Cylinder Szkoła Języków Obcych Agata Rokieta

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Cieszyn
Skoczów
Hażlach
Pogwizdów
Kończyce Małe
Kończyce Wielkie
Chybie
Pruchna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, cześć!
Serdecznie zapraszamy na zajęcia z języka francuskiego .
Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych w każdym wieku. Prowadzimy korepetycje dostosowane do materiału szkolnego lub zajęcia, na których uczymy czegoś więcej i pomagamy poszerzyć wiedzę oraz umiejętności językowe, przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, matur, egzaminów międzynarodowych, zajęcia dla dorosłych na wszystkich poziomach oraz konwersacje. W cenę lekcji wliczone są wszystkie potrzebne materiały dodatkowe, które zapewniamy. Zajęcia prowadzi nauczycielka z doświadczeniem, indywidualnym i przyjaznym podejściem, pasją i zaangażowaniem w nauczanie.
Zajęcia odbywają się w ramach działalności Cylindra Szkoły Języków Obcych z siedzibą przy ulicy Menniczej 20 w Cieszynie. Uczymy w niedużych grupach (do 6 osób) oraz indywidualnie. Lekcje są możliwe o każdej porze dnia - w godzinach rannych, dopołudniowych, popołudniowych oraz wieczornych - wszystko jest do ustalenia, jesteśmy elastyczni. W 2020, 2021 i 2022 roku Cylinder Szkoła Języków Obcych została laureatem plebiscytu Orły Edukacji lokalnie (w Cieszynie) oraz na skalę całego kraju.
Zapraszam serdecznie do kontaktu - 660 475 971, za pośrednictwem strony ekorepetycje, facebooka (@szkolacylinder) lub naszej strony:
szkola-cylinder. pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Cylinder Szkoła Języków Obcych Agata Rokieta
Ul. Mennicza 20
43-400 Cieszyn
NIP: 5482727015

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
04.2018
Cykl szkoleń dotyczących przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty (14 certyfikatów ukończenia)
08.2018
Szkolenie metodyczne Instytut Rozwoju Nauczycieli - Extended speaking in the classroom
12.2018
Szkolenie metodyczne Instytut Rozwoju Nauczycieli - Personalisation with adult learners
06.2019
Szkolenie "Porozmawiajmy jak dorosły z dorosłym"
09.2019
Szkolenie metodyczne Instytut Rozwoju Nauczycieli - Getting to grips with mixed-ability - maximizing the potential of all the learners in your classroom
09.2019
Szkolenie "Tips and tricks - angielski w przedszkolu"
09.2019
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu Dzień Skuteczności - Trening Efektywności Nauczycielskiej
10.2019
Szkolenie "Przepis na konwersacje"
10.2019
Certyfikat uczestnictwa w konferencji eduOctoberfest - 62 szkolenia w 7 ścieżkach tematycznych
11.2019
Szkolenie metodyczne Instytut Rozwoju Nauczycieli - Zabawa to ważna sprawa, czyli jak dobierać gry i zabawy językowe w klasach I - III?
12.2019
Certyfikat uczestnictwa w konferencji Multi Kulti - 12 sesji poświęconych prowadzeniu lekcji języka obcego
12.2019
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym motywowania uczniów
01.2020
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu "Umiem Motywować"
02.2020
Orły Edukacji 2020 - laureat
02.2020
EF Standard English Test - Challenging the status quo
07.2020
VI Zlot Anglistów - 50+ szkoleń dla nauczycieli j.angielskiego
09.2020
Konferencja Lider Branży Edukacyjnej
10.2020
Certyfikat uczestnictwa w konferencji eduOctoberfest 2020 - 62 szkolenia w 7 ścieżkach tematycznych
11.2020
Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Języka Angielskiego "Emocje w nauczaniu języka angielskiego"
Doświadczenie
02.2016 - aktualnie
Korepetytorka

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 89
avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2021

Świetna atmosfera, wysoki poziom nauczania i kompetencji, profesjonalne podejście i duuuużo zaangażowania. Efekty o wiele lepsze, niż się spodziewałam.
Polecam z całego serca!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Moja córka kocha zajęcia z Panią Agatą!
Kiedyś nie rozumiała i nie lubiła angielskiego i była zniechęcona,odkąd zapisaliśmy ją do Pani Agaty szybko zobaczyliśmy u córki zmianę nastawienia oraz poprawę ocen. Co więcej córka sama od siebie w domu zaczyna mówić po angielsku i mówi że to fajne,proste i nie może doczekać się kolejnej lekcji z Panią,zawsze chętnie chodzi.
Gorąco polecamy Panią Agatę,ma idealne podejście do dzieci i potrafi z nimi pracować.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Nauka języka angielskiego u Pani Agaty jest bardzo efektywna! Jest to nauczycielka konkretna, wymagająca, dla osób, które wiedzą czego chcą i są gotowe do pracy. Pani Agata jest wysoce kompetentna, doświadczona, ma szeroką wiedzę i żadnego pytania nie pozostawi bez odpowiedzi. Oprócz tego jest po prostu bardzo sympatyczną, przyjacielską osobą. Tworzy swobodną atmosferę na zajęciach, co ułatwia naukę. Uwielbiam konwersacje z nią! Są tak angażujące i tak rewelacyjnie prowadzone, że zapominam, że mówię w języku obcym! Dzięki temu mowię swobodnie, płynnie i bez stresu.
Bardzo, bardzo gorąco polecam Panią Agatę!! :)

