Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 45 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej im. T. Szeligowskiego w Lublinie. Ukończyłam zajęcia teoretyczno-muzyczne, jak również klasę fortepianu z wyróżnieniem. Obecnie studiuję Pedagogikę na 2 roku II stopnia, a także Wokalistykę jazzową, gdzie m.in. rozwijam swój głos i technikę wokalną. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Jeśli Pani/ Pana dziecko ma problemy i trudności związane z nauką gry na pianinie, kształceniem słuchu, chętnie pomogę. Jestem zainteresowana również współpracą z rozpoczynającymi przygodę z muzyką, nieobeznanymi w tym temacie. Długość trwania lekcji dostosowuję do potrzeb ucznia.
Zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2023

Polecam Agatę wszystkim! Zwłaszcza dla najmłodszych i tych trochę starszych. Agata zaraża ciekawością świata i na tle innych wyróżnia się wyjątkowym podejściem do dzieci. Dzięki temu to, co często jest nudne dla dzieci, staje się dla nich dużo ciekawsze i chętniej się uczą. Zupełnie szczerze polecam!

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Syn jest bardzo zadowolony z lekcji gry na pianinie.
Poprawił technikę gry i nauczył się gry z nut

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Lekcje z Panią Agatą są super!
Ma bardzo dobre podejście do ucznia, wszystko na spokojnie tłumaczy i dzięki jej pomocy zdałam egzamin z kształcenia słuchu. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.