Agata Klarowska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gdynia
Sopot
Faktura VAT

Agata Klarowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Agata Klarowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Moje dziecko uczęszcza do Pani Agaty na zajęcia. Ogromna poprawa i zaangażowanie u dziecka, bardzo dużo różnica na plus w porównaniu z innymi lektorami z którymi wszcześniej pracował mój syn. Serdecznie polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Bardzo miła atmosfera. Pani Agata z cierpliwością pomagała mi pojąć struktury gramatyczne, z którymi miałam największy problem. Serdecznie polecam i pozdrawiam całą ekipę szkółki :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Chodziłam na angielski i mogę polecić. Dużo przydatnych wskazówek, szybkie poszerzenie słownictwa i przełamałam wreszcie barierę jaka miałam w mówieniu. Zajęcia zawsze były w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.