avatar
Anabel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Uczęszczam na zajęcia od trzech miesięcy, ale szybko mogłam zauważyć różnicę, oczywiście na lepsze. Pani Agata świetnie potrafi wytłumaczyć gramatykę i prowadzi lekcję w bardzo przyjemnej atmosferze. Indywidualne lekcje pozwalają na zadawanie konkretnych pytań, na które Pani Agata udziela przejrzystych wyjaśnień. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą poprawić swój angielski :)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Najlepsze lekcje języka angielskiego na jakie miałam okazję uczęszczać. Ogromny talent pedagogiczny i wiedza Pani Agaty w połączeniu z przesympatycznym charakterem i luźną, przyjazną atmosferą zajęć daje rewelacyjne rezultaty w nauce.
Polecam serdecznie! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam! Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w zajęciach, które byłyby tak przyjemne i wesołe. Pani Agata uczy mnie - dorosłą osobę oraz mojego syna - ósmoklasistę. W obu przypadkach Pani Agata radzi sobie doskonale. Efekty widać szybko a bariera językowa znika. Uczestniczymy w zajęciach w kontakcie bezpośrednim, ale jeśli sytuacja tego wymaga (choroba, kwarantanna), to Pani Agata elastycznie umożliwia zajęcia on-line. Bardzo polecam. Bez stresu, przyjemnie i skutecznie! :)
Pani Agato, dziękuję! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Gorąco polecam!
Lekcje są prowadzone w sympatycznej atmosferze, a pierwsze efekty widać bardzo szybko. Jest konkretnie. Czuję dużą poprawę i co najważniejsze, pokonałam barierę językową. Z przyjemnością będę kontynuować naukę :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Pani Agata to nauczyciel, który potrafi dotrzeć do dziecka. Każde zajęcia są odpowiednio przygotowane, jest to nauczyciel, który faktycznie chce nauczyć :) Córka nie ma problemów z angielskim na lekcje zawsze jest bardzo dobrze przygotowana. Lekcje są dostosowane do wieku. Poza tym z Panią Agatą jest świetny kontakt! Jest to osoba bardzo miła, uśmiechnięta i konkretna. Polecam w 100% i bardzo się cieszę, że moje dziecko trafiło do Pani Agaty :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

