Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka słowackiego od podstaw . Gwarantuję miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć oraz profesjonalne podejście dostosowane do oczekiwań i potrzeb ucznia. Lekcje odbywają się online (przez bezpłatną aplikację Zoom).

Kilka słów o mnie:
Mam na imię Agata . Ukończyłam  filologię słowacką na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie zajmuję się tłumaczeniami z języka słowackiego oraz czeskiego. Język słowacki to moja pasja i dzielenie się nim z innymi sprawia mi prawdziwą radość oraz satysfakcję :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia słowiańska
10.2018 - 06.2019
Uniwersytet Jagielloński
Szkoła Prawa Słowackiego
Kursy i szkolenia
.
Szkoła Prawa Słowackiego WPiA UJ
Doświadczenie
02.2018 - aktualnie
slova.took Agata Turek

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Bardzo polecam Panią Agatę. Potrzebowałem nauczyć swojego pracownika języka Słowackiego, aby obsługiwał klientów ze Słowacji z branży budowlanej. Bardzo szybko i profesjonalnie przygotowała go do pracy. Dziękuję

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.