Agnieszka Żebrak-Gumułka

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Siemianowice Śląskie
Bytom
Katowice
Chorzów
Piekary Śląskie
Zabrze
Sosnowiec
Częstochowa
Faktura VAT

Agnieszka Żebrak-Gumułka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Żebrak-Gumułka

O mnie

Nauczyciel chemii i egzaminator maturalny profesjonalnie i legalnie przygotuje do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, co pozwala uzyskać wiedze z chemii jaka potrzebna jest aby , dostać się i utrzymać się na studiach medycznych i technicznych. Dodatkowo pomogę w poprawiania ocen ze sprawdzianów jak i ocen semestralnym na poziomie podstawowym i ponadgimnazjalnym. Jesli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny na podany numer. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Pani Agnieszka to doskonały korepetytor. Swoją profesjonalizmem i bezpośrednim podejściem do Ucznia potrafi zdziałać cuda. Każdy typ zadania zostaje dokładnie wytłumaczony aż do całkowitego zrozumienia. Pani Agnieszka posiada ogromną wiedzę i przede wszystkim dar pozwalający ją przekazać tak, że od razu zostaje w głowie na długo. Ilość zadań do zrobienia może być przytłaczająca, ale każde jedno ma swój sens i jest warte przerobienia.

Na zajęciach panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. W przypadku innych korepetytorów pojawiał się stres, który później bezpośrednio oddziaływał na wyniki nauczania. Pani Agnieszka dokładnie precyzuje co maturzysta musi wiedzieć i w jaki sposób podchodzić do poszczególnych typów zadań maturalnych.

Podczas lekcji nie są omawiane zbędne szczegóły tylko same konkrety konieczne do uzyskania naprawdę wysokiego wyniku z egzaminu maturalnego z chemii. Korepetytorka potrafi wytłumaczyć najbardziej skomplikowane mechanizmy w sposób taki, że naukę "na pamięć" można ograniczyć do totalnego minimum.

Serdecznie polecam wszystkim chcącym uzyskać najwyższe wyniki z egzaminu. To bezprecedensowo najlepszy korepetytor z chemii na Śląsku.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Do Pani Agnieszki trafiłam stosunkowo niedawno. Szukałam dobrego korepetytora na ostatniej prostej przed jeszcze wtedy majową maturą i byłam przekonana, że takowego nie znajdę. Byłam w sytuacji podbramkowej, gdzie w marcu nadal nie miałam przerobionej znacznej części materiału. Na szczęście Pani Agnieszka znalazła dla mnie miejsce i udało mi się nadrobić wszystkie moje zaległości, a także usystematyzować wcześniejsze wiadomości. Oprócz ogromnej wiedzy spotkałam się z dużą otwartością i szczerością oraz odzyskałam wcześniej utraconą wiarę w siebie. Do matury z chemii, która już za 3 dni podchodzę wiedząc, że zrobiłam wszystko co mogłam i jestem przygotowana, a reszta niech się dzieje! Pani Agnieszce bardzo dziękuję i z czystym sumieniem będę ją polecać każdemu w potrzebie!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Najlepsza korepetytorka jaką miałam. Nauczyła mnie chemii od podstaw. Cierpliwa, pomaga wyjaśnić krok po kroku co z czego się bierze. Bardzo dużo mi uświadomiła od września, pokazała na co zwracać uwagę i jak zapisywać. Uśmiechnięta z poczuciem humoru, a na dodatek konkretna i szczera .