POLECAM!
Jest konkretnie, kurs dostosowany do poziomu uczestnika.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Pani Agata to pogodna, sympatyczna i otwarta osoba. W trakcie zajęć stawiamy na praktykę. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła przetestować swoje postępy poza zajęciami. Lekcja to nie tylko lekcja, ale też bardzo fajnie spędzony czas.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Zgłosiłam się do Pani Agaty z problemem blokady przed mówieniem i kompletnym niezrozumieniem zasad gramatycznych i budowy zdań. Moje problemy zostały szybko zdiagnozowane przez Panią Agatę i od pierwszych lekcji pracowałyśmy bardzo intensywnie nad poprawą mojego angielskiego. Pani Agata cały czas miała na uwadze mój cel i preferencje i idealnie się do tego dopasowała. Lekcje oparte na interesujących treściach z mnóstwem materiałów autentycznych i oczywiście mówienia 100% po angielsku w przesympatycznej, przyjaznej, sprzyjającej nauce atmosferze dały bardzo dobre efekty. Ja jestem ogromnie zadowolona i na pewno polecam Panią Agatę. To nauczyciel z pasją, talentem, wiedzą i doświadczeniem. Warto się do niej zgłosić :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Moja 12 letnia córka bardzo lubi lekcje angielskiego z Panią Agatą i jest to najlepsza rekomendacja. Córka chętnie się uczy nawet w wakacje i sama pyta kiedy znów będzie angielski :)
Pani Agata robi świetną robotę. Ze świecą dziś szukać tak zaangażowanej, ciepłej, sympatycznej a jednocześnie profesjonalnej osoby.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Zawdzięczam Pani Agacie rewelacyjny wynik matury rozszerzonej. Jej dobrze prowadzone lekcje bardzo dużo mi dały w przygotowaniu i poprawiłam angielski. Do tego jest to sympatyczna cierpliwa i wyrozumiała osoba. Ma dużo sposobów tłumaczenia i zawsze wnikliwie wszystko wyjaśnia aż do skutku.
Poleciłabym każdemu ;)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Postęp jaki zrobiłam zdecydowanie przekroczył moje oczekiwania.
Genialna atmosfera na lekcji wraz z profesjonalizmem i rzetelnością sprawia, że bardzo polecam Panią Agatę i jej szkołę :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Polecam.
Porównując Panią Agatę do moich poprzednich korepetytorek widzę ogromną różnicę!
Pani Agata jest najlepszą korepetytorką. Na korepetycjach czuję się bardzo swobodnie i mogę spokojnie bez nerwów uczyć się angielskiego. Robię duże postępy i jestem ogromnie zadowolona z tej współpracy ;)
Dodatkowe atuty oprócz profesjonalizmu i charakteru Pani Agaty to także rzetelność, elastyczny grafik zajęć i dogodna lokalizacja.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Zdecydowanie polecam!
Przyjazna afmosfera na zajęciach w połączeniu z ogromną wiedzą i doświadczeniem Pani Agaty dają świetne rezultaty w nauce j.angielskiego.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Bardzo polecam lekcje u pani Agaty :)
Przygotowałam się do matury rozszerzonej pod okiem pani Agaty i po dzisiejszym dniu czuję że odniosłyśmy sukces. Poziom mojego angielskiego sporo się poprawił i polubiłam bardziej ten język. Czuję się pewnie używając tego języka. Atmosfera na lekcjach była zawsze bardzo luźna i przyjazna, a sama nauczycielka mega sympatyczna ale i wymagająca. Szczerze gdyby nie wymagania pani Agaty i jej świetne metody nigdy nie poprawiłabym swojego poziomu.
Dziękuję pani Agato i zawsze będę rekomendować pani super lekcje :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Od kilku miesięcy uczę się z Panią Agatą i ze spokojnym sumieniem mogę ją jako nauczyciela, rekomendować każdemu kto chce poprawić swój angielski. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć więc każda godzina nauki jest ciekawa i efektywnie wykorzystana. Jeżeli dołożyć do tego jeszcze bardzo sympatyczną atmosferę panującą podczas lekcji to nic dodać, nic ująć.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Korepetytorka zdecydowanie godna polecenia. Lekcje na bardzo wysokim poziomie i każda minuta wykorzystana maksymalnie i efektownie na naukę. Metody Pani Agaty sprawdzają się i widać zdecydowaną poprawę w j.angielskim i duże postępy. Dodatkowo sporym plusem jest przyjazna osobowość i nastawienie korepetytorki oraz organizacja planu zajęć i rzetelność w ich realizacji.
Warto się uczyć z panią Agatą :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2020

Pani Agata to osoba przede wszystkim godna zaufania, której można powierzyć swoją naukę i mieć pewność, że odniesie się sukces. Uczę się z Panią Agatą od 5 miesięcy i to najlepiej i najefektywniej spędzone 5 miesięcy nauki w moim życiu. Wątpiłam w to że ktokolwiek da radę mnie nauczyć jeszcze angielskiego, zawsze byłam przekonywana, że jestem przypadkiem beznadziejnym i nienauczalnym. Pani Agata nie tylko udowodniła że to nieprawda, ale także efekty naszej pracy przerosły moje oczekiwania!
Największym moim sukcesem pod okiem Pani Agaty było pokonanie ogromnej bariery językowej. Wypowiadam się obecnie w pełni swobodnie i luźno :)
Oprócz ogromnej skuteczności i wiedzy o nauczaniu Pani Agata ma sympatyczny charakter, jest przyjaźnie nastawiona do każdego i jest idealną mentorką.
Polecam najmocniej! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Gorąco polecam lekcje języka angielskiego z Panią Agatą!
To zdecydowanie najlepsza nauczycielka tego języka jaką kiedykolwiek miałam.
Nieustannie mnie motywuje i angażuje się w nauczanie. Zawsze wszystko wytłumaczy cierpliwie i na różne sposoby do skutku aż uczeń zrozumie co się bardzo ceni. Dzięki tym lekcjom zmieniłam moje podejście do tego języka, z nienawiści do miłości bo przekonałam się że można się go nauczyć prosto i w miłej atmosferze, a dobrzy angliści jeszcze istnieją (Pani Agata) Jestem wdzięczna Pani Agacie za całą cierpliwość, zaangażowanie, pomoc, ciekawe i kreatywne lekcje, motywację i bycie przesympatyczną osobą i wspaniałym nauczycielem z pasją i powołaniem!
Każdemu kto jeszcze się zastanawia rekomenduję Panią Agatę jako profesjonalistkę, która wie co robi i na pewno pomoże z angielskim.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2020

Pani Agata superowa nauczycielka ❤️potrafi wszystko wytłumaczyć bardzo dobrze zrozumiale oraz prosto. Widzę, że mój angielski poprawił się bardzo! Teraz przygotowałam się z Panią Agatką do egzaminu i na 100% bede chciałam uczęszczać na lekcje dalej bo sprawia mi to przyjemność.Na lekcji panuje bardzo przyjemna i miła atmosfera.Bardzo Polecam!

