Agata Kosmowska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wykorzystaj czas spędzony w domu najlepiej jak to możliwe!  

[*Ucz się ze mną języków spokojnie i wygodnie, a przede wszystkim BEZPIECZNIE, czyli ONLINE (Skype, Messenger lub ewentualnie inna platforma). Udzielam też lekcji w realu u mnie w Poznaniu. *] Jestem zaszczepiona i przeprowadzam dezynfekcję po każdej osobie.

Wyznaję zasadę, że technologia nie powinna być barierą dla nikogo, więc moje zajęcia wirtualne prawie niczym nie różnią się od tych w realu.

Nazywam się Agata Kosmowska-Przeplasko i prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, w ramach której uczę j. francuskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców oraz wykonuję tłumaczenia ustne.

Jestem absolwentką filologii romańskiej, hiszpańskiej oraz WSTK (Wydziałowe Studia Tłumaczy Konferencyjnych) - spec. filologia romańska z angielską na UAM.

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży i dorosłych.

Centrum językowe KOS Agata Kosmowska-Przeplasko oferuje kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb kursanta , w tym m.in:

- kurs ogólny od podstaw,

- doskonalenie umiejętności,

- konwersacje,

- warsztaty gramatyczne i fonetyczne,

- komunikacja – zwroty przydatne w podróży,

- francuski biznesowy,

- przygotowanie do egzaminów 

- przygotowanie do konkursów językowych i olimpiad…

Zajęcia odbywają się przez komunikator SKYPE lub Messenger . Koszt zajęć indywidualnych to 100 zł/ 60 min . Koszt zajęć w dwójkach to 75 zł/60 min/os .  Numer kontaktowy: 506 816 427 . Bardzo proszę o kontakt poprzez sms, e-mail lub formularz serwisu (nie odbieram telefonów kiedy prowadzę zajęcia). Regularnie sprawdzam pocztę i szybko odpisuję na wiadomości.

Więcej informacji o mnie i mojej firmie na stronie:
centrumjezykowekosKROPKAjimdofreeKROPK Acom

Koniecznie sprawdź! (zastąp KROPKA znakiem .)

Zapraszam również na stronę na FB: Francuski na co dzień - Agata Kosmowska oraz profil na Instagramie: francuskinacodzien

Serdecznie zapraszam!

P.S. Jeśli chcesz umówić się na rozmowę telefoniczną, napisz mi SMS lub wiadomość e-mail.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agata Kosmowska
Poznań

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
WSTK - Wydziałowe Studia Tłumaczy Konferencyjnych, specjalność filologia romańska z angielską
Kursy i szkolenia
02.2011
Certyfikat DALF C1 (Diplôme approfondi de langue française)
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Lektor j. francuskiego i hiszpańskiego
07.2017 - aktualnie
Właściciel firmy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Uczę się francuskiego z Agatą już prawie 3 lata - tak długi okres to chyba najlepszy dowód na to, jak bardzo zadowolona jestem z moich lekcji. Zajęcia są bardzo ciekawe, nieszablonowe, w oparciu o autentyczne materiały. Agata jest nauczycielką, która stawia na praktyczną naukę żywego języka i komunikację. Jest profesjonalna i świetnie zorganizowana - nigdy się nie spóźniła, nie zapomniała o zajęciach ani nie zaskoczyła mnie odwołaniem lekcji na ostatnią chwilę. Bardzo polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Zdecydowanie polecam!
Zarówno lekcje wspólne, jak te online, świetnie przygotowane i zawsze w odpowiednim rytmie.
Do tego miła i profesjonalna atmosfera.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2021