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Z Panią Agnieszką współpracuje już od ponad roku. Nigdy nie spotkałam się z brakiem kultury oraz jakąkolwiek niekompetencją z jej strony. Materiał realizowany jest w 100%, bardzo dokładnie i jasno. Każdemu mogę polecić zajęcia z Panią Agnieszką. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Pani Agnieszka zapewnia dużą ilość zadań, które są podstawą do dobrego przygotowania się do matury. Nie wyobrażam sobie przygotowywać się do tak ważnego egzaminu z kimś innym.

avatar
Stella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Pani Agnieszka jest wspaniałym korepetytorem. Nie rozumiem, dlaczego ludzie bez żadnego rzetelnego wytłumaczenia smarują takie podłe komentarze. Nie wiem, co Gall, czy jak cię tam zwał, miał/miała na myśli??? Lekcje z Panią Agnieszką zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Ogromna ilość zadań i materiału oraz sposób, w jaki Pani Agnieszka tłumaczyła zagadnienia, sprawiał, iż największy tłumok pojmie o co chodzi w chemii. Nawet najlepszy korepetytor nie zagwarantuje matury zdanej na 100%, gdyż proszę Państwa największym winowajcą niskich not jest stres. Pani Agnieszka jest szczera i potrafi powiedzieć prosto w oczy, co myśli. Na brak kultury to narzekać może Gall, gdyż nie ma nawet odwagi, by się podpisać prawdziwym imieniem. Bardzo łatwo jest niszczyć ludziom reputacje, tylko dlatego, że coś nam w nich nie pasuje. Ja podziwiam Panią Agnieszkę, że przy takiej ilości uczniów jest wstanie to wszystko ogarnąć. Niech ta jedna podła opinia nie znaczy nic na Pani drodze zawodowej.

CHEMISTRY

Dziekuje

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Odwołując się do opinii użytkownika Gall sądzę że jest Pan/Pani w błędzie. Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem, który potrafi przygotować do matury jak nikt inny. Jako uczeń Pani Agnieszki śmiało mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka buduje strategie i metodykę nauczania ze względu na moje osobiste potrzeby. Uważam że to jak bardzo Pani Agnieszka potrafi zbudować ucznia od absolutnego zera jest skutkiem bardzo dużego doświadczenia i kompetencji. Nigdy nie spotkałem się z nauczycielem z tak niesamowitą ikrą. Żaden nauczyciel nigdy nie pomógł mi tak jak Pani Agnieszka której zawdzięczam całą moją wiedzę chemiczną.

CHEMISTRY

Dziekuje

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Panią Agnieszkę mogę polecić każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego korepetytora do zdania matury z chemii na wysokim poziomie. Na zajęciach, jak i po nich, jest dużo pracy, dzieki której z tygodnia na tydzień widać ogromne postępy. Pani Agnieszka uczy mnie od pierwszej klasy liceum i jestem pewna, ze gdyby nie ona, miałabym teraz bardzo duze problemy z samodzielnym przygotowaniem się do matury. Dodam, że na korepetycjach z Panią Agnieszką zawsze panuje świetna atmosfera i nigdy nie brakuje nam dawki dobrego humoru.

CHEMISTRY

Dziękuję

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2019

Odnosząc się do komentarza użytkownika Gall uwazam ze jest Pan/Pani w dużym błędzie pisząc taka opinie na temat Pani Agnieszki. Jest to według mnie bardzo kompetentny, elokwentny i pełen pasji nauczyciel co na prawdę w dzisiejszych czasach zdarza się bardzo rzadko, dlatego takie opinie na temat Pani Agnieszki uwazam ze są bardzo krzywdzące. System nauczania jaki przeprowadza Pani Agnieszka jest bardzo przemyślany, wszystko jest usystematyzowane i wytłumaczone jasno, najsłabszy uczeń potrafi podnieść się z tego przedmiotu oraz w dodatku co się rzadko zdarza polubić ten przedmiot. Nie rozumiem również dlaczego została Pani Agnieszka posądzona przez Pana/Panią o brak kultury? Nigdy nie spotkałam się z czymś takim jak i moi znajomi którzy również chodzą do Pani Agnieszki na korepetycje. To jest absurd dosłownie, i bajki wydumane żeby po prostu popsuć komuś opinie kompletnie bez żadnych podstaw. Kończąc, nigdy nie spotkałam się z tak dobrym nauczycielem i szczerze mogę polecić Panią Agnieszkę każdemu!! I to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia:)