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Pani Agata bardzo dobrze uczy, dzięki niej lepiej rozumiem język angielski. Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze i lubię na nie przychodzić. Serdecznie polecam :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Bardzo fajna nauczycielka. Polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Najlepsza korepetytorka jaką miałam! Świetnie potrafi nauczyć, wszystko zawsze szczegółowo wytłumaczy, a przede wszystkim prowadzi lekcje tak, że moblizuje do dalszego uczenia się w domu języka. Przez Panią Agatę polubiłam j. angielski, gdzie zawsze do niego byłam nastawiona średnio. Polecam bardzo!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Dokładna korepetytorka, zawsze wszystko wytłumaczy i niczego nie pozostawi bez wyjaśnienia. Lekcje są przydatne i można się dużo nauczyć. Zajęcia u tej korepetytorki są dla mnie przyjemnością i chętnie na nie chodzę. Widzę spore postępy i czuję, że mam o wiele większą wiedzę.
Serdecznie rekomenduję lekcje z Agatą!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Każdemu serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą. Zawsze przemiła atmosfera i świetne podejście do ucznia, a realizowane materiały są zawsze dostosowane do potrzeb ucznia. Mój język angielski pod okiem Pani Agaty bardzo się poprawił i o wiele pewniej się w nim czuje.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Najlepsze lekcje angielskiego na świecie :)
Pomocne, w przemiłej atmosferze, z sympatyczną nauczycielką Agatą, która oprócz świetnej atmosfery i litrów herbaty (:D) zapewnia ogromną porcję wiedzy na każdej lekcji wyłożonej w prosty i ciekawy sposób. Nie wiem jak ona to robi, ale postępy są olbrzymie i za to serdecznie dziękuję :)
Polecam Agatę serdecznie, na pewno pomoże skutecznie poprawić angielski :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2020

Pani Agata to świetna korepetytorka. Lekcje prowadzone w rewelacyjnej atmosferze! Nauka nie sprawia mi już żadnych problemów. Bardzo dużo wynoszę z lekcji i czuje duże postępy w nauce języka angielskiego.
Serdecznie polecam każdemu :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Z całego serca polecam lekcje j. angielskiego z Agatą. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, poruszana tematyka jest różnorodna, a gramatyka zawsze wyczerpująco wytłumaczona. Agata zdecydowanie jest najlepszą nauczycielką języka obcego jaką dotąd spotkałam :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Świetne lekcje prowadzone przez kompetentną, sympatyczną i profesjonalną nauczycielkę. Efekty super, atmosfera super, dużo ciekawych aktywności i ćwiczeń, angielski kreatywnie i na wesoło. Zrobiłam ogromne postępy i czuję że naprawdę znam angielski dzięki tym lekcjom ;)
Każdy kto chce poczuć postęp i poprawić swój angielski powinien skontaktować się z Agatą!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Moim zdaniem zajęcia dodatkowe z j.angielskiego u P.Agaty są inspiracje. Można się wiele nauczyć, panuje miła atmosfera. Uważam, że każdy kto ma jakiekolwiek problemy z j.angielskim powinnien wybrać P.Agatę. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Pani Agata to świetna korepetytorka, bardzo dobrze prowadzi zajęcia. Polecam wszystkim!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Pani Agata świetna kobieta mój syn uczęszcza na zajęcia od września i jesteśmy bardzo zadowoleni . Zajęcia to sama przyjemność, wszystko wytłumaczy pomoże w przygotowaniach do sprawdzianów .Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Podoba mi się podejście Pani Agaty do dzieci. Jest miło i sympatycznie, ale z dyscypliną i oczekiwaniami na wysokim poziomie. Jest zabawa, ale i egzekwowanie. Widzę efekty pracy z Panią Agatą. Serdecznie polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Świetne lekcje, z humorem, dużo merytorycznych uwag, zajęcia przebiegają w miłęj atmosferze, ciekawe dyskusje na każdy temat (oczywiście po angielsku:)). Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Zajęcia u Pani Agaty oceniam bardzo wysoko. Odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, co w połączeniu z dużym doświadczeniem językowym i pedagogicznym przynosi wymierne efekty (lepsze oceny i zrozumienie materiału szkolnego).

