Ostatnia aktywność:
21 dni temu
Online

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Chcąc rozpocząć moją przygodę z j. włoskim szukałam osoby, która nie tylko zna język, ale jest on dla niej naturalnym środowiskiem i tak trafiłam na Agatę, Polkę żyjącą we Włoszech, czyli de facto native speakera, przy jednoczesnym komforcie porozumienia się w j. polskim, co dla osoby początkującej jest dużym wsparciem. Uczymy się wspólnie od roku i zdecydowanie apetyt rośnie w miarę jedzenia. Poznaję nie tylko język, ale i kulturę, zwyczaje. Agata jest otwarta na zainteresowania osoby uczącej się, podpowiada, w jaki sposób dodatkowo osłuchiwać się z językiem, jakich podcastów słuchać, jakie filmy i programy oglądać. Moim celem jest osiągnięcie pełnej biegłości zawodowej i jestem pewna, że ten cel zostanie osiągnięty :) Grazie Agata!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Uczę się z Agatą włoskiego od ponad roku i to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Na lekcje zawsze czekam z radością, bo są jak spotkania z dobrą koleżanką :) Agata stawia na konwersacje i można z nią porozmawiać na każdy temat, a przy okazji wytłumaczy gramatyczne zagadnienia i podpowie zwroty, jakich używają Włosi w codziennym języku, żeby wypowiedzi brzmiały bardziej naturalnie. Dzięki niej gramatyka jest dla mnie wreszcie zrozumiała, bo tłumaczy wszystkie kwestie bardzo dokładnie i od razu ćwiczymy je na przykładach. Agata zawsze wspiera, nie ocenia, pracuje w tempie dostosowanym do ucznia. M.in. dzięki zajęciom z Agatą zdecydowałam się na solo podróż na Sardynię, bo językowo czułam się na tyle pewnie, żeby poradzić sobie na miejscu i czuć się tam bezpiecznie. Obojętnie, czy chcesz rozpocząć czy tak jak ja kontynuować przygodę z najpiękniejszym językiem świata, lekcje online u Agaty to najlepsza opcja, żeby wsiąknąć w ten włoski styl życia :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2022

Agata jest moim drugim nauczycielem i widzę ogromną różnicę w moim podejściu do zajęć i chęci do nauki.Nie czuję się osaczona nadmiarem materiału,pracujemy sobie spokojnie ale przy tym choć jeszcze niezbyt potrafię na każdej lekcji mówię po Włosku,widzę że czasami nie mogę już się doczekać kolejnych zajęć, lubię podręcznik z którego korzystamy ale oczywiście lekcja nie opiera się tylko na ćwiczeniach,są filmiki dodatkowe i luźne rozmowy oczywiście po Włosku.Uczę się pół roku od zupełnego zera i jestem zadowolona z efektów. Czuję że te lekcje są naprawdę efektywne. Polecam bardzo lekcje u Agaty.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2022

Uczę się z Agatą od kilku miesięcy i polecam ją z całego serca. Lekcje są świetnie przygotowane i zawsze ciekawe. Widzę, że mój poziom języka poprawił się bardzo mocno i uczę się tego, czego potrzebuję - w moim przypadku to konwersacyjny włoski.
Nie mam wątpliwości, że gdyby była taka potrzeba, Agata przygotowałaby mnie też do każdego egzaminu, bo świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne.

Oprócz nauki języka Agata opowiada różne ciekawostki o włoskiej kulturze, życiu we Włoszech. Przeplata treści z podręcznika z filmikami albo całkiem innymi, kreatywnymi zadaniami, które sama wymyśla. Widać, że naprawdę lubi swoją pracę. Ja też bardzo lubię te zajęcia i serdecznie polecam Agatę :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Uczę się włoskiego od podstaw od ponad 6 miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić Agatę. Jest rewelacyjną nauczycielką, na lekcjach nie ma stresującej atmosfery, jest wymagająca ale przy tym wspierająca i dopingująca. Oprócz standardowych materiałów z książki zajęcia uzupełnione są o dodatkowe materiały gramatyczne i ponadto różne filmiki, artykuły i piosenki. Dużym plusem jest duży nacisk na mówienie od pierwszych zajęć. Bez problemu można zasugerować tematykę zajęć jeśli potrzebujemy się mocniej skupić nad jakimś zagadnieniem albo chcemy się przygotować do wyjazdu na wakacje. Agata ma ogromną wiedzę o Włoszech więc oprócz języka poznamy też wiele ciekawostek o tym kraju, jego kulturze i mieszkańcach. Zajęcia mijają nie wiadomo kiedy, czysta przyjemność :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Zajęcia z Agatą cechują się dużym luzem i dużą różnorodnością. Nie ma problemu żeby w trakcie jednej lekcji przejść z podręcznika na rozmowę i do jakiegoś materiału video, dzięki czemu nie ma nudy. Kiedy jest potrzeba, odbiegamy od tematu zajęć, pozostając dalej w klimacie języka włoskiego, więc dużo rozmawiamy. Nie lubię tego, ale doceniam ;) Nie czuję się w żaden sposób zestresowana moim niskim poziomem umiejętności, bo nie pojawia się żadna krytyka. Wręcz przeciwnie, Agata zwraca uwagę na to, co się udaje zrobić dobrze, chwali za to, a wszelkie błędy poprawia na tyle delikatnie, że nie czuję się za nie zrugana. Ma też dużą cierpliwość, co przy moim temperamencie się przydaje ;)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2021

Agata jest kompetentna, profesjonalna i bardzo pozytywnie nastawiona osoba. Każde zajęcia są przemyślane i dostosowane do poziomu ucznia. Lekcje mijają w przyjezdnej atmosferze, gdzie nauka języka wzbogacona jest o włoskie anegdoty oraz polsko-włoski humor. Jest cierpliwym, aczkowiek wymagającym nauczycielem, któremu zależy aby z każdych zajęć wynieść jak najwiecej włoskiej wiedzy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Agata jest super nauczycielem, lekcje prowadzone są w przyjaznej, serdecznej atmosferze. :) Podczas zajęć zajmujemy się gramatyką, poznawaniem nowych słówek, ale równocześnie kładziony jest nacisk na rozmawianie po włosku (chociaż mój poziom jest bardzo początkujący, próbuję :D).
Jestem zadowolona z lekcji, szczerze polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Uczę się z Agatą od kilku miesięcy, jestem bardzo zadowolony, osoba bardzo kontaktowa oraz profesjonalna, lekcje nie są prowadzone w sposób nudny, możemy mieć wpływ jak one będą wyglądać.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Bardzo dobrze prowadzone lekcje z humorem oraz dobrym poziomem włoskiego. Przygotowane materiały oraz pomysły na naukę, luźne podejście do nauki oraz duża wiedza stanowią dobre połączenie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Agata jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, jej podejście do kursantów i metody nauczania sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i metod nauczania.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Agata jest genialnym nauczycielem, lekcje prowadzone są zawsze z dostosowaniem tempa do moich postępów w nauce.
Agata zapewnia wszystkie materiału on-line, lekcje prowadzone są w lekkiej i przyjmnej atmosferze, aż chce się chodzić na takie zajęcia. Dzięki Agacie zaczęłam więcej mowic i rozumieć po włosku. Na zajęciach piszemy, rozmawiamy, słuchamy nagrań i piosenek. Polecam polecam polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.