Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Obecnie uczę tego języka dzieci w przedszkolu.
Ukończyłam III Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sosnowcu. Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego zarówno dzieciom w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej (nauka od podstaw, nauka przez zabawę, pomoc w zrozumieniu i opanowaniu materiału lekcyjnego), jak także młodzieży gimnazjum i szkoły średniej.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.