Agnieszka Gajgier-Otręba

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Będzin (Ksawera)
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Czeladź
Sarnów

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę lub korepetycje z gry na flecie poprzecznym. Jestem profesjonalnym muzykiem. Ukończyłam Akdemię Muzyczną w Katowicach. Obecnie uczę w Szkole Muzycznej, Pracuje w Filharmonii Zabrzańskiej i Orkiestrze Muzyki Nowej. Mam bardzo duże doświadczenie dydaktyczne z licznymi sukcesami uczniów na konkursach.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.