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Umiejętność zaciekawienia językiem nawet pomimo wczesniejszego negatywnego nastawienia ucznia, łatwość nawiązania kontaktu z uczniem, umiejętność zbudowania autorytetu, indywidualne dopasowanie godzin zajęć, przekazywanie na bieżąco rodzicowi efektów nauki, przekazywanie cennych uwag j wskazówek

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Pani Agata ma dobry kontakt z młodzieżą, mobilizuje ucznia do pracy. Plusem jest relacjonowanie postępów i potrzeb ucznia rodzicowi oraz osobisty nadzór na terminarzem realizacji zajęć. Polecamy!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Bardzo polecam. Pani Agata nauczyła mnie bardzo dużo a jeszcze wiele nam zostało.
Przyjazna atmosfera i wiele więcej plusów

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Serdecznie polecam, pani Agata ma świetne metody nauczania, które się bardzo dobrze sprawdzają, a atmosfera nauki jest luźna, fajna i przyjazna.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Dolaczam sie do wszystkich poprzednio wystawionych opinii !
Najlepsza nauczycielka jaka kiedykolwiek spotkalam, zajecia mega ciekawe i rozwijajace. Pani Agata bardzo mocno mi pomogla z angielskim i jest sympatyczna fajna osoba. Umie stworzyc przyjazna atmosfere nauki. Czuje ogromne postepy i zamierzam rozwijac sie dalej.
Goraco polecam kazdemu lekcje z Pania Agata, warto !!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2019

Całym sercem polecam Panią Agatę, wyciąga za uszy moje dziecko, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest korepetytorką zdyscyplinowaną i wymagającą, co jest niezbędne w mobilizowaniu młodego człowieka.
Pani Agato, bardzo dziękuję :)

avatar
Dorka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

W pełni przyłączam się do wcześniej wystawionych opinii !
Agata jest fantastyczna nauczycielką ,ma indywidualne podejście do ucznia i uważnie analizuje jego potrzeby.Choć jest wymagająca ;)na lekcji panuje miła atmosfera z nutą swobody ale ma to dobry wpływ na konwersację.
Polecam w 100 % !!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Pani Agata jest bardzo dobrą nauczycielką, sumienna,kompetentna i bardzo sympatyczna.Najlepszą rekomendacją jest to ,że syn bardzo lubi lekcjez pania Agatą i bardzo chętnie na nie chodzi .

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2019

Agata to bardzo kompetentna, sumienna, zorganizowana, pełna pasji, skuteczna i efektywna nauczycielka, a do tego niesamowicie życzliwa i sympatyczna :)
Potrafi stworzyć miłą atmosferę i zarazić swoją pasją do angielskiego, zaciekawić i bardzo bardzo skutecznie przekazać wiedzę i podnieść poziom swojego ucznia.
Ogromnie polecam i z radością uczę się dalej :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2019

Agata jest bardzo doświadczoną i rewelacyjną nauczycielką, osobą rzetelną, sumienną, podchodzącą do swojej pracy w 101% profesjonalnie. Doceniam jej wkład, zaangażowanie, wiedzę i dodatkowy czas jaki chętnie mi poświęcała gdy była taka potrzeba. Efekty lekcji są niesamowite - nie tylko wielki postęp językowy, ale też ogromnaaa zmiana nastawienia do angielskiego :)
Nikt mnie nigdy tak nie zachęcił i nie zmotywował, Agata po prostu we mnie uwierzyła. Jest sympatyczna, kontaktowa, potrafi dotrzeć. To po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu, nauczycielka z powołania.
Jestem jej bardzo wdzięczna i z radością kontynuuję naukę, chcę wiedzieć jeszcze więcej :)
Bardzo, bardzo gorąco polecam wszystkim Agatę!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Bardzo dobra nauczycielka. Dzięki niej można odczuć, że znajomość jezyka idzie cały czas do przodu. Gorąco polecam.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Bardzo polecam lekcje u Pani Agaty niesamowicie miła i ciepła osoba, której widać ,że zależy na dobrych wynikach ucznia.14-letnia córka również bardzo świetnie dogaduje się z Panią. Lekcje angielskiego w końcu stały się dla niej przyjemnością.Dodam tylko że córka uczestniczyła w prywatnych lekcjach angielskiego ale nie widzieliśmy żadnych postępów. po kilku lekcjach z tą panią zobaczyliśmy ogromne postępy