CHEMISTRY

Dziękuję

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Pani Agnieszka to świetna osoba i korepetytora zarazem. W niecały rok nauczyła mnie praktycznie wszystkiego co muszę umieć do matury. Nieraz stos arkuszy i zadań do zrobienia był spory jednak zrobienie ich, a następnie omówienie ich z Panią uczyło bardzo dużo . Nie wyobrazam sobie mieć lepszej korepetytorki.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2019

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Jest niesamowitą osobą z ogromną wiedzą. Potrafi wszystko bardzo dobrze wyjaśnić, używając przy tym prostego i zrozumiałego języka. Nie bedę ukrywać, że jest wymagająca, ale właśnie dzieki temu mobilizuje do nauki. Rozdaje dużo przeróżnych zadań i arkuszy, które później na bieżąco sprawdza. Dzięki temu cały czas ćwiczymy. Dodatkowo mogę powiedzieć, że na naszych lekcjach pomimo ciężkiej pracy nigdy nie brakowało dobrego humoru i śmiechu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Pani Agnieszka czyni cuda podczas korków!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Pani Agnieszka to najbardziej rzetelna osoba jaką znam. W każdą lekcje wkłada całe swoje serducho. Ogrom przerobionych zadań i arkuszy sprawił, że chemia stała się dla mnie przyjemnością i na maturę mogłam iść śmiało z podniesioną głową. Oprócz tego, że jest wspaniałą nauczycielką, jest ciepłą, życzliwą i serdeczną kobietą przez co wszystkie zajęcia odbywały się w luźnej i sympatycznej atmosferze. Jest wymagająca i mobilizuje do pracy, dzięki temu każdy kolejny zestaw zadań staje się coraz łatwiejszy. Kolejnym plusem jest to, że Pani dojeżdżała do mnie do domu z nową dawką zadań, które były sprawdzane na kolejne zajęcia.
Korepetycje z Panią Agnieszką polecam z całego serca!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Pani Agnieszka jest osobą pełną energii i wesołą, a jednocześnie bardzo wymagającym i solidnym korepetytorem. Jeśli liczysz na dobre przygotowanie do matury w przyjemnej atmosferze oraz zdrowym, niewielkim i mobilizującym do nauki stresiku (tak, mówię tu o odpytywaniu z materiału haha) nie mogłeś trafić lepiej!
Polecam całym serduchem!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pani Agnieszka to niesamowita osoba, ciepła, miła, radosna ! Jest najlepszą korepetytorką z jaką pracowałam ! :) Jeżeli szukasz osoby która w 100% przygotuje Cię do matury z chemii na poziomie rozszerzonym to nie mogłeś trafić lepiej ! Mnóstwo materiałów, zadań, arkuszy ! Zawsze uzyskałam odpowiedź na każde zadane pytania do zadań ! Cudowna atmosfera podczas zajęć to kolejny bardzo duży plus :) Polecam z całego serca korepetycje z Panią Agnieszką !

