Agata Kosmowska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uważasz, że francuski to piękny język, ale zawsze brakowało Ci odwagi, by zacząć naukę?

 Znasz już angielski, ale w Twojej wymarzonej pracy znajomość jednego języka obcego nie wystarcza?

 Znasz już hiszpański, portugalski lub włoski i chcesz szybko dodać kolejny język do Twojej kombinacji?

 Kochasz podróżować, poznawać inne kultury, zawierać nowe znajomości, ale blokada językowa znacznie Ci to utrudnia?

 Znasz język francuski teoretycznie, umiesz rozwiązywać skomplikowane zadania gramatyczne, uzgadniać participe passé, stosować subjonctif w zadaniach?

Nie masz jednak odwagi odezwać się do Francuza, bo boisz się, że coś źle odmienisz i się skompromitujesz? 

W szkole/na studiach dobrze sobie radzisz, ale podczas rozmowy z Francuzem okazuje się, że nic nie rozumiesz?  

Kochasz Francję i wszystko co francuskie?

 Zdajesz w tym roku maturę z francuskiego i już zjadają Cię nerwy?

 Jesteś studentem/studentką filologii romańskiej, etnolingwistyki lub masz francuski na lektoracie, ale brakuje Ci konwersacji?

 Na zajęciach grupowych nie masz wiele okazji, żeby się wypowiedzieć. Potrzebujesz więcej uwagi, gdyż nie zawsze lektor może się skupić na Tobie i poprawić wszystkie Twoje błędy?  

Nie ma grupy na Twoim poziomie lub w godzinach, które Tobie odpowiadają?

 Mieszkasz w Belgii, Francji, Szwajcarii, Luksemburgu, ale pracujesz z językiem angielskim. Dogadujesz się, ale wciąż popełniasz te same błędy, bo przez grzeczność nikt Cię nie poprawia? Gdy okazuje się, że Twój rozmówca zna dobrze angielski, po wymianie uprzejmości po francusku od razu przechodzicie na angielski? 

Twój partner jest Francuzem, Belgiem lub Szwajcarem; rozumiesz co mówi, ale On nie potrafi nauczyć Cię języka i wytłumaczyć zasad gramatycznych?  

Nie chcesz zapomnieć języka, którego nie używasz na co dzień i masz ochotę po prostu porozmawiać na różne życiowe tematy po francusku?  

Chcesz miło spędzić czas ucząc się czegoś nowego i rozwijającego?  

Dbasz o ciało, ale nie chodzisz jeszcze na „siłownię dla mózgu”?

 Masz ponad 50 lat i chcesz ćwiczyć pamięć, a rozwiązywanie krzyżówek nie jest dla Ciebie wystarczającym wyzwaniem?

 Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań możesz odpowiedzieć TAK , to znaczy, że mój kurs jest właśnie dla Ciebie !

Dostosuję się do Twoich potrzeb i pomogę Tobie osiągnąć upragniony cel! Nie daję Tobie gotowego produktu, kursu o sztywnym programie. Razem tworzymy plan i skupiamy się na tym co CIEBIE interesuje. Nie podpisujesz żadnej umowy na miesiąc, czy semestr.
Chodzisz na zajęcia tak długo, jak chcesz . To Ty decydujesz o tym, kiedy chcesz zakończyć naukę. Miałam kursantów, którzy przyszli do mnie odkurzyć wiedzę „na 3-4 lekcje”, a zostali na kilka lat, tak im się spodobało!  

Nazywam się Agata Kosmowska-Przeplasko i prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, w ramach której uczę j. francuskiego, hiszpańskiego i polskiego dla obcokrajowców oraz wykonuję tłumaczenia ustne. Jestem absolwentką filologii romańskiej, hiszpańskiej oraz WSTK (Wydziałowe Studia Tłumaczy Konferencyjnych) - spec. filologia romańska z angielską na UAM. Mam ponad dziesięć lat doświadczenia w nauczaniu młodzieży i dorosłych.

Centrum językowe KOS Agata Kosmowska-Przeplasko oferuje kursy języka francuskiego na wszystkich poziomach.  

