie osiągnąć cel.  

Zapraszam na  naukę języka angielskiego od podstaw i na każdym poziomie zaawansowania, konwersacje, powtórkę gramatyki, przygotowanie do egzaminu po 8. klasie, matury podstawowej i rozszerzonej i innych. Dla maturzystów opracowałam autorskie materiały edukacyjne. 

Od ponad 20 lat pracuję jako tłumacz i nauczyciel języka angielskiego (magister lingwistyki stosowanej [UW] ze specjalizacją nauczycielską w zakresie języka angielskiego i francuskiego). Doświadczenie w nauczaniu zdobywałam udzielając korepetycji oraz podczas pracy w szkołach języków obcych (także jako opiekun metodyczny), szkole podstawowej oraz prowadząc zajęcia dla studentów szkoły wyższej. Posiadam ogromny zasób materiałów dydaktycznych oraz doskonale rozeznanie w zakresie wymogów egzaminacyjnych.

Bardzo łatwo nawiązuję kontakt z uczniami, jestem pogodną i serdeczną osobą. Uprzedzam jednak, że jestem także wymagająca - zadaję dużo prac domowych i odpytuję ze słówek.

Prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury na świadczone usługi..

Zajęcia odbywają się u mnie w domu lub w domu ucznia.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 14:00
Wtorek11:00 - 14:00
Środa11:00 - 13:00
Czwartek14:00 - 15:00
Piątek
Sobota15:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 09.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka stosowana - angielski i francuski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1992 - aktualnie
Nauczanie języka angielskiego
zajęcia indywidualne, zajęcia w szkołach języków obcych (także jako opiekun metodyczny), zajęcia w szkole podstawowej i szkole wyższej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Pani Agata uczy języka angielskiego naszą 10 letnią córkę już drugi rok. Przez ten czas Amelka zrobiła duży postęp w nauce tego języka. Pani Agata dostosowuje metody nauczania do wieku ucznia, przygotowuje ciekawe materiały, zachęcające do nauki, kładzie nacisk na konwersację i co bardzo ważne, potrafi nawiązać świetny kontakt z dzieckiem. Dużą zaletą Pani Agaty jest to, że lekcje mogą odbywać się w domu ucznia, co pozwala czuć się komfortowo dziecku i zaoszczędzić czas rodzicom. Jako osoba po filologii germańskiej, posiadająca doświadczenie w nauczaniu języka, bardzo polecam Panią Agatę jako świetnego nauczyciela.

Ilona, mama Amelki

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Pani Agata przygotowywała mnie do matury podstawowej, z której otrzymałam 98%, oraz do matury rozszerzonej, z której otrzymałam 84%.
Zajęcia zawsze były super przygotowane, przemyślane i przebiegały w miłej atmosferze. Pani Agata posiada mnóstwo dodatkowych materiałów a tempo przerabiania tematów dostosowuje do potrzeb ucznia ;)
Gorąco polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Zaczynając korepetycję u Pani Agaty mój poziom angielskiego był na bardzo słabym poziomie. Po wspólnych lekcjach, które zawsze są przygotowane na najwyższym poziomie (własne materiały, prace domowe) mój poziom znacznie się poprawił.
Teraz jestem spokojna o moją tegoroczną maturę bo Pani Agata wie, jak taki egzamin wygląda i przygotowuje do niego bardzo dobrze (zarówno do ustnego, jak i pisemnego).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.