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Najlepsza korepetytorka! Pani Agnieszka ma poczucie humoru co sprawia, że lekcje odbywają się w luźnej i sympatycznej atmosferze. Jest również wymagająca- daje bardzo dużo zadań maturalnych. Potrafi również prosto wyjaśnić trudne tematy. Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Panią Agnieszką!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Pani Agnieszka przygotowała mnie bardzo rzetelnie. Zrobiliśmy mnóstwo zadań z chemii organicznej i nieorganicznej, ze starej oraz nowej formuły programowej. Godziny idealnie mi odpowiadały. Pani Agnieszka to naprawdę super korepetytorka.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Pani Agnieszka przygotowywała mnie w 3 klasie liceum do matury z chemii. Wszystko się udało i obecnie studiuję stomatologię w Łodzi. Dużym plusem było to, że Pani dojeżdżała do mnie do domu na zajęcia i przynosiła mnóstwo zadań, które sprawdzała na następne spotkanie.
Polecam, dużo wiedzy, sposoby jak rozwiązywać zadania konkretnie do matury. i spokojna atmosfera.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Pani Agnieszka jest najlepszym korepetytorem z chemii.Przygotowywała mnie w tym roku do matury
a także pomogła nadrobić zaległości w szkole.Jest wspaniałym nauczycielem, który całe serce wkłada w swoją pracę.
Lekcje z nią prowadzone są w przyjaznej atmosferze dzięki czemu nauka staje się przyjemna.Po każdej lekcji Pani
Agnieszka zostawia mnóstwo pracy domowej w postaci zadań pod konkretny temat a także matury które później sprawdza
w domu, dzięki czemu podczas lekcji jest czas na omówienie błędów i dalszą kontynuacje materiału.Polecam Panią Agnieszkę
wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysokie wyniki na maturze i dostać się na wymarzone studia. Dziękuję Pani bardzo
za poświęcony czas i wysiłek włożony w przygotowanie mnie do matury.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Do Pani Agnieszki jezdzilam z daleka,pomimo to zdecydowanie przebyta droga byla warta tych lekcji. Na pisanie rozszerzonej chemii zdecydowalam sie po liceum,dlatego Pani musiala mnie uczyc od podstaw. Co tydzien do przerobienia dostawalam zestaw zadan i arkuszy,ktory nastepnie zostal oceniony i omowiony na nastepnych zajeciach,moglam oswoic sie z forma zadan maturalnych, wiedzialam na co zwracac uwage. Pani Agnieszka stara sie przekazywac wiedze na przykladach ktore latwo sobie wyobrazic dzieki czemu wiedza zostaje w glowie;) na zajecia trzeba przychodzic przygotowanym, wiedza jest na biezaco sprawdzana i kazdy jej brak zostaje uchwycony.
Jestem bardzo wdzieczna Pani Agnieszce za caly trud ktory wlozyla w moje przygotowanie do matury.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Jeżeli szukają Państwo charyzmatycznego i oddanego nauczyciela chemii to z czystym sercem polecam Panią Agnieszkę. Nie uczy tylko "suchych" chemicznych faktów, przekazuje wiedzę jak rozwiązywać zadania na maturze, na co zwracać uwagę. Lekcje zawsze są urozmaicone, Pani Agnieszka stara się poznać ucznia, szuka sposobu jak najlepiej trafić do niego, tak aby najlepiej przyswajał wiedzę. Oczywiście też wszystko zależy od naszego zaangażowania, bo mimo wszystko jest to naprawdę wymagająca nauczycielka, zawsze jest zadanie z przerabiane materiału a na następnych lekcjach jest ono omawiane, tak, że wiemy czego jeszcze nie potrafimy na bieżąco. Zawsze jest otwarta na propozycje, np nagle powie się tego nie umiem powtórzymy to, mówi ze okej i pyta czego nie rozumiesz. Słucha ucznia. Na lekcjach tez można być sobą, a nie siedzieć prze 2h zestresowanym i pękającą głową od miliona różnych informacji. Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Pani Agnieszka jest rewelacyjna,miałem bardzo duże braki z chemi pozwoliła na je szybkie nadrobienie, w przeciągu czterech miesięcy przerobiliśmy cały materiał,przygotowanie konkretnie pod nową mature,przerobiliśmy tysiące zadań,korepetycje w miłej przyjaznej atmosferze,pani Agnieszka tłumaczy w bardzo prosty i zrozumiały sposób,zagadnia chemiczne tłumaczy do ich pełnego zrozumienia, wkłada całe serce w to co robi, potrfi zmotywować ucznia do działanja,dlatego serdecznie polecam wszyskim którzy chcą osiągnąć bardzo dobry wynik na maturze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Serdecznie polecam korepetycję z Panią Agnieszką, potrafi w sposób indywidualny podejść do ucznia, ma własne sposoby na wyjaśnienie pewnych tematów, uczy myślenia, kombinowania i radzenia sobie z zadaniami. Jest bardzo otwarta i bezpośrednia, przez co tworzy miłą atmosferę zajęć i współpraca z nią jest naprawdę przyjemna ;) Jednocześnie jest stanowcza i wymagająca. Myślę, że to jest właśnie klucz do sukcesu. Polecam! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Pani Agnieszka to najlepsiejsza nauczycielka chemii. Potrafi każdego zmobilizować do nauki. Dzięki Pani Profesor nauka przez 2 lata chemii nie była męczarnią a wręcz przeciwnie czystą przyjemnością. Zapewniona przyjemna atmosfera nauki :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Zawsze uczylam się chemii na pamięć, dopiero Pani Agnieszka była w stanie mi wytłumaczyć chemię tak ,że poprawiając mature rozumiałam o czym właściwie piszę I co I po co liczę,. Jestem bardzo zadowolona z naszej pracy I bardzo wdzięczna za pomoc :) z czystym sumieniem polecam wszytskim,