Jestem bardzo zadowolony z lekcji języka francuskiego. Prowadzone spokojnie, w miłej atmosferze i dostosowane do mojego tempa nauki, co jest dla mnie bardzo ważne.
Pani Agata uczy moją dziewczynę języka polskiego (moja dziewczyna mówi po francusku), bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach i już zaczyna ze mną mówić po polsku, a ja z Nią po francusku.
Ja oceniam zajęcia/lekcje z Panią Agatą na ocenę celujący plus.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Agata jest najbardziej kompetentną nauczycielką, z którą miałam przyjemność się uczyć. Zawsze dostałam wyczerpujące wyjaśnienia na moje pytania. Mimo, że trafiłam do Agaty z absolutnymi podstawami i małym zasobem słownictwa, sprawiła że zaczęłam mówić na poziomie, na jakim jestem, tak aby wykorzystać to co umiem, a jednocześnie zwracała uwagę na moje błędy, dawała wskazówki i poszerzała moje słownictwo na praktycznych przykładach z moich wypowiedzi oraz wspomagała dodatkowymi materiałami (Tablice, które Agata sama przygotowuje to cudo). Polecam z całego serca! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Agata jest the best!
Nie cierpię siebie mówiącej w języku, w którym jeszcze nie mam "płynności", a ona od początku nauki francuskiego potrafiła aktywizować non stop. Wuchta samodzielnie wykonanych materiałów, NIGDY nie przełożyła terminu, zawsze po zajęciach miałam boost do samopoczucia i do nauki.
Na zajęcia do Agaty uczęszczałam w 2020 roku, zawiesiłam na pewien czas francuski, ale nie mogę się doczekać kiedy do niej wrócę, bo po prostu nie mogłabym pójść gdzie indziej bo wiem, że byłoby po prostu nie tyle co gorzej, to nie tak fajnie!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Zajęcia z Agatą polecam każdemu. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu oraz skutecznym metodom nauczania stosowanym przez Agatę osiągnęłam poziom języka francuskiego pozwalający na swobodne posługiwanie się językiem z rodowitymi Francuzami zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny i są dostowane do indywidualnych celów i potrzeb ucznia, co pozwala nie tylko na bardzo dobre przygotowanie się do egzaminów, ale także życia we Francji.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

Polecam zajęcia u Pani Agaty. Zajęcia są indywidualnie dostosowane do potrzeb ucznia. Pani Agata jest osoba cierpliwą, kreatywną i profesjonalną. Stawia również na praktyczna naukę jezyka oraz komunikację, przez co bardzo szybko robi się postępy. Zajęcia są urozmaicone nowoczesnymi, autentycznymi materiałami oraz przydatnymi pomocami wizualnymi. Można uczyć się poprzez skype'a, co jest bardzo wygodne, a mimo to nie nudzi się na lekcji. Serdecznie polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Bardzo polecam zajęcia z Agatą! Do nauki języka wróciłam po 5 latach, mając obawy jak mi pójdzie. Dzięki miłej atmosferze szybko wróciłam do lepszej formy, widzę duży postęp. Ogromną zaletą są częste konwersacje w języku i wiele dodatkowych pomocy wizualnych, które Agata przygotowuje sama dla ucznia. Dzięki temu łatwiej wszystko zapamiętać. Agata stara się również przygotowywać zajęcia z zakresu zainteresowań ucznia, nie można się nudzić :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Gorąco polecam zajęcia z panią Agatą - nauczanie języka to jej pasja, a to rzecz pozytywnie zaraźliwa! Często wspiera dodatkowymi materiałami i ciekawostkami językowymi po godzinach. Profesjonalnie, z poczuciem humoru i, jeśli potrzeba, bez wychodzenia z domu - Pani Agata oferuje zajęcia także przez Skype'a, co jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którym ciężko znaleźć czas na językowe hobby.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2018

Polecam. Naprawdę profesjonalne podejście i od pierwszych zajęć widać ogromną wiedzę Pani Agaty. Zajęcia dały mi naprawdę dużo. Dużo więcej niż zajęcia prowadzone w przeróżnych szkołach językowych. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem korepetytora, to lepszego ze świecą szukać ;)

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Po prawie czterech latach nauki francuskiego zaczęłam zajęcia z Agatą, i w ciągu półrocza osiągnęłam więcej niż w okresie całej nauki przed. Jestem bardzo zadowolona z jej profesjonalnego podejścia, przygotowania i różnorodności naszych zajęć. Nigdy się nie nudzę (nawet ćwicząc gramatykę :)) i wychodzę z uśmiechem na twarzy po każdej lekcji. Agata pomogła mi złamać barierę językową, teraz nie boję się mówić po francusku w różnych sytuacjach. Polecam serdecznie!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Już od pierwszych zajęć było czuć różnicę między Agatą a moimi poprzednimi korepetytorami. Szeroka wiedza z różnych dziedzin językowych oraz indywidualne spojrzenie na ucznia i dostosowanie się do jego potrzeb sprawiły, że w niemal pół roku opanowałam materiał do matury rozszerzonej z francuskiego. Polecam serdecznie!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Polecam!
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i bardzo dużo przekazanej wiedzy. Zajęcia są urozmaicone i w pełni dopasowane do potrzeb ucznia. Agata jest cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy, ma szeroką wiedzę. Przy okazji lekcjom towarzyszy miła atmosfera. Formuła zajęć jest idealna dla osób przygotowujących się do konkursów.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Polecam bardzo gorąco. Wcześniej współpracowałem z wieloma nauczycielami jednak to Agata w sposób profesjonalny podeszła do współpracy ze mną. Zawsze przygotowana do lekcji, cierpliwa i chętnie dzieląca się wiedzą. Szkoda, że tak późno zacząłem z nią współpracę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.