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

W zeszlym roku zapisalam syna i corke do pani Agaty poniewaz nie radzili sobie w szkole. Pierwsze efekty pojawily sie bardzo szybko. Dzieci nie tylko poprawily oceny ale przede wszystkim nauczyly sie uzywac angielskiego, rozumiec go i przestaly sie go bac. Pani Agata bardzo skutecznie ich zmotywowala. Ma niesamowite podejscie do dzieci i doskonale sie z nimi dogaduje :) Jest swietna nauczycielka i z radoscia polecamy!
Dodatkowo od trzech miesiecy i ja podjelam nauke u pani Agaty. Czuje spore postepy i naprawde o wiele pewniej posluguje sie angielskim i nie mam problemow z komunikacja. Pani Agata prowadzi zajecia ciekawie, z ogromnym zaangazowaniem, jest ciepla i zyczliwa osoba.
Jest to nauczycielka dla osob w kazdym wieku, sprawdzila sie wspaniale zarowno dla moich dzieci jak i dla mnie i z przyjemnoscia chetnie polecam ja innym! :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Lekcje u pani Agaty są świetne - wiedza przekazywana w sposób uporządkowany i niezwykle zrozumiały i prosty, atmosfera przyjazna i sprzyjająca nauce, sama nauczycielka to osoba z wyjątkową umiejętnością dopasowania się do ucznia, wyczucia jego potrzeb i prowadzenia zajęć zgodnie z tymi potrzebami. Widzę ogromny postęp w moich umiejętnościach językowych! Efekty są bardzo bardzo dobre. Każdemu mocno polecam lekcje u tej nauczycielki, bo są super i przynoszą sporo satysfakcji i radości :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Agata jest najwspanialsza nauczycielka jaka spotkalam na calej swojej drodze nauki angielskiego!! W ciagu kilku miesiecy pracy z nia nauczylam sie o wiele wiele wiecej niz przez wiele lat w szkole. Lekcje sa bardzo dokladne, wszystko omawiane krok po kroku i na spokojnie, tempo jest w pelni dopasowane do ucznia, co wazne Agata stawia na wszechstronny rozwoj jezykowy czyli cwiczymy przede wszystkim slownictwo, mowienie, rozumienie ale tez pisanie czy gramatyke. Czuje bardzo duza poprawe swoich umiejetnosci i nie boje sie angielskiego jak dawniej. Agata jest osoba bardzo otwarta na ucznia i jego potrzeby, potrafi sie idealnie dopasowac i tak poprowadzic lekcje, ze kazda jej minuta jest jak najlepiej wykorzystana, a do tego jest sympatyczna i tworzy przyjazna atmosfere. Serdecznie rekomenduje lekcje u Agaty wszystkim, bo to swietna nauczycielka i osoba, ktora na pewno pomoze z kazdym problemem z jezykiem angielskim :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Korepetycje prowadzone przez pania Agate bardzo pomogly mi poprawic poziom angielskiego. Nie mam zadnego problemu z tym jezykiem, nauka to teraz czysta przyjemnosc i radosc. Duzo sie dowiaduje na kazdej lekcji, a takze cwicze nabyte juz umiejetnosci. Atmosfera jest swobodna, mila i bezstresowa, a sama pani Agata to niesamowicie kontaktowa, sympatyczna i otwarta na potrzeby ucznia osoba ze swietnym podejsciem. Goraco polecam lekcje pani Agaty, sa swietne, a radosc z postepow niesamowita ;)

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u pani Agaty i z pewnoscia wybralabym je drugi raz! Czuje bardzo duzy postep i o wiele lepiej mowie po angielsku. Atmosfera jest swietna, luzna i sprzyjajaca nauce. Czas zajec maksymalnie wykorzystany przez nauczycielke. Serdecznie polecam! :))

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Gorąco polecamy. Lekcje są samą przyjemnością. Ja jako matka widzę, jak córka chętnie bierze w nich udział i jak dużo z nich wynosi. Przekłada się to na wyniki w szkole i radzenie sobie z językiem poza nią. Córka zawsze z entuzjazmem podchodzi do zajęć z Panią Agatą, Zajęcia prowadzone są w miłej, w luźnej atmosferze, ale pomimo luzu Pani Agata jest dość wymagająca, co liczy się jej tylko na plus. Potrafi dotrzeć do każdego i tak zmotywować ucznia, że chętnie przygotowuje się do zajęć i w nich uczestniczy. Suuuuper nauczyciel. Polecamy.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Serdecznie polecam! Dzięki Pani Agacie język angielski stał się o wiele prostszy, wiele zrozumiałam i teraz nie boję się nim posługiwać.. Lekcję są naprawdę bardzo przyjemne i niestety szybko mijają lecz wiele pomagają! Pani Agata cudowna osoba i wiele rozumie i każdemu pomoże. Jeszcze raz z całego serca polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Bardzo goraco polecam lekcje u Pani Agaty! Ucze sie od kilku miesiecy i czuje duzy postep w moich umiejetnosciach jezykowych, porozumiewam sie bez problemu i czuje sie pewnie. Dodatkowo wiele rzeczy mi sie rozjasnilo. Lekcje przebiegaja w swobodnej, luznej atmosferze. Jest super :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Polecam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2019

Korepetycje są super i pomocne!
Na zajęciach panuje fajna i miła atmosfera. Wciągu jednej uczy się bardzo dużo ale przyjemnie.
Moim zdaniem korki jak i sama korepetytorka są 10/10.
Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Dzięki Pani Agacie angielski nie jest mi straszny. Ogrom materiałów dodatkowych, ciekawe lekcje i podejście do ucznia to zdecydowanie ogromny plus. Otwartość korepetytorki, pomoc oraz dobre przygotowanie do matury sprawiają że z czystym sumieniem polecam Panią Agate ;)