 Zajęcia dostosowane są do potrzeb kursanta, w tym m.in.:

- kurs ogólny od podstaw,

- doskonalenie umiejętności,

- konwersacje,

- warsztaty gramatyczne i fonetyczne,

- komunikacja – zwroty przydatne w podróży,

- francuski biznesowy,

- przygotowanie do egzaminów (zapraszam maturzystów), konkursów językowych i olimpiad…

Zajęcia odbywają się przez komunikator SKYPE/Messenger/inny komunikator lub u mnie (w Poznaniu na Wildzie) . Koszt zajęć indywidualnych to 100 zł/ 60 min . Koszt zajęć w dwójkach to 75 zł/60 min/os . Numer kontaktowy: 506816427 . Bardzo proszę o kontakt poprzez sms, e-mail lub formularz serwisu (nie odbieram telefonów kiedy prowadzę zajęcia). Regularnie sprawdzam pocztę i szybko odpisuję na wiadomości.

W nauczanie wkładam całe serce . Wykorzystuję różne techniki ułatwiające zapamiętywanie . Jedną z nich jest myślenie wizualne. Przygotowanie materiałów to często złożony i czasochłonny proces. Załączam próbkę plansz wykonanych przeze mnie ręcznie.

Więcej informacji o mnie i mojej firmie na stronie: centrumjezykowekosKROPKAjimdofreeKROPKAc om Zapraszam również na stronę na FB (Francuski na co dzień - Agata Kosmowska) oraz profil na Instagramie: francuskinacodzien

Serdecznie zapraszam! 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agata Kosmowska
Poznań

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
WSTK - Wydziałowe Studia Tłumaczy Konferencyjnych, specjalność filologia romańska z angielską
Kursy i szkolenia
02.2011
Certyfikat DALF C1 (Diplôme approfondi de langue française)
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Lektor j. francuskiego i hiszpańskiego
07.2017 - aktualnie
Właściciel firmy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Lekcje z Agatą to sama przyjemność:) Wszystko dopasowane jest pod potrzeby ucznia, a nauka jest bardzo efektywna. Hiszpańskiego z Agatą uczę się już od 2 lat, więc wiem co mówię! Na pewno jest niezastąpiona i nikogo nie zawiedzie swoją wiedzą.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Uczę się z Agatą już 3 rok j. hiszpańskiego i z całego serca polecam. Zajęcia są przede wszystkim ciekawe, nie jest to tylko nauka przy pomocy samego podręcznika. Agata jest profesjonalna i niezwykle kreatywna i na każde zajęcia ma jakiś pomysł. Słucham dużo podcastów, czytam przesłane artykuły, robię zadania w niestandardowy sposób. Na zajęciach bardzo dużo rozmawiam po hiszpańsku, jestem zachęcana do mówienia od początku zajęć, dlatego czuję jak moja znajomość hiszpańskiego się rozwija. Poza tym Agata jest pozytywną osobą i zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Na każdą lekcję łączę się na Skype z radością, bo wiem, że ta godzina minie jak mrugnięcie oka.

avatar
Damien
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Hello my name is Damien, I 'm French. I have been studying Polish with agata for 2 years now. I wanted first just to be able to communicate with my girlfriend's parents
And now thanks to her I really surprised them and can talk with them when we go to Poland.
I will highly recommend Agata first for her teaching method: she is really patient and effective. But more than that: Agata is a passionate person : she will always find the little something which gonna help you to learn, spend hours to find the best way to teach you and all this with energy and kindness

