Aleksandra Naporska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Nowy Dwór Mazowiecki
Kraków
Legionowo
Faktura VAT

O mnie

Pomoc w przełamywaniu bariery językowej to moja pasja. Wiem jak wiele drzwi otwiera znajomość angielskiego, czy będzie to nowa praca na którą się zdecydujesz, podróż zorganizowana samodzielnie lub studia na zagranicznej uczelni. Kilkuletnie doświadczenie biznesowe, w tym praca w rekrutacji i poszukiwanie talentów pozwala mi skutecznie pomagać innym w zdobyciu wymarzonego stanowiska lub przy dłuższej współpracy, pokonać językowe blokady i osiągnąć większy komfort w komunikacji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 09.2013
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Human Resource Management
09.2012 - 06.2013
École supérieure de commerce et développement
Licencjat
International Business
10.2013 - 12.2016
Akademia Leona Koźmińskiego
Magister
Strategic Management
Kursy i szkolenia
04.2013
TOEIC
12.2018
LinkedIn Certified Professional - Recruiter
Doświadczenie
12.2013 - 09.2015
Sales Assistant
10.2015 - 02.2017
Talent Acquisition Partner
02.2017 - aktualnie
Microsoft

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Aleksandra jest dobrze zorganizowaną osobą, lekcje zawsze odbywają się o zaplanowanej godzinie, z wyprzedzeniem dostaję tematykę przyszłych lekcji.
Jeśli chodzi o same lekcje to gdy potrzebuję się nad jakimś tematem dłużej zatrzymać również nie ma problemu, Aleksandra w takim wypadku zmodyfikuje plan, oraz materiały do nauki.
Na początku nie byłem przekonany co do korepetycji przez Skype, jednak już po pierwszej lekcji zmieniłem zdanie. Jeśli komuś zależy żeby się podszkolić z języka angielskiego to bardzo polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Ze względu na swoją pracę w branży ubezpieczeń nie mam zbyt wiele czasu na regularne lekcje, korzystam z opcji konwersacji które realizujemy w porze dojazdu do pracy. To super rozwiązanie, dzięki któremu nie tracę czasu w korkach.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Współpracuję z Aleksandrą od miesiąca i na pewno będę kontynuować zajęcia. Ola zrozumiale przekazuje wiedzę i potrafi zmotywować ucznia. Jestem osobą, która korzystała z ofert wielu szkół językowych i uczęszczała na korepetycje do wielu osób i zdecydowanie teraz widzę różnicę. Aleksandra przygotowała dla mnie plan, przesyła ciekawe materiały i kładzie nacisk na konwersacje co jest idealne dla osób z barierą językową. Ma dobrą energię i jest uśmiechnięta. Polecam współpracę z Aleksandrą!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

Kontakt do Oli otrzymałem z polecenia, jestem programistą i pracuję w zagranicznej firmie. Chciałem podszlifować swój angielski aby poczuć się swobodniej w kontaktach z kolegami z międzynarodowego zespołu. Pod koniec roku pozostał mi do wykorzystania budżet szkoleniowy, który przeznaczyłem na 40 lekcji online. Jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru, pomimo dużej ilości zajęć były one ciekawe i różnorodne. Polecam długofalową współpracę z Olą.

avatar
Henryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Profesjonalne, dobrze przygotowane i ciekawe zajęcia, które pomogą tez w rozwoju osobistym. Materiały tez sa rzetelne i dopasowane do potrzeb ucznia.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Kilka miesięcy temu otrzymałam telefon z propozycją zmiany pracy. Jednym z wymogów był płynny angielski, oferta super ale mój angielski przykryła warstwa kurzu.Potrzebowałam pomocy i tak znalazłam Olę. Już kilka miesięcy korzystam z lekcji online i jestem bardzo zadowolona! Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Aleksandra ma niesamowite podejscie do ucznia! Ma bardzo solidny system nauczania, który jest dużo lepszy niż ten, który znam ze szkoły. Zauważyłam, że mój zasób słów niezmiernie sie powiększył i to w bardzo szybkim tempie, szczególnie z zakresu Business English. Zawsze bardzo chętnie przychodziłam na jej zajęcia, nie było żadnej presji, czy nudy, wręcz przeciwnie! Tak potrafiła mnie motywować, że zawsze starałam się przychodzić przygotowana. Teraz pracuję w języku angielskim za granicą i mogę śmiało powiedzieć, że to dzięki niej jestem do tego świetnie przygotowana! Dzięki, Ola! Powodzenia w karierze!

avatar
A
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2017

Super zajęcia, rzetelnie i na temat. Polecam wszystkim

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.