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2019

Lekcje u Pani Agaty to najlepsza decyzja jaką podjęłam :)
Jest ona ciepłą i otwartą osobą, ciekawie uczy. Zauważyłam u siebie duże postępy, w szczególności pozbyłam się bariery językowej. Ogromnym plusem są także dodatkowe materiały, które pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę.
Serdecznie polecam!
Pozdrawiam :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Moj syn uwielbia chodzic na lekcje do Pani Agaty. Bardzo duzo z nich wynosi, widze duze postepy nie tylko w poziomie jego wiedzy ale tez w samym podejsciu do nauki angielskiego, ktora sprawia mu teraz radosc i satysfakcje. Bardzo polecam lekcje u Pani Agaty. To bardzo dobra korepetytorka, z podejsciem, sympatyczna. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pani Agatka to bardzo ciepła i uśmiechnięta osoba.Umie dotrzeć do każdego ucznia indywidualnie.Moja córka uczy się u pani Agatki niespełna pół roku a już są ogromnie postępy.Polecam naszą wspaniałą panią Agatkę.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Lekcje u Pani Agaty to była bardzo dobra decyzja. Zawsze dobrze przygotowana do zajęć, dba o rozwój wszystkich umiejętności, nie odpuszcza - mobilizuje do nauki, motywuje, wspiera i pomaga. Atmosfera na zajęciach jest świetna, pełen luz i zero stresu :D Widzę spore postępy w swoich umiejętnościach i z przyjemnością kontynuuję naukę. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Agatą!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2018

Nauka angielskiego jeszcze nigdy nie była tak przyjemna i łatwa jak z panią Agatą. Moim głównym problemem był strach i brak odwagi w konwersachach. P. Agata pomogła mi go przełamać i już po kilku lekcjach z nią widzę efekty. Jest osobą naprawdę sympatyczną i rzetelną w swoich działaniach. Polecam ją z całego serca :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Z całego serca mogę polecić lekcje Pani Agaty. Jest bardzo kontaktową osobą, posiada profesjonalne podejście do ucznia, a sposób powadzenia korepetycji jest bardzo ciekawy. Już po kilku wizytach widać poprawę w języku.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Lekce z Panią Agatą są bardzo dobrze dostosowane do poziomu oraz potrzeb ucznia. Profesjonalne podejście oraz mało spotykana umiejętność przekazywania wiedzy uczniom w każdym wieku sprawia że nauka języka staje się przyjemnością .

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Serdecznie polecam kazdemu zajecia u Pani Agaty :)
Pani Agata to bardzo dobra nauczycielka, wymagajaca, ale daje to niesamowite efekty. Z lekcji na lekcje czulam, ze sie rozwijam. Nabralam pewnosci siebie w mowieniu. Przy tym jest to bardzo sympatyczna osoba, atmosfera na zajeciach jest luzna i calkowicie bezstresowa. Zajecia daly mi nawet wiecej, niz potrzebowalam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

Moje dzieci chodzą na korepetycje od trzech miesięcy. Początkowo nie były zadowolone bo Pani Agata jest osobą bardzo wymagającą (dużo nauki na lekcji, sporo zadań domowych i odpytywania). Po czasie jednak przyzwyczaiły się do tempa pracy i nauka zaczęła sprawiać im satysfakcję bo widzą, że czas spędzony na lekcji i na zadaniach domowych nie idzie na marne. Pani Agata jest nauczycielką godną polecenia dla osób chcących rzeczywiście nauczyć się języka. Nauczyciel angażuje się w nauczanie i tego zaangażowania oczekuje też od ucznia. Przy tym wszystkim jest miła i sympatyczna. Lekcje wypełnione są od początku do końca nauką. Pani Agata to nauczyciel z powołania. Serdecznie polecam!

avatar
Asia K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Polecam lekcje z Panią Agatą. Jest to cierpliwa, sympatyczna osoba która bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Zawsze wychodzę zadowolona z jej zajęć, mam świadomość, że dużo się dowiedziałam :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Bylam na angielskim u kilku osob w Cieszynie i dopiero Agata w pelni spelnila moje oczekiwania. Moge z czystym sumieniem powiedziec, ze jest najlepsza. Ma wszystkie cechy bardzo dobrego korepetytora. Pomogla mi przelamac moj strach do jezyka angielskiego. Przez kilka lat w ogole nie moglam sie przelamac. Agata jakos tak pokazala mi, ze ten angielski nie jest przeciez taki trudny i mozna sie go nauczyc w przyjemny sposob :) Odzyskalam wiare w siebie i w swoje umiejetnosci. Serdecznie polecam, szczegolnie osobom, ktore maja problem z tym jezykiem i nie potrafia sie przelamac!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Po korepetycjach u Pani Agaty czuję, że poziom mojego angielskiego sporo się polepszył a egzamin maturalny napisałam naprawdę dobrze. Polecam!

avatar
Grzegorz B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Serdecznie polecam wszystkim zajęcia u tej Pani. Podchodzi sumiennie i profesjonalnie do swojej pracy, potrafi motywować. Czuję spory postęp w posługiwaniu się językiem angielskim

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Moja corka bardzo lubi chodzic na angielski do Pani Agaty. Dzieki niej nadrobila zaleglosci, zrozumiala i polubila jezyk angielski, za co jestem Pani Agacie bardzo wdzieczna. Mysle ze Pani Agata jest dobra nauczycielka i potrafi zmotywowac do nauki.

