Anna Grzegorczyk

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Kraków
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia150 / 60 min

Anna Grzegorczyk

Opis ogłoszenia

Witam

Udzielę korepetycje z biologii, przygotuje do matury oraz wytłumaczę niezrozumiałe tematy. Uczę od 17 lat, ukończyłam biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz uzyskałam stopień doktora z Technologii żywności. Jestem autorką licznych publikacji naukowych.

Oferuję korepetycje z biologii na wszystkich poziomach zaawansowania, gwarantuję wysoki poziom merytoryczny lekcji, według obowiązującej podstawy programowej. Proponuje liczne materiały edukacyjne (lekcje składają się z dwóch części: 1. Objaśniam teorię lub odpytuje z treści zadanych z poprzedniej lekcji 2. a następnie rozwiązujemy zadania maturalne z danego działu oraz liczne testy odpowiadające konkretnym działom. Współpracuje z Uczelniami Wyższymi oraz placówkami oświaty. Moi Uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki z biologii i chemii i dostali się na wymarzone Uczelnie m.in. na medycynę, farmację, położnictwo, biologie chemie, fizjoterapię. 1 h zegarowa /150 zł,

Proszę o kontakt 507586177

Ania

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 01.2010
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.