Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Tarnów

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Faustyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Bardzo polecam, profesjonalnie podejście do nauczania, jestem bardzo zadowolona z efektów. Według mnie to najlepszy nauczyciel na jakiego mogłam trafić ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Korepetycje wspominam bardzo dobrze. Zadania i problemy zostały wyjaśnione w sposób jasny i klarowny, a spotkanie było jednocześnie profesjonalne i przyjazne. Współpraca zaowocowała zadanym egzaminem. Naprawdę warto ¡

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Pani Agata pomogła mojemu synowi uniknąć komisa w sierpniu ☺ Miała do niego super podejście. Z całego serca polecam.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji ,dzięki nim rozumiem nawet trudne zagadnienia . Pani Agata tłumaczy w prosty i w zrozumiały sposób.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Pani Agata jest bardzo sympatyczna, przygotowana do lekcji, tłumaczy wszystko w jasny i zrozumiały sposób, dzięki czemu zajęcia z nią są bardzo pomocne i do tego w niedrogiej cenie.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.Pani Agata jest osobą konsekwentną i systematyczną. Praca z córką dała rezultaty.Spotkania w sympatycznej atmosferze. Rozsądna cena.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.