Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Farmacja80 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 4 roku na kierunku lekarskim.

Udzielam korepetycji z farmakologii dla studentów kierunków medycznych (poza farmacją). Pomagam przygotować się z pojedynczych zagadnień jak i oferuję stałą współpracę. Przerabiam także zagadnieniam związane z receptami.

Przed rozpoczęciem zajęć, proszę o wysłanie sylabusa, abym mogła przedstawić na zajęciach wiedzę z wymaganych zagadnień. 

Zajęcia prowadzę tylko online. Po zajęciach udostępniam materiały oraz jestem do dyspozycji z pytaniami, wystatczy napisać wiadomość. 

Proszę o kontakt poprzez SMS (nie zawsze mogę odebrać telefon, na wiadomość łatwiej mi odpiwiedzieć) bądź przez wiadomość na stronie. 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.