Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom (Miechowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 60 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Jestem studentką studiów magisterskich na Akademii Muzycznej w Katowicach, oferuję naukę gry na flecie poprzecznym, a także pomoc w przedmiocie szkolnym : muzyka . Gram od 16 lat i skończyłam z wyróznieniem liceum muzyczne, a w roku 2018 obroniłam pracę licencjacką na ocenę bardzo dobrą. Jeżeli Twoje dziecko marzy żeby zagrać na flecie poprzecznym, skontaktuj się ze mną! Lekcje mogą odbywać się w Miechowicach, centrum Bytomia, okolicach, a również w Katowicach. Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Akademia muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Licencjat
Instrumentalistyka - gra na instrumencie: flet
Kursy i szkolenia
08.2019
CAE
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Korepetytor
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Przekazuję swoją wiedzę i odnajduję coraz to nowsze sposoby aby zainteresować ucznia tematem, który poruszamy

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.