Agnieszka Rzepa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Knurów
Gliwice
Katowice
Chorzów
Gierałtowice
Pilchowice
Żernica
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

Nazywam się Agnieszka Rzepa i oferuję naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz na każdym etapie nauki. 

Językiem angielskim posługuję się na codzień z racji pracy w zagranicznej korporacji, dodatkowo posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi , co pomoże mi zbudować przyjemną i efektywną atmosfere podczas zajęć :)

Jeżeli Państwa dziecko ma problem właśnie z tym przedmiotem w szkole, chce się podszkolić zarówno w piśmie jak i mowie bądź przygotowuje się do egzaminu zapraszam do kontaktu. Podczas zajęć indywidualnych nauka na pewno będzie dużo efektywniejsza, dodatkowo odrobimy wspólnie pracę domową oraz przygotujemy się do trudnego spfrawdzianu :)

Godziny zajęć, dni oraz ich częstotliwość uzgodnimy wspólnie, zależnie od potrzeby Państwa dziecka. 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego, na wszystkie dodatkowe pytania oczywiście z chęcią odpowiem :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.