Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Lublin
Biologiacena do ustalenia

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką magisterskich studiów nauczycielskich z zakresu biologii i chemii (UMCS), mam również tytuł magistra inżyniera biotechnologii. Udzielę pomocy uczniom gimnazjum i liceum w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianów oraz matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, zapewniam miłą i przyjazną atmosferę. Moi uczniowie dostali się na studia ze stomatologii, fizjoterapii, pielęgniarstwa, analityki medycznej, biotechnologii. Cena do uzgodnienia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dzięki Pani Alicji udało mi się poprawić wynik matury na 85 procent! Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, widać indywidualne podejście do ucznia :) Bardzo polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Rewelacyjny nauczyciel !!! Syn uczył się z Panią Alicją dwa lata. Spowodowała, że Sebastian z zagrożeniem na pierwsze półrocze siódmej klasy, ukończył szkołę podstawową z oceną bardzo dobrą !!! Cóż więcej dodać.... Dziękuję.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Jestem tegorocznym maturzystą, dzięki wspólnym lekcjom z Panią Alicją bez problemu wiem, że mogę napisać maturki z biologii i chemii minimum na 70% ;). Polecam lekcje szczególnie z chemii, miło spędzony czas, a i w głowie dużo zostało :D

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Chodzę do klasy trzeciej gimnazjum, poszukiwałam korepetytora, który umożliwiłby mi naukę rozszerzonego materiału z biologii oraz pomógł w nadrobieniu zaległości z chemii. Pani Alicja okazała się doskonałym wyborem. Zajęcia z nią są bardzo przyjemne, dostosowane do poziomu i zapotrzebowań ucznia. Cierpliwie , a co najważniejsze jasno , tłumaczy (: Zajęcia , ich godziny i długość można dostosować do własnych potrzeb. Do notatek i pomocy naukowych otrzymanych od Pani Ani na pewno będę powracała jeszcze wiele razy podczas mojej dalszej nauki. Serdecznie polecam, z zajęć można wynieść niesamowicie dużo ,a dodatkowo spędzone są one z przesympatyczną osobą. Na pewno będę ciepło wspominać Panią Anię oraz lekcje z nią, przez bardzo długi czas :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Na Panią Alicję trafiłam dzięki e-korepetycjom po długich i żmudnych poszukiwaniach osoby, która jasno wytłumaczyłaby mi pewne zagadnienia, przede wszystkim z biologii. Miałam szczęście! :) Pani Alicja to mądra i cierpliwa korepetytorka, a przede wszystkim sympatyczna, miła osoba. Wszelkie pomoce, ktore od Niej dostałam były bardzo przydatne i choć chodziłam tylko na lekcje biologii, to parę razy pomogła mi także z chemią :) Zwracała uwagę na najważniejsze rzeczy, najbardziej potrzebne do matury, wszystko cierpliwe tłumaczyła :) Godziny zajęć u Pani Alicji można wybierać, dopasowywać do własnego harmonogramu. Bardzo żałuję, że to już koniec lekcji, na które chodziłam z przyjemnością :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2016

Po długich poszukiwaniach kompetentnego korepetytora z chemii i biologii o rozsądnej stawce za godzinę, trafiłam do Pani Alicji. Na tym poszukiwania się skończyły. Mimo mojego nader abstrakcyjnego umysłu, Pani Alicja potrafiła dostosować do mnie metodę tłumaczenia chemicznych i biologicznych zawiłości, niejednokrotnie przy okazji rozjaśniając zagadnienia z innych dziedzin, których nie rozumiałam i które pośrednio wpływały na moją płynność rozwiązywania chemicznych zadań.
Wszelkie kserówki dostawałam na zajęciach, czasami mailem dodatkowe materiały do poczytania lub zaspokojenia niematuralnej ciekawości.
Zajęcia są uporządkowane, taki trochę plan treningowy dla mózgu; efekty widoczne praktycznie z dnia na dzień.
Ogółem doświadczona, bardzo miła i konkretna korepetytorka, która traktuje ucznia jak ucznia, nie jak przykry obowiązek.
Obecnie nieraz studiując zagadnienia biologiczne na moim kierunku, przypominam sobie korepetycje i cieszę się, że dzięki nim pozbyłam się nabytych na początku liceum uprzedzeń do nauki, jaką jest biologia. Pozwoliło mi to na rozwój w kierunku, który mnie interesował, a był przez pewien czas nieosiągalny przez problemy z nauką.

avatar
Dżesika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2016

Polecam wszystkim Panią Alicję, mam przyjemność razem z Panią Alicja przygotowywać sie do matury z biologii! Korepetytorka doświadczona, znająca wszelkie kryteria maturalne, umiejąca w sposob klarowny przekazać wiedzę, wytłumaczyć wszelkie niejasności i usystematyzować ją! Przy Waszym zaangażowaniu w lekcjach gwarantuje zadowalające wyniki ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.