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Zajęcia z Agatą są bardzo fajne, luźna, pozytywna atmosfera :) Agata jest dobrą nauczycielką, która zdecydowanie wie co robi i wie jak nauczyć i co ważne zmotywować. Jest wymagająca i nie pozwala sobie na lekceważenie jej zajęć, co świadczy o profesjonalizmie. Polecam! :D

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Agatą. Jest to osoba bardzo sympatyczna, szybko nawiązująca relacje z uczniami, znająca się na nauczaniu i potrafiąca przekazać wiedzę. Uczęszczam na zajęcia do Agaty już od roku i nie wyobrażam sobie innego nauczyciela. Mam sporą kolekcję materiałów oraz wiedzę. Już nie boję się języka, potrafię swobodnie porozumiewać się po angielsku. W chwilach załamania zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony Agaty. Atmosfera na lekcji jest luźna, zupełnie niestresująca. Agata po prostu wie, jak podejść do ucznia, ma "to coś", co powinien mieć każdy dobry nauczyciel. Polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Pani Agata na lekcjach bardzo zrozumiale przekazuje wiedzę. Potrafi wlać zapał i chęcić do nauki języka. Zawsze przygotowana do lekcji. Zajęcia prowadzi ciekawie . Jest bardzo sympatyczną , pozytywnie nastawioną do swoich uczniów osobą . Co tu dużo mówić lekcje z nią to sama przyjemność ;) Serdecznie polecam , zapisz się do Pani Agaty juz dziś ! ;]

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Polecam !
Punktualna,cierpliwa ,potrafi dobrze podejść.Bez żadnego problemu wytłumaczy jeszcze raz.
Chodzę do Pani Agaty krótki czas i moge juz na starcie powiedzieć,ze jestem zadowolona.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Pani Agata to bardzo kulturalna, sympatyczna i punktualna osoba z poczuciem humoru. Naprawdę bardzo dobrze włada zarówno językiem angielskim, jak i niemieckim. Potrafi świetnie i efektownie przekazywać wiedzę. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą - to prawdziwa, profesjonalna nauczycielka.

avatar
Małgorzta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Pani Agata ma bardzo dobre podejście do dzieci :) Zajęcia są zawsze bardzo dobrze przygotowane, a syn bardzo dużo z nich wynosi.
Pani Agata jest sumienna oraz ma wiele ciekawych pomysłów na realizacje zajęć :)
Gorąco polecam ! :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Pani Agata jest sympatyczną , punktualną i ogromnie cierpliwą osobą. Zawsze jest wzorowo przygotowana ,przynosi potrzebne materiały. Mobilizuje mojego syna do nauki angielskiego , nagradza jak zasłuży i mimo ,że on nie cierpi się uczyć i to jeszcze w wakacje .Jednak dzięki temu ,że Pani Agata jest wymagająca,to jak sam powiedział :"Dużo już się nauczył a przynajmniej Pani jest fajna". Polecam z czystym sumieniem!!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Pełen profesjonalizm, cierpliwa, punktualna, sumienna i po prostiu świetna nauczycielka. Polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Agata jest bardzo sympatyczną i pozytywną osobą. Dzięki niej angielski przestał być dla mnie problemem, co więcej zaraziłam się pasją :-) Cierpliwa, punktualna, po prostu profesjonalistka. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2017

Lekcje na poziomie YOLO, gorąco polecam :>

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Pani Agata jest sympatyczna, bardzo cierpliwa i zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzi w urozmaicony sposób, przygotowując do nich interesujące materiały. Szybko nawiązuje kontakt z małymi uczniami i wykazuje się naprawdę dużą cierpliwością. Szczerze i z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panią Agatą.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Wybrałem zajęcia u Pani Agaty i jestem zadowolony. Sumienna nauczycielka, dobrze tłumaczy, stosuje ciekawe metody nauczania. Lekcje w miłej atmosferze. Pomogła mi opanować język angielski. Polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Agatą, to świetna nauczycielka. Zdałem dzięki niej maturę rozszerzoną na 97%, obecnie studiuję filologię angielską. Jeśli angielski to tylko z Agatą. Niezapomniane lekcje, super atmosfera. Polecam! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Agata jest bardzo dobrym korepetytorem. W kazdej chwili sluzy pomoca. Wprowadza przyjazna atmosfere i zawsze jest punktualna. Szczerze polecam!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Agata jest bardzo dobrą nauczycielką. W ciągu dwóch miesięcy mój poziom języka bardzo się podniósł. Sumienna, zawsze przygotowana, punktualna nauczycielka, która doskonale przekazuje swoją wiedzę. Zajęcia z Agatą są ciekawe, już na jednej lekcji wiele można się dowiedzieć. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.