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Pani Agnieszka wyjaśnia wszystko na kilka sposobów, daje mnóstwo zadań dzięki czemu możemy szkolić swoje umiejętności. Miałam zajęcia przez rok, przygotowywałam się do poprawy matury. Rok temu na maturze nie wiedziałam co się dzieje. Po dzisiejszym arkuszu, wiem, że podniosłam swój poziom. Mam nadzieję, że poprawiłam wynik a to pokaże efekty wspólnej pracy. Dzięki pani Agnieszce można polubić chemię, polecam! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Szczerze polecam Panią Agnieszkę! Bardzo kompetentny nauczyciel potrafiący świetnie wszystko wyjaśnić. Wprowadza miłą atmosferę i przekazuje na bieżąco różne nowinki chemiczne, które są bardzo przydatne. Gorąco polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Jeśli chcecie solidnie popracować z chemii w celu np: poprawy matury lub dobrego przygotowania się do niej...to właśnie z Panią Agnieszką! Pani Agnieszka dostarczy Wam ogromnej ilości "newsów" maturalnych :) ,zadań, porad, super wytłumaczeń , a dodatkowo stworzy miłą atmosferę zajęć. Miałam okazję przez rok współpracować z Panią Agnieszką i czuję się naprawdę dobrze przygotowana do matury. Bardzo polecam! :)

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Mialam zajecia z Pania Agnieszka przez okolo 2 lata i jestem bardzo zadowolona z tej wspolpracy. Pani Agnieszka jest osoba cierpliwa i fenomenalnie tlumaczy. Bardzo polecam!

avatar
Grace
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Pani Agnieszka uczyła moją córkę półtorej roku. Mam o niej bardzo dobre zdanie i jako o nauczycielu i jako o człowieku. To ona nauczyła moja córkę chemii, chociaż po gimnazjum miała spore braki. Bardzo cierpliwa, punktualna, kompetentna i niezmiernie sympatyczna osoba o niesamowitym podejściu do młodzieży i super kontakcie z młodym człowiekiem . Polecam Panią Agnieszkę tym, którzy chcą nauczyć się chemii w miłej przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Jestem pod wrażeniem zajęć oraz profesjonalizmu Pani Agnieszki. Oby jak najwięcej takich osób, które w sposób przystępny potrafią przekazać wiedzę. Zdecydowanie polecam korepetycję wszystkim a w szczególności osobom ambitnym i zdeterminowanym, które chcą dostać się na wymarzone studia. Jeszcze raz dziękuję Pani Agnieszko.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 września 2016