Cześć, nazywam się Damien, jestem Francuzem. Uczę się polskiego z agatą od 2 lat. Dzięki niej mogę komunikować się z rodziną mojej dziewczyny. Agata jest świetną nauczycielką, bardzo energiczną i cierpliwą.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Uczę się francuskiego z Agatą już 5 lat i jestem niezmiennie zachwycona! Gdy zaczynałam naukę bardzo zależało mi na elastycznym grafiku dopasowanym indywidualnie do ucznia. Z Agatą nigdy nie było problemu, zawsze udało nam się znaleźć jakiś wspólny termin. Również pandemia nie zaskoczyła Agaty i chociaż zajęcia przeniosły się w przestrzeń wirtualną, to zachowały ten sam wysoki poziom. Agata zawsze przygotowuje materiały indywidualnie dopasowane do zainteresowań i potrzeb ucznia wykorzystując nie tylko podręczniki, ale również artykuły, filmiki, podcasty i wiele więcej. Polecam z całego serca!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Pani Agata Kosmowska uczy mnie j. francuskiego online od 1,5 roku. Wcześniej uczyłam się francuskiego tradycyjną metodą z podręcznika na lekcjach stacjonarnych prywatnie ale robiłam bardzo wolne postępy i szukałam bardziej kreatywnego nauczyciela. Lekcje z P.Agatką są bardzo interesujące. Wykorzystujemy w nauce bardzo wiele nowoczesnych materiałów jak padcasty, artykuły z francuskojęzycznej prasy, filmy i wywiady w języku francuskim.
Na lekcjach rozmawiamy wyłącznie po francusku co nie jest proste ale uczy mnie formułować odważniej zdania, lepiej słyszeć i rozumieć ten język. Pani Agata jest osobą wymagającą ale przy tym bardzo sympatyczną, uśmiechnięta z dużą dozą cierpliwości co sprawia, że lekcje z nią nie są stresujące. Lekcje z p. Agatką bardzo mobilizują do nauki języka i nie pozwalają się zniechęcić. Dla mnie są one prawdziwą przyjemnością.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Agatą. W ramach współpracy zawsze można liczyć na pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dostosowanie lekcji do indywidualnych potrzeb. Dzięki jej kreatywnemu, przyjaznemu podejściu - oraz wykorzystaniu interesujących, autentycznych materiałów – zajęcia są bardzo ciekawe i motywujące. Kurs francuskiego przyniósł mi dużo postępów i satysfakcji.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Uczę się francuskiego z Agatą już prawie 3 lata - tak długi okres to chyba najlepszy dowód na to, jak bardzo zadowolona jestem z moich lekcji. Zajęcia są bardzo ciekawe, nieszablonowe, w oparciu o autentyczne materiały. Agata jest nauczycielką, która stawia na praktyczną naukę żywego języka i komunikację. Jest profesjonalna i świetnie zorganizowana - nigdy się nie spóźniła, nie zapomniała o zajęciach ani nie zaskoczyła mnie odwołaniem lekcji na ostatnią chwilę. Bardzo polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Zdecydowanie polecam!
Zarówno lekcje wspólne, jak te online, świetnie przygotowane i zawsze w odpowiednim rytmie.
Do tego miła i profesjonalna atmosfera.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2021

Jestem bardzo zadowolony z lekcji języka francuskiego. Prowadzone spokojnie, w miłej atmosferze i dostosowane do mojego tempa nauki, co jest dla mnie bardzo ważne.
Pani Agata uczy moją dziewczynę języka polskiego (moja dziewczyna mówi po francusku), bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach i już zaczyna ze mną mówić po polsku, a ja z Nią po francusku.
Ja oceniam zajęcia/lekcje z Panią Agatą na ocenę celujący plus.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Agata jest najbardziej kompetentną nauczycielką, z którą miałam przyjemność się uczyć. Zawsze dostałam wyczerpujące wyjaśnienia na moje pytania. Mimo, że trafiłam do Agaty z absolutnymi podstawami i małym zasobem słownictwa, sprawiła że zaczęłam mówić na poziomie, na jakim jestem, tak aby wykorzystać to co umiem, a jednocześnie zwracała uwagę na moje błędy, dawała wskazówki i poszerzała moje słownictwo na praktycznych przykładach z moich wypowiedzi oraz wspomagała dodatkowymi materiałami (Tablice, które Agata sama przygotowuje to cudo). Polecam z całego serca! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Agata jest the best!
Nie cierpię siebie mówiącej w języku, w którym jeszcze nie mam "płynności", a ona od początku nauki francuskiego potrafiła aktywizować non stop. Wuchta samodzielnie wykonanych materiałów, NIGDY nie przełożyła terminu, zawsze po zajęciach miałam boost do samopoczucia i do nauki.
Na zajęcia do Agaty uczęszczałam w 2020 roku, zawiesiłam na pewien czas francuski, ale nie mogę się doczekać kiedy do niej wrócę, bo po prostu nie mogłabym pójść gdzie indziej bo wiem, że byłoby po prostu nie tyle co gorzej, to nie tak fajnie!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Zajęcia z Agatą polecam każdemu. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu oraz skutecznym metodom nauczania stosowanym przez Agatę osiągnęłam poziom języka francuskiego pozwalający na swobodne posługiwanie się językiem z rodowitymi Francuzami zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny i są dostowane do indywidualnych celów i potrzeb ucznia, co pozwala nie tylko na bardzo dobre przygotowanie się do egzaminów, ale także życia we Francji.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

