Adam Wienconek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Dobra
Mierzyn
Bezrzecze
Głębokie
Szczecin (Pogodno +2)

Adam Wienconek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Adam Wienconek

O mnie

Nauczę Cię grać na pianinie, keyboardzie lub gitarze!Nazywam się Adam Wienconek, jestem studentem i absolwentem Szkoły Muzycznej I stopnia, od wielu lat pasjonuję się graniem muzyki i od dwóch lat udzielam prywatnych lekcji.

Z własnego doświadczenia wiem, że niewłaściwie dobrany program zajęć może bardzo szybko pozbawić uczniów motywacji, dlatego do każdego podchodzę indywidualnie i wybieram taki tok nauczania, który będzie dla ucznia zabawny i interesujący, ale przede wszystkim rozwijający umiejętności gry, oraz wiedzę na temat teorii muzyki.Prowadzę zajęcia na każdym etapie rozwoju i dla uczniów w dowolnym wieku

Dojeżdżam do:

-Będargowo

-Dobra

-Lubieszyn

-Wołczkowo

-Bezrzecze

-Szczecin Klucz

-Mierzyn

-Dołuje

-Stobno

-WarzymiceKoszt zajęć to:

50zł / 45min i 60zł / 60minZapraszam do kontaktu

506058754

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Świetny nauczyciel, z poczuciem humoru. Prowadzenie lekcji na bardzo dobrym poziomie. Mam nadzieję, panie Adamie, że czeka nas jeszcze długa przygoda z Keyboardem. (W końcu uda nam się dokończyć Bohemian Rhapsody!) ;)

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Prawdziwy pasjonat muzyki. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.