Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Wrocław (Krzyki - Klecina)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 06.1994
Uniwersytet Wrocławski - filologia germańska
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1994 - 08.1998
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
09.1998 - 09.2008
gimnazjum dwujęzyczne, liceum ogólnokształcące
09.2008 - aktualnie
Kursy i zajęcie indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

Z całego serca mogę polecić korepetycje u Pani Agnieszki. Lekcje prowadzone są w interesujący i profesjonalny sposób. Na każdym kroku widać dużą wiedzę nauczyciela, która jest jasno oraz przystępnie przekazywana. Co najważniejsze, po każdej lekcji czuje, że robię postępy i coraz lepiej mówię po niemiecku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.