Polecam zajęcia u Pani Agaty. Zajęcia są indywidualnie dostosowane do potrzeb ucznia. Pani Agata jest osoba cierpliwą, kreatywną i profesjonalną. Stawia również na praktyczna naukę jezyka oraz komunikację, przez co bardzo szybko robi się postępy. Zajęcia są urozmaicone nowoczesnymi, autentycznymi materiałami oraz przydatnymi pomocami wizualnymi. Można uczyć się poprzez skype'a, co jest bardzo wygodne, a mimo to nie nudzi się na lekcji. Serdecznie polecam:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Bardzo polecam zajęcia z Agatą! Do nauki języka wróciłam po 5 latach, mając obawy jak mi pójdzie. Dzięki miłej atmosferze szybko wróciłam do lepszej formy, widzę duży postęp. Ogromną zaletą są częste konwersacje w języku i wiele dodatkowych pomocy wizualnych, które Agata przygotowuje sama dla ucznia. Dzięki temu łatwiej wszystko zapamiętać. Agata stara się również przygotowywać zajęcia z zakresu zainteresowań ucznia, nie można się nudzić :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Gorąco polecam zajęcia z panią Agatą - nauczanie języka to jej pasja, a to rzecz pozytywnie zaraźliwa! Często wspiera dodatkowymi materiałami i ciekawostkami językowymi po godzinach. Profesjonalnie, z poczuciem humoru i, jeśli potrzeba, bez wychodzenia z domu - Pani Agata oferuje zajęcia także przez Skype'a, co jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którym ciężko znaleźć czas na językowe hobby.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2018

Polecam. Naprawdę profesjonalne podejście i od pierwszych zajęć widać ogromną wiedzę Pani Agaty. Zajęcia dały mi naprawdę dużo. Dużo więcej niż zajęcia prowadzone w przeróżnych szkołach językowych. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem korepetytora, to lepszego ze świecą szukać ;)

avatar
Irina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Po prawie czterech latach nauki francuskiego zaczęłam zajęcia z Agatą, i w ciągu półrocza osiągnęłam więcej niż w okresie całej nauki przed. Jestem bardzo zadowolona z jej profesjonalnego podejścia, przygotowania i różnorodności naszych zajęć. Nigdy się nie nudzę (nawet ćwicząc gramatykę :)) i wychodzę z uśmiechem na twarzy po każdej lekcji. Agata pomogła mi złamać barierę językową, teraz nie boję się mówić po francusku w różnych sytuacjach. Polecam serdecznie!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Już od pierwszych zajęć było czuć różnicę między Agatą a moimi poprzednimi korepetytorami. Szeroka wiedza z różnych dziedzin językowych oraz indywidualne spojrzenie na ucznia i dostosowanie się do jego potrzeb sprawiły, że w niemal pół roku opanowałam materiał do matury rozszerzonej z francuskiego. Polecam serdecznie!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Polecam!
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i bardzo dużo przekazanej wiedzy. Zajęcia są urozmaicone i w pełni dopasowane do potrzeb ucznia. Agata jest cierpliwa, bardzo dobrze tłumaczy, ma szeroką wiedzę. Przy okazji lekcjom towarzyszy miła atmosfera. Formuła zajęć jest idealna dla osób przygotowujących się do konkursów.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Polecam bardzo gorąco. Wcześniej współpracowałem z wieloma nauczycielami jednak to Agata w sposób profesjonalny podeszła do współpracy ze mną. Zawsze przygotowana do lekcji, cierpliwa i chętnie dzieląca się wiedzą. Szkoda, że tak późno zacząłem z nią współpracę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.