Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć:)

Jestem absolwentką filologii francuskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Université de Strasbourg i oferuję korepetycje oraz lekcje z języka francuskiego na terenie Warszawy.

 Podczas mojej 7-letniej przygody z uczeniem francuskiego nauczyłam się z anielską cierpliwością tłumaczyć zawiłą francuską gramatykę i pomagać nawet najbardziej opornym uczniom w odrabianiu zadań domowych i przygotowaniach do egzaminów, sprawdzianów i kartkówek.A Tobie w czym mogłabym pomóc?:)

Udzielam lekcji w godzinach wieczornych w Śródmieściu, na Pradze Północ, Żoliborzu lub Górnym Mokotowie. Pozdrawiam:)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.