Z Pania Agnieszka byliśmy w kontakcie od Lipca. We Wrześniu okazało sie bedzie bardzo trudno - o ile nie niemożliwe - znalezienie terminu pasującego obu stronom. Tak naprawde został nam zaproponowany jeden termin na zasadzie - to albo nic innego. Zgodziliśmy sie zeby zacząć zajęcia. Odbyły sie jedne zajęcia. W dniu kolejnych otrzymaliśmy SMSa o chorobie - nie ma problemu - zdaża sie. To tego momentu jednak wszelkie próby kontaktu telefonicznego czy smsowego pozostawały bez odpowiedzi. W dniu kolejnych zajęć otrzymaliśmy kolejnego smsa informującego ze Pani Agnieszka "rezygnuje ze wspolpracy". Byc moze to dobry merytorycznie nauczyciel, ale nie bylo nam dane o tym sie przekonać. Jednakże sposob traktowania drugiej strony, całkowity brak kontaktu świadczą naszym zdaniem nie tylko o braku profesjonalizmu, ale rowniez o słabej kulturze osobistej. Powyższe każe nam CAŁKOWICIE ODRADZIĆ korzystanie z usług.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Dzięki Pani Agnieszcze zdecydowałam się zdawać maturę z chemii. Zawsze jak tylko słyszałam słowo 'chemia' to wolałam uciec jak najdalej. Wczoraj byłam zanieść papiery na Chemie na Uniwersytecie Śląskim. Ta kobieta potrafi zdziałać cuda. Pokochałam chemie jak i Panią Agnieszkę. Dzięki Niej atmosfera na lekcjach była wspaniala i idealna do nauki. Pani Agnieszka potrafi wytłumaczyć jedno zadanie na 15 sposobów, przez co każdy wszystko rozumie. P. Agnieszka jest punktualna, zawsze próbuje zrobić jak najwięcej, a jednocześnie robi to bardzo dokładnie i bardzo dobrze. Poza byciem wspaniałą korepetytorką, można z Panią Agnieszką o wszystkim porozmawiać, staje się kimś kto Cie wspiera i zawsze pomoże, nie tylko w chemii. Pani Agnieszka nie pozwoli Ci mysleć, że czegoś nie umiesz, każde zadanie dobrze przeanalizuje. Będzie Cie maltretować aż nie zrozumiesz danego zadania :) Mogłabym dla niej poprawiać maturę za rok, tylko po to, żeby móc mieć z nią dalej korepetycje. Jeśli ktoś chce być dobrze przygotowany do matury, to nie znajdzie lepszej osoby. Serdecznie polecam!!!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Pani Profesor jest osobą bardzo kompetentną i rzetelną. Angażuje się w proces indywidualnego nauczania chemii, przygotowuje własne materiały w postaci kserówek zadań maturalnych z chemii. Łączna ilość zadań, którą Pani Profesor przygotowuje dla ucznia na korepetycjach to około 2 tysięcy zadań. Taka ilość zadań gwarantuje sukces maturalny. Wszystkie zadania, które w ramach pracy domowej wykonuje uczeń, następnie jest sprawdzane przez Panią Profesor oraz omawiane. Taki schemat umożliwia wyłapanie błędów popełnianych przez uczniów i następnie ich korektę. Pani Profesor Żebrak – Gomułka poza korepetycjami jest do dyspozycji ucznia, zawsze można zadzwonić, jeżeli napotka się jakiś problem chemiczny.
Najważniejszą cechą Pani Profesor jako korepetytora z chemii jest to, że nie uczy rozwiązywania zadań mnemotechnicznie, tylko ze zrozumieniem. Dzięki temu uczeń jest w stanie samodzielnie rozwiązywać zadania rachunkowe oraz wyciągać odpowiednie wnioski. Sposoby rozwiązywania zadań, proponowane przez Panią Profesor znajdują uznanie i aprobatę wśród profesorów nauk chemicznych.
Pani Profesor szczerze ocenia kompetencje ucznia. Nie prowadzi korepetycji tylko dla zarobku. Bardzo angażuje się aby przygotować ucznia jak najlepiej do egzaminu maturalnego z chemii.
Szczerze polecam Panią Profesor jako korepetytora z chemii. Korepetycje z Panią Profesor do dobra inwestycja !!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Jeżeli ktoś szuka korepetytora, który jest cierpliwy z indywidualnym podejściem do ucznia, który tłumaczy chemię w sposób przystępny i zrozumiały to właśnie jest Pani Agnieszka. Dzięki Pani Agnieszce w końcu zrozumiałam chemię i ją polubiłam. Ilość zadań przerobionych plus wykłady jakie są prowadzone to mieszanka, która prowadzi do osiągnięcia sukcesu. Korepetycje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze co jest dodatkowym atutem. Z całego serca polecam Panią Agnieszkę.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Mogę serdecznie polecić korepetycje z panią Agnieszka. Jeśli ktoś pragnie przygotować się bardzo dobrze do matury z chemii to nie ma lepszego korepetytora. Materiał tłumaczony jest przejrzyście a do każdej jego partii są dodatkowe zadania, sprawdzane i na bieżąco analizowane, nie ma możliwości że jakieś zadanie na maturze może zaskoczyć :) Dodatkowo pani Agnieszka jest bardzo miła i pozytywną osoba dlatego korepetycje zawsze mijają w super atmosferze.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Bardzo polecam korepetycje z Panią Agnieszką. Jest to osoba kompetentna, zaangażowana i co najważniejsze cierpliwa. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, a realizacja materiału jest dostosowana do potrzeb i umiejętności ucznia. ;)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Jeżeli komuś zależy na bardzo dobrym przygotowaniu do egzaminu, to z całą pewnością mogę polecić Panią Agnieszkę. Punktualność, staranność, dobre podejście do ucznia, masa zestawów cwiczeniowych i arkuszy dają efekty. Jednym słowem, REWELACJA.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2015

