Ago Ago Suzuki Piano Lessons - Agata Drożdż

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Zabrze (Centrum)
Bytom
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Chorzów
Faktura VAT

O mnie

Cześć, mam na imię Agata,

nauczę Cię grać na pianinieZ wykształcenia jestem licencjonowanym muzykoterapeutą - studia ukończyłam na Akademii Muzycznej w Katowicach.Jestem certyfikowanym nauczycielem Metody Suzuki - swoje umiejętności doskonalę na kursach organizowanych przez Centrum Rozwoju Uzdolnień Metodą Suzuki.Latem 2016 roku uzyskałam certyfikat I stopniaW czerwcu 2022 uzyskałam certyfikat II oraz III stopnia nauczania metodą Suzuki.Od ponad 10 lat zajmuję się nauką dzieci gry na fortepianie.Pracowałam z dziećmi i młodzieżą w ogniskach muzycznych, prywatnych szkołach muzycznych, a także w przedszkolach.Uczę dzieci w każdym wieku, nawet od 3 roku życia!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Licencjat
Muzykoterapia
Kursy i szkolenia
08.2016
Kurs Nauki Gry na Fortepianie Metodą Suzuki
06.2022
Kurs Nauki Gry na Pianinie Metodą Suzuki
Doświadczenie
09.2011 - 06.2015
Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno Artystycznych Amadeusz
Jeszcze podczas studiów rozpoczęłam współpracę ze Stowarzyszeniem i przez kilka lat uczyłam dzieci w różnych lokalizacjach.
10.2014 - aktualnie
Zabrzańska Szkoła Suzuki
Od wielu lat współpracuję z Zabrzańską Szkołą Suzuki i uczę dzieci gry na pianinie.
08.2021 - aktualnie
Ago Ago Suzuki Piano Lessons - Agata Drożdż
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem postanowiłam otworzyć własną działalność o prowadzić zajęcia we własnym studio. Nauka gry na pianinie od 3go roku życia. Zabrze, Pawliczka oraz z dojazdem do ucznia.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.