Agata Parkitny

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Piekary Śląskie (wszystkie)
Bobrowniki
Siemianowice Śląskie (Michałkowice)
Wojkowice
Bytom (Szombierki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz nadrobić zaległości w szkole lub zdać egzamin ? Pragniesz poszerzyć wiedzę i umiejętności swojego dziecka ? Podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ? A może po prostu chcesz nauczyć się angielskiego dla własnej satysfakcji ?
Zapraszam na moje zajęcia !

Prowadzę m.in.:
-  kurs ogólny dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
- kurs przygotowujący do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów zewnętrznych ;
- zajęcia z zakresu języka specjalistycznego m.in. ekonomicznego, biznesowego, medycznego, technicznego, prawniczego;
- konwersacje.

CENNIK
40 zł / 60 min zajęcia w parach (cena za osobę);
50 zł / 45 min zajęcia dla uczniów szkół podstawowych;
60 zł / 60 min zajęcia dla osób dorosłych, uczniów szkół podstawowych, uczniów liceów, techników w tym przygotowanie do egzaminów maturalnych oraz egzaminów zawodowych;
70 zł – 90 zł / 60 min zajęcia z zakresu języka specjalistycznego oraz przygotowanie do egzaminów zewnętrznych.

Cena zawiera koszt dojazdu do ucznia oraz materiały do nauki.
Możliwość zajęć w godzinach porannych
Na życzenie klienta wystawiam rachunki.

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały. Stosuję sporo materiałów autorskich jak również  sprawdzone podręczniki i repetytoria. W trakcie zajęć używam nowych technologii i wielu narzędzi interaktywnych.

Kwalifikacje i doświadczenie
Absolwentka filologii angielskiej o specjalizacji tłumaczeniowej oraz studiów podyplomowych w zakresie języków specjalistycznych: medycznego, turystycznego, ekonomicznego , prawniczego i technicznego. Ukończenie wielu kursów w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego.10-letnie doświadczenie w nauczaniu i prowadzeniu zajęć z języka angielskiego.

Zajęcia odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Agata Parkitny

NIP: 498-024-47-98

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Pani Agata przygotowywała moją córkę do egzaminu 8-klasisty. Nie wiem co bym bez niej zrobiła. Potrafi nawiązać świetny kontakt z dzieckiem. Zajęcia zawsze ciekawe, uczy każdej umiejętności, wykorzystuje nowoczesne technologie. Córka była zachwycona zajęciami, co wcześniej nie miało miejsca z innymi nauczycielami. Polecam współpracę!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Najlepsza nauczycielka angielskiego jaką miałam okazję spotkać. Świetnie przygotowana, zaraża entuzjazmem (uśmiechem i śmiechem oraz otwartością), motywuje, inspiruje, pobudza wyobraźnię, posiada też wiele ciekawych narzędzi pomagających w nauce. Polecam serdecznie i to nie tylko osobom na etapie szkolnym, ale również tym, którzy edukacje mają już za sobą. Warto!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Fajne, pozytywne i profesjonalne zajęcia. Umiejętne motywowanie do nauki oraz świetne podejście do dzieci. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Współpracuję z Panią Agatą od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Świetne przygotowanie do matury, praca na autentycznych materiałach i zajęcia zawsze przygotowane w 100% Polecam wszystkim, którzy oczekują efektywnych zajęć w miłej i wesołej atmosferze.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Dawno nie spotkałam sie z tak dobra korepetytorka jak Pani Agata. Każda lekcja jest przygotowana. Pani Agata potrafi wytłumaczyć zrozumiale. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Lekcje sa ciekawe oraz prowadzone z pasją. Nie było żadnej lekcji na której sie nudziłam.
Pani Agata jest godna polecenia w 100%!!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Pani Agata-osoba z wielkim sercem i równie wielkim zaangażowaniem w to co robi. Zajęcia są prowadzone w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla ucznia, umilane są przy pomocy materiałów multimedialnych, lub gier anglojęzycznych. Pani Agata pomogła mi zmienić nastawienie do tego języka, nadrobiłam zaległości, oraz zrozumiałam to, czego nie potrafili mi wytłumaczyć nauczyciele w szkole. Miła atmosfera, uśmiech i ciągłe motywowanie do pracy niewątpliwie przyczyniło się do poprawy moich ocen. Jedyne czego żałuje, to tego, że nie mogę dać więcej niż pięć gwiazdek.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Na zajęciach z Panią Agatą nadrobiłem 4 lata nauki z szkoły w rok. Pani Agata jest zawsze przygotowana. Potrafi zmobilizować do nauki i poprawy wyników poprzez wspólna prace. Pani Agata prowadzi nowoczesne zajęcia przy użyciu multimediów ( oczywiście po angielsku ) co pomaga w zrozumieniu oraz poznaniu języka. Pani Agata dużą wagę przywiązuje do tematów z życia codziennego, czyli do tych które naprawdę nam się przydadzą np. zarezerwowanie hotelu, czy zamówienie kawy w kawiarni.
Osobiście jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Agatą. Polecam każdemu kto ma trudności z nauka lub ją rozpoczyna.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Świetna lektorka :) Moje dzieci są bardzo zadowolone z zajęć.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Polecam! Fajne zajęcia. Szybko nadrobiłem zaległości w szkole !

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Nauka z Panią Agatą to czysta przyjemność !!! Teraz naprawdę mogę powiedzieć że znam język angielski. Dzięki wspólnym zajeciom podniosłam swoje kwalifikacje i bez problemu zdałam egzaminy.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Wspaniała korepetytorka, interesujące konspekty zajęć. Dobre podejście zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zajęcia prowadzone rzetelnie, duzo pozytywnej energii. Nie tylko uczy ale i bawi . Bardzo polecam!

avatar
Albin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Profesjonalne podejście do kursanta. Bardzo ciekawe zajęcia, przygotowane od A do Z. Cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam!

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Naprawdę zajęcia z p.Agatą godne polecenia. Na zajęciach panuje fajna atmosfera. Wszystko jest tłumaczone do czasu aż zrozumiesz. Ciężka praca i pomoc przy zadaniach sprawia że rozumiesz i potrafisz więcej. Widać postępy i to właśnie najbardziej cieszy. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć. Polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2014

Bardzo miło wspominam zajęcia :-) Ciekawe tematy zajęć, zawsze przyjazna i wesoła, a zarazem profesjonalna i kompetentna osoba. Polecam wszystkim, ktòrzy chcą w końcu nauczyć się jezyka :-)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2014

Gorąco polecam zajęcia z p. Agatą!
Zawsze przygotowana w 100%, ciekawe materiały i ogromna doza cierpliwości i wyrozumiałości. Przygotowywała mnie do egzaminów, które bez problemu zdałem. Moja mama również korzytała z zajęć. P. Agata potrafi zarazić ucznia swoją pasją do języka angielskiego. POLECAM!!!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2011

Super zajęcia. Bardzo dobry kontakt. Skuteczne wytłumaczenie materiału i dużo cierpliwości ;)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2011

Polecam ! Bardzo miła współpraca. Zajęcia przygotowane w bardzo jasny i przystępny sposób. Indywidualne podejście do ucznia. Agata potrafi umiejętnie przekazać wiedzę i zapewnia dużo ciekawych materiałów. Jestem bardzo zadowolona z naszych zajęć

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.