Solidna, niezwykle zaangażowana, miła, sympatyczna, punktualna. Dobrze tłumaczy, udziela wskazówek jak najwłaściwiej rozwiazywać zadania maturalne, doskonale przygotowała mnie do matury roszszerzonej z chemii, co pozwoliło mi uzyskać bardzo wysoki wynik i dostać się na wymarzoną uczelnię medyczną. Dziękuję i szczerze polecam Panią Agnieszkę.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę. Ogromny profesjonalizm, duża dostępność, przystępna cena, uśmiech na twarzy. Wynik poprawiłem o 20%, zatem gorąco zachęcam do korzystania z usług! :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji udzielanych przez Panią Agnieszkę. Jako osoba wysoce kompetentna trafnie wychwyciła moje niedociągnięcia i błędy oraz udzieliła mi wiele cennych wskazówek jak ich unikac. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę co przekłada się na jasny i zrozumiały sposób przekazywania wiedzy. W dodatku zajęcia upływają w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam :D

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Ma zajęciach była bardzo przyjemna atmosfera, Pani Agnieszka zawsze byla bardzo zaangażowania, punktualna, zawsze udalo sie nam ustalić termim pasujacy nam obu, mna zajęciach rozwiązywalysmy bardzo dużo zada. Polecam serdecznie!!!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

P. Agnieszka wykazuje się dużym zaangażowaniem, rzetelnością, wiedzą i doswiadczeniem. Nie ma problemów z uzgodnieniem dogodnych terminów. Polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Pani Agnieszka zgodziła się przyjąć na ostatnią chwilę taki beznadziejny przypadek jak ja i dzięki wielkiemu wkładowi pracy i emocjonalnemu zaangażowaniu dokonała cudów. Taki nauczyciel to sól naszej ziemi. Gorąco polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Wiedza, doświadczenie, świetne podejście do ucznia. Na zajęciach panuje miła atmosfera. W czasie korepetycji rozwiązuję bardzo dużo zadań, co w szkole nie byłoby możliwe. Każde z nich wspólnie omawiamy. W tym roku zdaję maturę, zdążyłam przerobić i powtórzyć cały obowiązujący materiał. Myślę, że Pani Agnieszka doskonale przygotowała mnie do tego egzaminu. Gorąco polecam;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Godna polecnia. Pracuje z nią od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze można z nią ustalić dogodny termin. Punktualna, nie odwołuje umówionych zajęć. Potrafi przekazać wiedzę, którą niewątpliwe posiada. Czysta przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.